Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů:Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT
13. května 2010

Montáže antiradarů

Jako největší čeští prodejci radarových detektorů a laserových rušiček nabízíme vynikající zázemí, nejkvalitněji provedené a nejlépe optimalizované montáže antiradarů pro dosažení těch nejlepších výkonů montovaných zařízení. Jsme výhradním distributorem laserových rušiček AntiLaser, antiradarů Beltronics a Escort radar, přičemž naši speciálně proškolení technici Vám vždy zajistí tu nejvyšší možnou výkonnost právě montovaného zařízení.

G9-RX

Každému zákazníkovi před montáží na jeho automobil rádi předvedeme fotografie již uskutečněných montáží na vozech stejného typu.

Montáže antiradarů jsou u nás vždy 100% a naší prioritou je naprostá spokojenost zákazníka. U všech montáží je samozřejmostí odzkoušení funkčnosti a prověření zařízení pomocí radarových imitátorů i námi vlastněnými laserovými pistolemi. Po montáži se sami můžete, s radarem v rukou, přesvědčit, že je funkčnost Vašeho antiradaru, nebo laserové rušičky opravdu 100%.

Sjednání montáže viz. kontakt.

POZOR!

Nesprávné umístění radarového detektoru, nebo antilaseru výrazně sníží, nebo znemožní jeho funkčnost, proto doporučujeme zvolit montáž v servisu, kde ji provádějí technici zaškolení pro montáž radarových detektorů a antilaserů.

Je třeba si uvědomit, že pokud Vám radarový detektor, nebo AntiLaser naistaluje technik, který má třeba i 10-letou praxi v instalacích doplňkové autoelektroniky, neznamená to automaticky, že jsou obě zařízení správně namontovány! ... Zákazník se většinou o správném výběru zařízení a kvalitě jejich instalace přesvědčí až při prvním skutečném střetu s policejním radarem, nebo laserem! Radarové detektory a antilasery sice spadají do kategorie doplňkových zařízení do vozidel, ale vyznačují se zvláštnostmi, které pokud při samotné montáži nejsou dodrženy zapříčiní to, že zakoupené produkty nebudou plnohodnotně plnit funkci, pro kterou jste si je pořídili!

Montáže v našem servisním středisku provádějí pouze kvalifikovaní technici s dlouholetými zkušenostmi v oblasti montáží radarových detektorů a antilaserů. Technici naší společnosti obecně školí také většinu techniků našich partnerských společností, proto pokud si u našich partnerů zakoupíte zboží označeno naší záruční plombou, nemusíte se obávat a montáž bude provedena kvalitně.

Základní principy montáže radarových detektorů

Beltronics STi-R PLUS - skrytá anténa

Beltronics STi-R PLUS - ovládání

Nejzákladnějším prvkem montáže pevné verze radarového detektoru - antiradaru je zejména přesné umístění radarové antény v přední části vozidla (v přední masce). Radarová anténa se většinou umísťuje do mřížkování před chladičem nebo pod plastové díly předního nárazníku vozu. V tom případě je montáž na vozidle prakticky neviditelná. Řídící jednotka (displej) je umístěna v kabině vozidla a to na různých místech, dle preferencí majitele vozu. Doporučujeme skryté provedení pro zachování 100% diskrétnosti.

Základní principy montáže laserových rušiček

AntiLaser - skrytá přední montáž čidel

AntiLaser - skrytá montáž za speciálním plexi

Laserová čidla se instalují do čelní masky vozidla. Důležité je zachování několika parametrů montáže jako jsou například správný rozestup čidel, správné vyvážení čidla ve všech třech osách, zachování náležitého výhledu čidla při zachování nenápadného a esteticky uspokojivého umístění (je možno použít také speciální neprůhledné plexi, které čidlo naprosto skryje). Ovládací prvky (dioda, reproduktor, vypínač, programovací tlačítko) se umísťují do kabiny vozidla tak, aby byla zachována maximální diskrétnost zařízení. Vypínací tlačítko většinou instalujeme tak, aby bylo opět 100% diskrétní.

Ukázka montáží antiradarů do vozů AUDI
Ukázka montáží antiradarů do vozů AUDI
Ukázka montáží antiradarů do vozů BMW
Ukázka montáží antiradarů do vozů BMW
Ukázka montáží antiradarů do vozů MERCEDES
Ukázka montáží antiradarů do vozů MERCEDES
Ukázka montáží antiradarů do vozů ŠKODA a VW
Ukázka montáží antiradarů do vozů ŠKODA a VW
Ukázka montáží antiradarů do sportovních a luxusních vozů
Ukázka montáží antiradarů do sportovních a luxusních vozů
Ukázka montáží antiradarů do vozů ostatních značek
Ukázka montáží antiradarů do vozů ostatních značek
Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů: Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT