Zdravím, dost často mi u nás hlasí falešny poplach Multaradar, hlavně kolem semaforů, podle návodu by měl byt OFF akorát jezdím několikrát týdně do PL kde je zas dle návodu ON, takže ho mám zapnutý, jde to nějak pořešit ( nastavovat několikrát týdně nechci ) ? díky
Dobrý den,
bohužel GENEVO MAX při přejezdu hranic vyžaduje ruční změnu nastavení podle země, ve které zařízení používáte. Automatické přenastavení podle aktuální země u tohoto modelu není možné.
Pokud jezdíte do zahraničí často, vhodnějším řešením je pevně vestavěný systém GENEVO PROTECTOR II LIVE. Ten komunikuje online v reálném čase a mimo jiné se dokáže automaticky přizpůsobovat aktuální zemi a jejím doporučeným nastavením.
S pozdravem
T.Bláha
Dobrý den, bylo by možné zaslat mi správná nastavení? Momentálně zaznamenávám spoustu falešných poplachů.
Děkuji,
Daniel J.
Dobrý den, pane J.,
děkujeme za zprávu. Doporučené nastavení pro Českou republiku najdete zde:
https://www.genevo.com/cz/aktualizace-podpora/doporucena-nastaveni/#CESKAREPUBLI...
U falešných poplachů prosím nejprve zkontrolujte, že máte v detektoru aktuální firmware i databázi. Aktualizace často pomáhá právě i s omezením falešných hlášení.
Pokud by poplachy pokračovaly i po nastavení podle doporučení, pošlete nám prosím model detektoru a ideálně i informaci, jaké pásmo zařízení při falešném poplachu hlásí.
S pozdravem
Dobrý den, prosím o pomoc. Vyndal jsem SD kartu z mechaniky, ale přestala fungovat. Pořídil jsem si novou 8GB. Jak z ní mohu obnovit data? Moc děkuji. Protector II 950 Mcz
Dobrý den,
děkujeme za zprávu.
Bohužel je potřeba počítat s tím, že ze staré nefunkční SD karty nelze data získat ani obnovit.
V tomto případě Vám ale můžeme nabídnout novou SD kartu již s připraveným obsahem, takže bude rovnou připravená k použití bez nutnosti cokoliv kopírovat, instalovat nebo nastavovat.
Cena je:
500 Kč bez DPH + poštovné
Stačí nám jen poslat seriové číslo systému, nebo na koho byl systém napsaný a potvrdit, zda máte o zaslání zájem, a připravíme to pro Vás.
Dobrý deň,
Po poslednej aktualizácii (ktorá prebehla ok) za zariadenie v aute vôbec nezapne. Aktualizácie robím pravidelne a stále to bolo ok.
Skúšal som aktualizáciu nahrať znova (cez rôzne PC, aj rôzne káble) ale nič nepomohlo.
Kontaktoval som Vašu podporu, poradili force update (ctrl + F, U) bohužiaľ bez pozitívneho výsledku. Update prebehne ok, ale v aute to nejde zapnúť. Sériové číslo 64677.
Budem rad, za akékoľvek ďalšie rady. Antitadar som kupoval u vás + doživotný update.
Ďakujem.
Dobrý den,
děkujeme za podrobný popis i za uvedení sériového čísla 64677.
Vzhledem k tomu, že:
aktualizace proběhne korektně a force update (CTRL + F + U) nepomohl, to už bohužel nevypadá na softwarový problém, ale na hardwarovou závadu (nejčastěji napájecí část nebo poškozený bootloader v paměti).
V této fázi se to už na dálku vyřešit nedá a zařízení je potřeba poslat k nám na diagnostiku.
Další postup:
Prosíme, pošlete zařízení na naši adresu:
GENEVO s.r.o. – Reklamační oddělení
Radčina 497/22
161 00 Praha 6 – Liboc
Česká republika
Do balíčku přiložte:
krátký průvodní dopis s popisem závady
Vaše kontaktní údaje
kopii dokladu o koupi (pokud ho máte k dispozici)
Po přijetí zařízení jej kompletně otestujeme (napájení, paměť, CPU, bootloader), zjistíme přesnou příčinu a ozveme se Vám s výsledkem a případnou cenou opravy (pokud by šlo o pozáruční zásah).
Doživotní aktualizace samozřejmě zůstávají zachované – s tímto problémem to nijak nesouvisí.
Pokud byste měl ještě nějaké doplňující otázky, klidně napište.
S pozdravem
Tým GENEVO
Dobrý den, jak se nastavuje Genevo Max pro Rakousko? Děkuji
Dobrý den,
v odkazu níže najdete podrobná nastavení svého zařízení GENEVO MAX. Při jízdě v Rakousku doporučuji detektor sejmout z čelního skla. Nechte jej připojený k napájení a uložte mezi přední sedadla, abyste jej při případné policejní kontrole mohli okamžitě vypnout. Příjem radarových signálů sice bude značně oslaben, ale na úseková měření i stacionární radary vás přístroj stále včas upozorní.
https://www.genevo.com/cz/aktualizace-podpora/doporucena-nastaveni/#RAKOUSKO
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda tento měsíc nebyla vydána aktualizace pro Protector AL, nebo jsem jenom nedostal upozornění emailem. Díky.
Dobrý den,
děkujeme za zprávu. Je určitě možné, že se nějakým způsobem k Vám nedostala emailová notifikace, za což se omlouváme. Nová verze databáze však byla vydána 1. července 2025, můžete tedy nyní aktualizovat zařízení PROTECTOR.
V případě doplňujících dotazů mě prosím kontaktujte na čísle +420 731 842 842.
S pozdravem,
Dobrý den,
mám dotaz, jak vypnout na Genevu Max pásmo " K ". Moje nastavení je: K pásmo: Narrow/wide na OFF a K Filter: High/Low také na OFF a pořád to stejně řve v každé vesnici. Prosím o radu co a jak nastavit, nebo už jen zbývá vytáhnout to z toho zapalovače a vyhodit z auta?
Děkuji uctivě.
Dobrý den, pane Jokle,
v takové situaci Vám doporučím obnovení továrního nastavení, které naleznete na konci sekce "uživatelské nastavení" v menu Vašeho detektoru.
V případě, že byste potřeboval jakoukoliv další radu, můžete mě kontaktovat na čísle 731 842 842.
Děkuji a přeji příjemný víkend.
S pozdravem,
Dobry den, tento týden jsem zakoupil genovo max, jezdím hodně Rakousko , Německo kde jsou antiradary zakázané .. jak prosím nastavím mod na Maxu aby bylo vše legální a co když mě zastaví v cizině hlídka a uvidí za oknem antiradar ?
Dekuji
Dobrý den, pane Nováku,
děkuji Vám za dotaz. Níže Vám zasílám úryvek z manuálu pro nastavení detektoru GENEVO MAX do funkce "speedmeteru":
Pro aktivaci Speedmeteru (ukazatele rychlosti), při zapnutém detektoru podržte zároveň tlačítka “ovládání jasu” a “zvýšení hlasitosti” po dobu 3 vteřin.
Detektor při přenastavení přestane upozorňovat na radary a lasery a displej zobrazí pouze vaši aktuální rychlost. V menu zmizí možnosti nastavení radarové a laserové detekce.
Na displeji se zobrazí možnost SPEEDMETER 1, držíte-li tlačítka déle, zobrazí se výběr druhého režimu SPEEDMETER 2, s klasickým zobrazením displeje. Pro deaktivaci funkce Speedmeter je nutné detektor aktualizovat obvyklým způsobem a všechny funkce budou opět plně funkční.
V případě, že byste měl jakékoliv další dotazy, kdykoliv se mi ozvěte na čísle +420 731 842 842.
S pozdravem,
Dekuji
Tudíž v tomto modu opravdu Max nebude hlásit nic a slouží pouze jako ukazatel rychlosti
Přesně tak. Je to určené přímo pro Vaši ochranu a klid při policejní kontrole v zahraničí.
Všeobecně ve státech, kde detektory nejsou povolené (Švýcarsko, Rakousko, Itálie,...), současně doporučujeme uchycení detektoru mimo čelní sklo, jelikož i toto je bráno jako prohřešek. Více o legalitě detektorů v EU se dozvíte v článku níže:
https://www.antiradary.net/radarove-detektory-legalnost-eu/
Děkuji a přeji příjemný den.
S pozdravem,
Zeptám se, jaké jiné místo se dá použít než čelní sklo, aby přenoska vůbec fungovala??
Dobrý den,
pro použití detektoru v ČR vždy doporučujeme umístění na čelní sklo. Pokud vozidlo má pokovené čelní sklo, častokrát se zde vyskytuje "výřez", kde se nenachází pokovená vrstva. Tento výřez najdete například u koncernových vozů u zpětného zrcátka, případně některé vozy zn. Mercedes jej mají v dolní části čelního skla.
Vždy však záleží na velikosti výřezu, více o této problematice a ukázkách výřezu najdete na odkazu níže:
https://www.antiradary.net/antiradary-a-pokovena-vyhrivana-determalni-celni-skla...
Ani v takovém případě však nemusí být detekce stoprocentní, jelikož i zde může pokovená vrstva částečně zasahovat. Pro bezchybnou detekci mikrovlnných radarů Vám doporučuji zvážit pevně zabudovaný detektor, který lze nainstalovat skrytě přímo do masky vozidla. Pro takto diskrétní typ detektoru mě můžete kdykoliv kontaktovat na čísle +420 731 842 842.
S pozdravem,
Děkuji za vyčerpávající odpověď, ale není tam nic, co bych ještě neznal. Ale odpověď na mou otázku neobsahuje (nebo možná ano, a to že v zahraničí, kde není detektor povolen, je přenoska v podstatě nepoužitelná resp. vysoce riziková)
Dobrý den,
pro používání detektoru v zahraničí lze zvolit jakékoliv umístění mimo čelní sklo. Záleží na Vaši tvořivosti, ale detektor např. můžete umístit mezi hlavovou opěrku a sedadlo, případně jen položit na sedadlo spolujezdce, a podobná místa. Detektor pak samozřejmě bude fungovat s menší účinností než na čelním skle, ale stále jej můžete bezproblémově využívat.
Pro více informací mi prosím zavolejte na číslo +420 731 842 842.
S pozdravem,
Mohu poprosit idealni nastaveni pro čr?
Diky moc
Dobrý den, pane Kříži,
děkujeme za dotaz. V odkazu níže naleznete podrobné nastavení detektoru pro Českou republiku:
https://www.genevo.com/cz/aktualizace-podpora/doporucena-nastaveni/#CESKAREPUBLI...
V případě jakéhokoliv dalšího dotazu mě můžete kontaktovat na čísle +420 731 842 842.
Děkuji. S pozdravem,
Dobrý den, při cestě do Rakouska jsem si neaktivoval laserovou rušičku a již se mi ji nepodařilo znovu aktivovat. Z menu (v autě) zmizela položka o laseru i když v nastavení na PC je zašktnuta. Jak si znovu zprovozním laser. rušičku a přidám ji do menu? Děkuji Honza
Dobrý den,
v takovém případě je třeba během připojení skrze SD kartu a otevření souboru "TOOLS", vybrat v menu položku "Modul Laser" a následně nahoře zadat PIN kód pro aktivaci laserové ochrany, který naleznete na plastové kartičce, kterou jste dostal k zařízení.
V případě jakýchkoliv dalších dotazů se na mě neváhejte obrátit telefonicky na čísle "+420 731 842 842", případně skrze e-mail na adrese "marek.matusu@antiradary.net".
Děkuji a přeji Vám příjemný den.
S pozdravem,
Dobrý den, lze u genevo pro aktivovat upozorněni jestli je laser zepředu nebo zezadu jako tomu bylo u staršího protektoru?
A potřeboval bych config pro alp ve spojení s genevem, lze někde stáhnout?
Dobrý den, děkuji za Váš dotaz.
U systému Genevo PRO Vám při měření laserovým měřičem hlásí pouze laser. Nelze nastavit hlášení laseru zepředu nebo zezadu. Toto umí pouze nový PROTECTOR II LIVE.
Dále mi prosím zašlete e-mail na Vás a já Vám pošlu config. Děkuji.
S pozdravem
Dobrý den,
Nepřemýšlíte o přidání této funkce? přeci jen už starý protector 950 toto uměl.
Config mi prosím zašlete na p.parlesak@icloud.com
Děkuji.
Dobrý den, před nedávnem jsem koupil ( použity Genovo one s) při koupi jsme testovali společně funkčnost atd… těsně před koupi se dělala aktualizace a po pár dnech co jsem si nainstaloval přenosný radar do auta přestali fungovat stacionární radary, zkoušel jsem zařízení nastavit podle návodu ale bohužel stále bez pípnutí. Tímhle vás žádám o radu, děkuji.
Dobrý den, pane Krkoško,
děkujeme Vám za dotaz. O jaké stacionární radary se jedná a kde se vyskytují, prosím? V případě potvrzení funkčnosti radarů Vás následně navedu na "obnovení továrního nastavení", které naleznete v menu zařízení. Současně Vás také požádám o překontrolování, zda nemáte pokovené čelní sklo .
V každém případě Vás také požádám o telefonické kontaktování pro vyřešení Vašeho problému na čísle +420 731 842 842.
S pozdravem,
Jedná se o tyhle radary. Bučovice směr Slavkov u Brna
Uherské Hradiště v ulici 28.října
Brno slatina ve směru Šlapanice
Dobrý den, mám Genovo Max, kolega v autě má taktéž a má nastavený diplej tak, že tam "běhá" jen tečka a až když je detekce radaru, tak se displej rozsvítí a ukáže údaje. Chtěl jsem se zeptat, kde toto nastavení dipsleje najdu? Děkuji.
Dobrý den,
tlačítkem se symbolem sluníčka a zámku (levé horní tlačítko) můžete ovládat nastavení jasu displeje.
Natavení které hledáte se jmenuje "zobrazení pouze při poplachu". Tlačítko ovládání jasu mačkejte do doby než se Vám toto nastavení zahlásí. V případě dotazu volejte tel. 731 954 954. Děkuji a přeji hezký den.
S pozdravem
Dobrý den, poprosil bych o správné nastavení radaru Protector II 960cz. Děkuji
Dobrý den,
pro správné nastavení detektoru bych potřeboval znát sériové číslo zařízení, které naleznete na SD kartě. Doporučené nastavení zároveň můžete nalézt na našich webových stránkách:
https://www.genevo.com/cz/aktualizace-podpora/doporucena-nastaveni/#CESKAREPUBLI...
Zároveň Vás požádám o kontaktování na mé telefonní číslo, abych Vás mohl lépe navést ke správnému nastavení na +420 731 842 842.
S pozdravem,
Dobrý den, ahoj, můžu se zeptat, jestli jsou nově nějaké nové druhy radarů na které Genevo MAX nestačí? Vůbec mi nereaguje radar, nevím jestli je dobře nastavený? Můžu poprosit o seznam co kde nastavit? Mám radar v Octavii 2... Děkuji
Dobrý den,
přenosný detektor GENEVO MAX skvěle detekuje všechny druhy stacionárních radarů, podobně jako měření systémem RAMER u policejních vozů. Nejlepší variantou pro vyřešení Vašeho problému by bylo dostavení se na jednu z našich prodejen (Praha nebo Slušovice u Zlína), kde bychom Váš detektor otestovali a zjistili, kde může být problém. Důvodů totiž může být více - chybné nastavení detektoru, pokovené čelní sklo a jiné.
Ideálně mě můžete kontaktovat na telefonním čísle 731 842 842 pro dořešení detailů opravy Vašeho zařízení.
S pozdravem,