Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Falešný poplach? PÁSMA RADARŮNASTAVENÍ DETEKTORUANTIRADARY ČESKO

Zdravím, moc by mě pomohlo, když by jste mě sdělili váš odhad toho, co by mohlo u kvalitního (drahého, bohužel značku ani typ neznám) antiradaru, který je opravdu spolehlivý, tak co by mohlo způsobovat pravidelný interval jakéhosi mikrovlnného rádiového signálu, pouze na jednom místě? Už jste něco podobného někdy registrovali? Děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Michal

Michal| před 27 dny

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Pokud máte zařízení zakoupené v České republice, nejlepším řešením bude pokud obnovíte tovární nastavení produktu. Druhou možností je provedení přímého nastavení detektoru v jeho uživatelském menu. Doporučené nastavení pro ČR Vám přikládám v odkazu níže:

https://www.genevo.com/cz/aktualizace-podpora/doporucena-nastaveni/#CESKAREPUBLI...

Ideální volbou však bude, pokud se na mě telefonicky obrátíte na čísle (+420) 731 842 842, kde Vám mohu poradit další možné řešení pro konkrétní typ zařízení, který vlastníte.

S pozdravem

Marek Matůšů - | před 27 dny

Moc děkuji za pohotovou odpověď, ale mě nejde o to, že by detekoval dotyčný antiradar chybně. On detekuje jinak zcela správně. Mě zajímá jen, co by mohlo pouze v jediném místě ve městě, vysílat pravidelný takový interval? Jde mě čistě o vaše zkušenosti s falešnými detekcemi, jestli třeba někdo nehlásil totéž.

Jde o to, že na jiných místech ve městě se tohle neděje, mě by strašně moc zajímalo, co by to mohlo způsobovat?

Pokud netušíte, nebo o ničem podobném jste neslyšeli. I tak vám moc děkuji za reakci a ochotu. Neznám přesný typ a model toho přístroje, to co vím je, že dovede detekovat prakticky všechno spolehlivě a přesně, a že je zabudován v autě na pevno, a že byl dost drahý.

Přeji hezký den a ať se daří.
Michal P.

Michal| před 27 dny

Dobrý den,

děkuji za doplnění informací. Pro přesné určení tvorby falešného poplachu bych potřeboval vědět typ pevně zabudovaného detektoru. Proto bych Vás chtěl požádat o Vaše telefonní číslo, popřípadě zavolat na mé číslo (+420) 731 842 842, abychom typ detektoru společně zjistili a já Vám mohl sdělit důvod tohoto konkrétního falešného poplachu.

V každém případě Vám doporučím aktualizaci zařízení, která se provádí různě podle typu pevně zabudovaného detektoru (viz. odkaz níže). Je mnoho možností, kvůli kterým Vám zařízení vysílá v daném bodě falešný signál - každopádně jde o nějaké zařízení, které pracuje na principu stejných frekvenčních vln (např. častý výskyt v okolí vojenských objektů).

https://www.genevo.com/cz/aktualizace-podpora/#genevo_installed

S pozdravem

Marek Matůšů - | před 27 dny

Super, pomohl jste mi hodně. Já odborník z této strany technologie antiradaru nejsem, ovšem obsah textu v závorce, je asi správným odhadem. Dobře, vyřídím, jestli poskytne číslo, na 99,9% ne, nerad jej někomu poskytuje. Zkusím se doptat i na typ té hračky, ale co se týče této technologie, v tom se moc nevyzná. Když tak mu na tu věc mrknu a kouknu na to sám.

Říkal, že jediné co by to mohlo být, jsou třeba brána na dálkové ovládání, což ovšem sám říkal, že na takovou vzdálenost (v blízkém okolí nic takového není) by to těžko detekovalo a nebylo by to logicky v pravidelném intervalu.

Každopádně ještě jednou děkuji, a mám důvod pátrat dále, zjistit co přesně tento signál vydává je pro mě celkem klíčové. Ať se daří, a za tuto ochotu, se o Vás zmíním mezi známými a pokud kdy budu vlastnit vozidlo, a mít i na tuhle hračku, tak si ji koupím od Vás.

Tak teda hezký den a blízké budoucnosti sdělím typ A.R. a dotyčnému o aktualizaci. Přeji hezký zbytek dne.
Michal P.

Michal| před 27 dny

Dobrý den,

ano, přesně jak píšete, vydávat tento signál může cokoliv - od garáže po mnou zmíněné zařízení v blízkosti vojenské oblasti.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů či podnětů k prozkoumání mě neváhejte kdykoliv oslovit skrze e-mailovou adresu marek.matusu@antiradary.net, popřípadě přes telefonní spojení (+420) 731 842 842.

Velmi Vám děkujeme za Vaši pozitivní reakci a těšíme se na další vzájemnou spolupráci.

Hezký den.

Marek Matůšů - | před 27 dny

Máte dotaz?
Zeptejte se na cokoliv vás zajímá a nechte si poradit od zkušených odborníků
  • Opravdu jsou všechny antiradary legální?
  • Na jakou vzdálenost se o měření dozvím?
  • Může policie zjistit, že mám antiradar?
  • Hodí se přenosný detektor právě do mého vozu?
Prodej a zákaznická podpora

Vojtěch Holáň
+420 731 954 954
holan@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Filip Vašek
+420 731 966 799
vasek@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Jakub Staněk
+420 731 255 244
stanek@antiradary.net