Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Pro vaši bezpečnou cestu k cíli

Již od roku 2006 nabízíme legální řešení řidičům, kteří chtějí mít na silnicích přehled o všem co na ně číhá a cestovat v klidu a bezpečí.

Náš zákazník, náš pán

Pro některé jen fráze, pro nás pravidlo, kterým se řídíme. Jako společnost s dlouholetými zkušenostmi jsme si vytvořili širokou klientelu zákazníků spokojenou nejen s vysokou kvalitou zařízení, ale i profesionální montáží, záručním i pozáručním servisem a poradenstvím. Našimi klienty jsou převážně lidé co chějí mít na cestách pohodu a soustředit se jen na řízení.

Nejsme jen přeprodejci

Radarové detektory spoluvyvíjíme tak aby perfektně fungovaly v Česku i zahraničí a naši zákazníci se tak na ně mohli vždy spolehnout. Jsme výhradním distributorem laserových rušiček AntiLaser, detektorů GENEVO, PROTECTOR, Beltronics, Escort Radar, Target automotive. Jsme největším prodejcem radarových detektorů a ostatního příslušenství v ČR a provádíme specializované montáže do všech typů vozidel.


Partnerství je pro nás závazek

Již několik let pomáháme prodejcům automobilů a autopříslušenství všech značek maximalizovat spokojenost jejich zákazníků. Posyktujeme nejvýhodnější velkoobchodní podmínky pro prodejce a dealery a každého partnera vnímáme jako člena rodiny.

Staňte se partnerem

Nabízíme prémiové produkty, které vaši zákazníci znají a kupují - tak proč ne od Vás?

Velkoobchod

Proč si vybrat právě nás

Máme náskok před konkurencí, protože všechny detektory jsou testovány imitátorem radarů, který nám potvrdí, zda je detektor vhodný pro použití v České republice. Všechny detektory jsou před prodejem přednastaveny pro správné fungování v ČR. Testujeme i laserovou ochranu mnoha typy laserových pistolí, které používá Státní i Městská policie. Pevně montované detektory jsou našimi techniky znovu důkladně otestovány, aby byla vyloučena možná nekompatibilita s konkrétním typem vozidla.

Disponujeme policejním vybavením od radarů po laserové pistole, včetně bezodrazové komory, která simuluje všechna radarová pásma, využíváme ji k testování správné funkčnosti detektorů.

Přidejte se k nám

Zjistěte, jak si vybrat váš první antiradar a přidejte se k tisícům řidičů, kteří už ví o všem podstatném, co se kolem nich děje.

Jak vybrat antiradar
Máte dotaz?
Zeptejte se na cokoliv vás zajímá a nechte si poradit od zkušených odborníků
  • Opravdu jsou všechny antiradary legální?
  • Na jakou vzdálenost se o měření dozvím?
  • Může policie zjistit, že mám antiradar?
  • Hodí se přenosný detektor právě do mého vozu?
Prodej a zákaznická podpora

Vojtěch Holáň
+420 731 954 954
holan@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Filip Vašek
+420 731 966 799
vasek@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Jakub Staněk
+420 731 255 244
stanek@antiradary.net