Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Staňte se partnerem

Jste jednotlivec, firma, nebo obchod s elektronikou a zvažujete nákup více kusů, či obchodní spolupráci, dejte nám vědět - nabízíme nejen množstevní slevy, ale i výhodný a flexibilní partnerský program výhradního dodavatele. Nabízíme prémiové produkty, které vaši zákazníci znají a kupují - tak proč ne od Vás?

Proč spolupracovat s námi?

Již několik let pomáháme prodejcům automobilů a autopříslušenství všech značek maximalizovat spokojenost jejich zákazníků. Naše produkty jsou dlouhodobě hodnoceny jako nejlepší na trhu, především pro jejich bezproblémovou legálnost, kvalitu a spolehlivost, zároveň jsou nejjednodušší na instalaci a přinášejí prodejcům nejvyšší obchodní marže. Na dobrých vztazích si zakládáme a poskytujeme podporu a zákaznický servis s jednoduchým cílem, spokojenost všech zúčastněných.

Staňte se jedním z našich elitních partnerů a zvyšte vaše zisky, jednoduše nám nechte vzkaz.
Váš prodejce - Velkoobchod

Lukáš Čala
+420 731 800 600
(08:00 - 20:00)
cala@antiradary.net


Kdo jsme?

Jsme AntiRadary.NET, výhradní distributor laserových rušiček AntiLaser, detektorů GENEVO, PROTECTOR, Beltronics, Escort Radar, Target automotive.
A dlouhodobě také největším prodejcem radarových detektorů a ostatního příslušenství v ČR. Odhadem cca 95 % prodaných detektorů pochází právě od nás. Radarové detektory GENEVO spoluvyvíjíme tak, aby perfektně fungovaly v Česku i zahraničí a naši zákazníci se tak na ně mohli vždy spolehnout.
Chcete nás poznat lépe? Pokračujte do sekce o nás.

Prodejní a servisní střediska AntiRadary.NET

Špičkovou péči, cenné rady a profesionální instalaci vám zaručíme v pobočkách, kterými pokrýváme celou Českou republiku. Domluvte si svou schůzku s prodejním expertem ještě dnes a získejte skvělé zařízení, které vám ulehčí a zpříjemní cestování v Česku i cizině.

Centrála Praha

Pobočka Morava - Slušovice

Centrála PRAHA
Pobočka AntiRadary.NET - Radčina 22, PRAHA 6 Pobočka AntiRadary.NET - Radčina 22, PRAHA 6 Pobočka AntiRadary.NET - Radčina 22, PRAHA 6
Pobočka MORAVA
Pobočka AntiRadary.NET - Dostihová 612, SLUŠOVICE Pobočka AntiRadary.NET - Dostihová 612, SLUŠOVICE Pobočka AntiRadary.NET - Dostihová 612, SLUŠOVICE