Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů:Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT

Antiradary na prodej

KOMPLETNÍ SYSTÉMY

GENEVO PROTECTOR II LIVE AL - pevná sada
Detail: GENEVO PROTECTOR II LIVE AL - pevná sada

cena bez DPH: od 81 645 Kč

Zcela nové komplexní řešení pro ochranu proti radarům, GENEVO PROTECTOR II LIVE, systém určený pro skrytou montáž s online funkcemi pro nejlepší ochranu ve své třídě.

Antiradar Protector AL - kompletní systém
Detail: Antiradar Protector AL - kompletní systém

cena bez DPH: od 69 248 Kč

Komplexní řešení pro ochranu proti radarům, Protector AL je určeno pro pevné zabudování - skrytou montáž do vozidla a jedná se o nejlepší a nejkomplexnější dostupnou ochranu řidiče jak pro jízdu v České republice, tak ve zbytku Evropy.

Samozřejmostí je nejen výborná detekce mikrovlnných radarů, ale také detekce jinak nedetekovatelných fixních měřičů rychlosti (např. ptačích budek a nechvalně známého úsekového měření). V neposlední řadě je tento antiradar "legální" ve všech státech světa.

Označení AL (AntiLaser) pak znamená, že Vás Protector AL ochrání také před měřením laserovými měřiči. Verze AL2 nabízí základní přední ochranu, verze AL4 pak nabízí kompletní přední i zadní laserovou ochranu.

PŘENOSNÉ ANTIRADARY

Antiradar GENEVO MAX
Detail: Antiradar GENEVO MAX

cena bez DPH: od 19 748 KčNEJMODERNĚJŠÍ PŘENOSNÝ DETEKTOR NA TRHU

Nový detektor od České firmy GENEVO se pyšní doposud nejvýkonnější radarovou anténou, která spolehlivě detekuje všechna používaná radarová pásma. Spolu s novou technologií laserové detekce, používané i v armádním sektoru a kompletní GPS databází stacionárních hrozeb celé Evropy, je GENEVO MAX vybaven na všechny Vaše cesty. To vše v diskrétním a moderním balení.

Antiradar GENEVO ONE M
Detail: Antiradar GENEVO ONE M

cena bez DPH: od 16 442 KčPRVNÍ PŘENOSNÝ DETEKTOR PRO CELOU EVROPU

GENEVO ONE M bezproblémově a spolehlivě detekuje všechny policejní radary včetně obávaných MultaRadarů CD/CT, které jsou nedetekovatelné pro většinu ostatních radarových detektorů. Tento detektor má krásné metalické tělo podobné modelu GENEVO ONE S - Black Edition, z něhož také konstrukčně vychází, ale místo bílého podsvícení displeje používá GENEVO ONE M používá podsvícení červené.

Antiradar GENEVO ONE S
Detail: Antiradar GENEVO ONE S

cena bez DPH: od 9 831 KčNEJLEPŠÍ PŘENOSNÝ ANTIRADAR V POMĚRU CENA VÝKON

Antiradar GENEVO ONE S, oproti většině konkurenčních modelů, obsahuje také GPS modul s databází pro detekci úsekových měření, kamer na červenou, jinak nedetekovatelných stacionárních radarů a ostatních stacionárních hrozeb.

ANTIRADARY NAPEVNO

GENEVO PROTECTOR II LIVE - pevná sada
Detail: GENEVO PROTECTOR II LIVE - pevná sada

cena bez DPH: od 57 764 Kč

Zcela nové, diskrétní řešení pro ochranu proti radarům, GENEVO PROTECTOR II LIVE, systém zabudovaného radarového detektoru s online funkcemi pro nejlepší ochranu ve své třídě.

Antiradar Protector - pevná sada
Detail: Antiradar Protector - pevná sada

cena bez DPH: od 45 368 Kč

Komplexní řešení pro ochranu proti radarům, Protector, je určeno pro pevné zabudování - skrytou montáž do vozidla a jedná se o nejlepší antiradar jak pro jízdu v České republice, tak ve zbytku Evropy.

Samozřejmostí je nejen výborná detekce mikrovlnných radarů, ale také detekce jinak nedetekovatelných fixních měřičů rychlosti (např. ptačích budek a nechvalně známého úsekového měření). V neposlední řadě je tento antiradar "legální" ve všech státech světa.

VÍCEÚČELOVÉ LASEROVÉ SYSTÉMY

AL Priority - Víceúčelový parkovací systém
Detail: AL Priority - Víceúčelový parkovací systém

cena bez DPH: od 16 855 Kč

Představujeme AntiLaser - AL Priority, 12. generaci nejúčinnější laserové rušičky na světě! AL Priority je nástupcem dobře známého a doposud také nejúčinnějšího rušícího systému, AntiLaseru G9 RX 2. Přestože AL Priority vypadá na první pohled obdobně jako jeho předchůdce, u nového modelu bylo zapracováno na několika zásadních změnách.

Informační článek o předchůdci - AntiLaseru G9 RX naleznete zde: AntiLaser G9 RX

LEVNÉ ANTIRADARY

Laser Interceptor DUAL / QUAD - Laserová rušička
Detail: Laser Interceptor DUAL / QUAD - Laserová rušička

cena bez DPH: od 8 674 Kč

Rušičky Laser Interceptor patří na českém trhu do segmentu low-endových rušiček, tomu samozřejmě odpovídá jejich výkonnost a cena. Jedná se o produkt vhodný zejména pro nenáročné uživatele, kteří dávají přednost zejména nízké prodejní ceně. Stavebnice aktivní rušičky laserových měřičů rychlostí – Laser Interceptor DUAL/QUAD jsou zařízení, která se skládají ze 2 respektive 4 aktivních senzorů včetně kabeláže a ovládacích prvků. Čidla s vysílači – aktivní senzory se instalují do přední masky vozidla, spínač napájení a reproduktor pro signalizaci poplachu se umísťují do kabiny vozu.

Jako vhodnější alternativu k tomuto produktu doporučujeme AntiLaser Priority - Víceúčelový parkovací systém.

BLINDER M27, M47 X-TREME - Laserová rušička
Detail: BLINDER M27, M47 X-TREME - Laserová rušička

cena bez DPH: od 6 525 Kč

Rušičky Blinder patří na českém trhu do segmentu low-endových rušiček, tomu samozřejmě odpovídá jejich výkonnost a cena. Jedná se o produkt vhodný zejména pro nenáročné uživatele, kteří dávají přednost zejména nízké prodejní ceně. Stavebnice aktivní rušičky laserových měřičů rychlostí – BLINDER M27 a M47 jsou zařízení, která se skládají ze 2 respektive 4 aktivních senzorů včetně kabeláže a ovládacích prvků. Čidla s vysílači – aktivní senzory se instalují do přední masky vozidla, spínač napájení a reproduktor pro signalizaci poplachu se umísťují do kabiny vozu.

Jako vhodnější alternativu k tomuto produktu doporučujeme AntiLaser Priority - Víceúčelový parkovací systém.

Antiradar Valentine One - EURO
Detail: Antiradar Valentine One - EURO

cena bez DPH: od 12 310 Kč

Valentine One dlouhodobě patří mezi kvalitní radarové detektory. V roce 2006 byl tento antiradar v ČR dokonce bestsellerem a to zejména v době výpadku dodávek detektorů Beltronics s úpravou pro použití v ČR. Z této doby vzniklo pro detektor Valentine One mnoho pozitivních referencí uživatelů. Bohužel časem se zjistilo, že spolehlivost tohoto detektoru (u některých jeho verzí) nebyla nikterak valná a navíc za posledních 10 let tento produkt prakticky nedoznal podstatných změn, nebo vylepšení a proto je vzhledem ke stávající konkurenci již podstatně zastaralý. Největší nevýhodou tohoto antiradaru je absence GPS, zastaralé ovládání, jeho velikost a v neposlední řadě na dnešní dobu nepřiměřeně vysoká cena.

V nabídce máme samozřejmě nejnovější verzi z roku 2016 a to 3.895.

POZOR! Některé verze tohoto detektoru měly problémy způsobující nedetekci v ČR používaných radarů. Vysvětlení + ukázková videa naleznete ZDE

Antiradar Stinger CARD - pevná sada
Detail: Antiradar Stinger CARD - pevná sada

cena bez DPH: 24 707 Kč

Prodej tohoto detektoru byl ukončen. Jako náhradu za tento produkt doporučujeme antiradar Protector.

Stinger DSI. Popis tohoto antiradaru je převzatý se svolením autora z webu www.antiradary-recenze.cz.

Antiradar Stinger VIP - pevná sada
Detail: Antiradar Stinger VIP - pevná sada

cena bez DPH: 49 421 Kč

Stinger VIP je nejnovější systém pro zabezpečení Vašeho vozidla od holandského výrobce Stinger. Stinger VIP možňuje detekci radarů RAMER / Multaradar CD a je vybaven GPS modulem pro detekci stacionárních radarů a úsekových měření. Tento antiradar je v ČR oficiálně prodáván za přemrštěných 69 000Kč s DPH což je téměř dvojnásobek ceny, za kterou lze zakoupit obdobně kvalitní antiradary jiných více renomovaných značek. U nás sice Stinger VIP nabízíme za přijatelnějších 59 000Kč s DPH, ale ani tak jeho nákup nedoporučujeme, jelikož za tuto cenu lze zakoupit mnohem kvalitnější a diskrétnější zařízení.

Jako náhradu za tento produkt doporučujeme antiradar Protector

Antiradar Valentine One EURO Remote
Detail: Antiradar Valentine One EURO Remote

cena bez DPH: 23 880 Kč

Vzhledem k technické evoluci byl prodej tohoto detektoru ukončen. Jako náhradu za tento produkt doporučujeme antiradar Protector

Jedná se o pevnou sadu určenou k zabudování do přední masky automobilu. Tento antiradar nabízí vysokou citlivost ve všech pásmech používaných radary v ČR i v cizině. Informuje Vás o radaru na téměř srovnatelnou vzdálenost jako produkty od společnosti Beltronics.

PŘÍSLUŠENSTVÍ ANTIRADARŮ

Magnetický držák GENEVO MAX
Detail: Magnetický držák GENEVO MAX

cena bez DPH: 574 Kč

Se zbrusu novým detektorem přichází i nový typ uchycení na čelní sklo. S jedním držákem se silnou průmyslovou přísavkou, lze detektor uchytit jak vertikálně, tak horizontálně, pro Vaše cesty i do zemí s horizontální polarizací radarů.

Set magnetický držák + kabel GENEVO MAX
Detail: Set magnetický držák + kabel GENEVO MAX

cena bez DPH: 1 236 Kč
Sada magnetického držáku a napájecího kabelu do druhého vozidla

Vertikální držák s přísavkami pro antiradary
Detail: Vertikální držák s přísavkami pro antiradary

cena bez DPH: od 326 Kč

Vertikální držáky pro detektory GENEVO, Beltronics, Escort.

Speciální držák pro vertikální uchycení detektorů, speciálně vyvinutý pro použití v ČR.

Držák slouží pro vertikální uchycení detektoru na čelní sklo Vašeho vozidla. Díky tomuto způsobu uchycení dochází ke značnému snížení množství falešných poplachů (prakticky na nulu) a podstatnému zkvalitnění detekce přístroje až o 42%. Důvodem tohoto značného zlepšení detekčních vlastností přístroje je především vertikální polarizace vysílací části českých radarů Ramer, na které je takto detektor mnohem lépe připraven. Montáž držáku je velice jednoduchá trvá maximálně 30s.

Horizontální držák s přísavkami pro antiradary
Detail: Horizontální držák s přísavkami pro antiradary

cena bez DPH: od 244 Kč

Horizontální držák s přísavkami pro antiradary. Slouží pro horizontální montáž detektoru na čelní sklo vozidla.

Kabel do zapalovače
Detail: Kabel do zapalovače

cena bez DPH: od 326 Kč

Napájecí kabely do autozapalovače pro detektory GENEVO.

Kabel pro pevnou montáž
Detail: Kabel pro pevnou montáž

cena bez DPH: od 244 Kč

Kabel pro pevnou montáž antiradaru slouží k jednoduššímu použití přenosného antiradaru, kde nahrazuje klasické napájení pomocí zapalovačového adaptéru a umožní tak řidiči komfortnější používání detektoru. Nabízíme verze kabelů pro pevnou montáž pro antiradary GENEVO, Beltronics i Escort.

Plexisklo - Perspex
Detail: Plexisklo - Perspex

cena bez DPH: 740 Kč

Speciální černé neprůhledné plexisklo určené na zakrytí snímačů laserových rušiček. Bežné světlo neprospustí, světlo vlnové délky laseru však ano.

Dálkový vypínač napájení
Detail: Dálkový vypínač napájení

cena bez DPH: 1 566 Kč

Dálkový vypínač napájení antiradaru. Stejně jako odemykáte / zamykáte vozidlo dálkovým ovladačem, můžete také zapínat / vypínat váš pevně zabudovaný antiradar. Tento dálkový ovladač můžete mít umístěn na vašich klíčích a žádný další napevno umístěný vypínač nebude "hyzdit" interiér vašeho vozu.

Přídavný pojistkový obvod pro jednoduché napojení napájení
Detail: Přídavný pojistkový obvod pro jednoduché napojení napájení

cena bez DPH: od 153 Kč

Jednoduše zapojte do stávající pojistkové skříně. Chrání původní okruh a poskytuje připojení pro nový obvod.

Pouzdro pro antiradar
Detail: Pouzdro pro antiradar

cena bez DPH: 244 Kč

Originální pouzdro Beltronics vhodné pro všechny typy antiradarů.

Valentine One - Příslušenství

cena bez DPH: od 492 Kč
Náhradní příslušenství k detektorům Valentine One.
Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů: Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT