Vaše dotazy


Radary z Holešovic

Dobrý večer měl bych dotaz jestli nevíte, jestli nově naistalované kamery ve směru za mostem Barikádníků až Bulovka nejsou měřící?

ADRIAN| před 12 roky

Dobrý den, tato nová úsekovka" se údajně vytěžuje od 1.1.2012. O nikom, komu by obsílka již dorazila jsem však zatím neslyšel...

Robert Šatník -   | před 12 roky

Sleva

Můžete tedy prosím nabídnout slevu z vaši ceny skoro 30.000 Kč u tohoto tipu ?
Děkuji za případnou odpovědˇ.

Tom| před 12 roky

Dobrý den, prodejce má jistě důvod, proč zařízení nabízí za takto až podezřele výhodných podmínek. Až si toto zařízení u něj zakoupíte tak za námi s reklamací prosím nechoďte.

Děkuji

Robert Šatník -   | před 12 roky

Ještě bych to doplnil, zboží podle odkazu, který byl samozřejmě smazán bylo, že zboží je nedostupné...

Antiradary v přemrštěných částkách raději od vás nebrat.

Zde je ten sám antiradar o skoro 10.000 Kč LEVNĚJŠÍ než u tohoto extra pražského obchodu :
odkaz na levnější a o dost skoro 10.000 Kč ! Odkaz na konkurenčního prodejce byl odstraněn...

Tom| před 12 roky

Tome nevidím nic špatného na tom, že někde je zboží dražší a jinde levnější. To je trh. Nevím jaké máte zkušenosti, ale byl jsem osobně pouze na onformační schůzce u Antiradrů.net a věnovali se mi více něž královsky a byli schopní odpovědět úplně na všecvhno, co můj mozek vyplodil:-) Myslím. že to není jen o ceně, ale i o přidané hodnotě. Pánové z Antiradarů mají naprosto perfektní přehled. Upozorňuji, že toto není skrytá reklama - nejsem člen Antiradarů.net:-) to je má osobní zkušenost.

EddieBackFire| před 12 roky

R27

Dobrý den, jak moc ubere citlivosti "plochá" montáž radarové antény při použití "odrazového zrcádka"?

Michal| před 12 roky

Dobrý den, dle našich zkušeností ubere takováto instalace cca 30%. Prakticky se nestává aby se hlava na vozidlo nedala namontovat bez použití "zrcátka". Doporučuji Vám radarovou hlavu namontovat do podběhu před kolo.

Robert Šatník -   | před 12 roky

al g9 rev 2

Moze ma s predu alebo zo zadu zamerat z iduceho auta lidarom LT 20/2 trucon sped,alebo z inych laserovych meracov, povedane ked ide policia za mnou alebo predomnou dakujem za odpoved

Mirek| před 12 roky

Můžou, ale změřená rychlost bude (z logiky věci) vztažená k rychlosti automobilu, ve kterém jede měřící zařízení. A jelikož není jak platně přičíst/odečíst rychlost vozu, ve kterém jede měřicí zařízení k naměřené rychlosti, tak těžko s tím nějak pracovat. Navíc takové měření proběhne v rozporu s návodem k obsluze / metodikou měření. Samozřejmě by bylo zábavné, měřit lidi z protijedoucího auta, protože by jejich naměřená rychlost na fotce byla vyšší o rychlost vozu, ve kterém jede měřicí zařízení.

Reálně měřit za jízdy umí nějaká verze Famalseru (což je ProLaser II + záznamové zařízení + GPS), která dává info o vlastní rychlosti. Používá se to v Maďarsku. Na Slovensku je to schválené, ale žádné takové zařízení v praxi nepoužívají.

LTI podle mě ani žádné takové zařízení nenabízí.

Robert Šatník -   | před 12 roky

Napaječ

D.d.Dá se u Vás koupit napajecí zdroj pro RX65E? Děkuji.

Jan Pavlis| před 12 roky

Dobrý den,
samozřejmě lze zakoupit a máme skladem. Cena je 695Kč včetně DPH. Zde je odkaz:
http://www.antiradary.net/antiradar-kabel-do-zapalovace/

Legální používání Antiradarů

Dobrý den,
Mám v plánu zakoupit BELTRONICS
RX65e EURO CZ.
Po listování internetem a spoustou rozhovorů o legálnosti používání, mám ve všem trochu guláš. Tady píšou ne a tam ano. Zakazuje tedy novela silničního zákona z 4.5.2011 používání antiradaru v ČR ???

Děkuji za odpověď
Michal

Michal| před 12 roky

Dobrý den, použivání pasivních antiradarů je naprosto legální viz: http://www.antiradary.net/antiradary-legalnost-zakon/

Robert Šatník -   | před 12 roky

G9

Dobrý den, zakoupil jsem starší AntiLaser G9 s jedním čidlem-postačí toto na Oktávii?

Martin Srb| před 12 roky

Dobrý den, pokud jste zakoupil G9ku, která je funkční, tak by jedno čidlo mělo Oktávii pokrýt cca z 95%...

Robert Šatník -   | před 12 roky

Jak velká je poruchovost G9? Nemůže do toho zatéct voda? Není teď v zimě problém sníh,sůl atd?

Martin Srb| před 12 roky

Dobrý den, u produktů AntiLaser vyrobených v posledních dvou letech evidujeme poruchovost okolo 0,1%. Dříve to bylo v řádech %, ale výrobce se snažil a občasné problémy s vnikáním vody do zařízení odstranil. Pokud by jste měl cestu kolem naší provozovny, můžeme Vám čidlo zkontrolovat.

Co se týče vlivů zimy - sůl, špína, sníh, tak pokud nemáte čidlo vyloženě zamrzlé v ledu, tak není problém. Pokud jej máte v ledu zamrzlé, nebo je na něm vrstva sněhu, tak se výkonnost samozřejmě adekvátně snižuje. Za hustého sněžení tedy může problém s tím, že čidla špatně uvidí nastat, nicméně za hustého sněžení se neměří, takže to není až zase takový problém. Samozřejmě doporučuji velice špinavá čidla jednou za čas přejet třeba papírovým kapesníkem...

Robert Šatník -   | před 12 roky

Vy čidla před prodejem v bazaru nějak kontrolujete? Nebo se jen zkusí na imitátoru? Laserem se zkoušelo a bylo to ok

Martin Srb| před 12 roky

Pokud jste čidla zakoupil u nás v bazárku, tak by jste je měl mít otestované...

Robert Šatník -   | před 12 roky

polcam vascar

Uz je detektor na zariadenie toho typu dostupny alebo este neni dokonceny vyvoj,pripadne a akom horizonte bude k predaju,informujte k tej veci blizsie.dakujem a pekny den.

Mato| před 12 roky

Dobrý den, vývoj tohoto zařízení pokračuje. Prodej očekáváme v horizontu cca 6 měsíců, nic však nelze garantovat, záleží na tom jak dopadnou finální testy. Více podrobností zatím sdělit nemohu...

Robert Šatník -   | před 12 roky

Umístění detektoru

Dobrý den,jakou máte zkušenost s umístěním přenosného detektoru na Bsloupek suchým zipem-neomezí se moc příjem detektoru?

Dudek| před 12 roky

U většiny vozidel to není problém. Doporučuji samozřejmě ozkoušet nejlépe u nějakého stacionárního radaru na nějakém místě s minimálním provozem pro eliminaci náhodných faktorů.
Pamatuji si, že kdysi jeden uživatel vozil detektor v držáku na navigaci připevněný přísavkou na boční zadní okno ve vozidle typu kombi - takže lvastně v kufru a detekce měl výborné.

Robert Šatník -   | před 12 roky

Díky za tip, v jaké asi výšce detektor připevnit? V úrovni palubní desky asi bude dost v zákrytu.

Dudek| před 12 roky

Optimálně někde tak na půl cesty mezi palubkou a stropem vozu.

Robert Šatník -   | před 12 roky

dotaz na prodejce Anti.Radary

Preji hezky den,jsem uzivatelem jak "parkovaciho" asistenta,tak pasivniho detektoru zakoupeneho u vas na prodejne(dle meho jmena snadno overitelne),zajimala by me vase reakce na pomerne dlouhy a z meho pohledu laika i podrobne rozepsany postup p Leose Stanka jako cloveka povereneho resenim techto prestupku a jestli je jeho pravni vyklad spravny ci pokriven tak jak se to hodi spravnimu organu...myslim ze tu nebyla jeste reakce z vasi strany na tyto jeho argumenty a myslim ze by bylo vhodne je pokud nejsou pravdive rosporovat...dekuji za reakci Dubsky

Jan Dubsky| před 12 roky

Dobrý den, já jsem na toto téma nechtěl původně vůbec reagovat, to co psali sami někteří připěvovatelé v reakcích na "promo" pana Staňka, (který v době, kdy je placen z peněz nás všech brouzdá po internetu a "propaguje" svou dobrou práci...) hovořilo za vše a objevilo se prakticky vše co bych k tématu nohl uvézt.

Ono celé téma začíná být vlastně trošku "out", když byla sankce za použití rušičky snížena na 5-10 000Kč (při prvním přistižení tedy 5 000Kč). Ohledně flame týkajícího se propadnutí věci jen tolik, že propadnutí věci nelze uložit, je-li hodnota věci v nápadném nepoměru s povahou přestupku. Rušičku do 5 000Kč asi jen tak neseženete - takže toliko názorná ukázka že pan Staněk nás jednoduše nemá rád a snaží se v uživatelích a potenciálních uživatelích vyvolat "nejistotu". Z jeho pohledu pokud jedná v přesvědčení tento postup vlastně i chápu.

Nehci zde zdlouhavě řešit všechny okolnosti těchto případů, ale zjednodušeně lze konstatovat, že orgány v Pardubicích udělali dobrou práci, když využili naprosté nepřipravenosti uživatelů, kteří se nenamáhali ani s vypnutím rušičky při samotném měření. To že orgány postupovaly nezákonně je faktem a s touto variantou uživatelé jednoduše nepočítali. Takto získané důkazy by před soudem samozřejmě neobstály, nicméně vzhledem zastrašování a dalším praktikám, které jsou za hranicí zákona a snad i tomu, že to jeden z uživatelů neměl energii řešit došlo k postihu. Pokud mám správné informace, tak druhý z postižených to položil, protože po změně zákona se mu další "průtahy" a boj za "spravedlivý proces" už nevyplatily.

Dále jak i sám pan Staněk uvedl, ani za situace kdy zástupci zákona jednají nezákonně a zadržují vozidlo pro zajištění důkazu i přes výslovný nesouhlas majitele, nelze použití rušičky prokázat - není-li v danou chvíli způsobilá rušit policejní radary. Pro tyto účely, pro uvedení zařízení ve stav, kdy "neumí rušit", aby bylo i nadále možno používat pouze legální funkce (parkovací asistent) jsme do nové verze RX integrovali možnost kompletní deaktivace všech rušících funkcí. Rušící funkce doporučujeme zákazníkům používat pouze v zemích a na místech, kde není jejich používání zákonem regulováno. Samotné vlastnění tohoto přístroje, případně montáž ve vozidle nemohou být v ČR za žádných okolností sankciovány.

Robert Šatník -   | před 12 roky

Pane Šatník, prosím, abyste se podíval na dny a hodiny mých příspěvků, většina (s výjimkou jednoho z dneška) je večer, noc a víkend. Nebojte se, i já platím daně, a možná větší než vy, protože mi zákon o úřednících zakazuje podnikat a tak nemohu nijak optimalizovat. V tomto prosím o korektnost. Máte-li pocit, že jsem vydal nezákonná rozhodnutí, zastrašoval účastníky atd., měl byste na mne podat trestní oznámení pro podezření ze spáchání trestného činu zneužití pravomoci úřední osoby, do trestního oznámení byste měl zahrnout též úředníky krajského úřadu, kteří na mém postupu rovněž neshledali nic nezákonného. Pokud toto oznámení podat nehodláte, tak zde nehovořte o nezákonnosti postupu magistrátu. Z procesního hlediska není rozdíl mezi paličkou na maso, zajištěnou při domácí fackovačce a osobním automobilem. Souhlas/nesouhlas vlastníka věci je při postupu dle § 138 správního řádu irelevantní. K možnosti vyslovit propadnutí věci - dle § 15 zákona o přestupcích nelze propadnout věc, která je v nápadném nepoměru k povaze přestupku. Než začnete takto argumentovat, nastudujte si judikaturu ohledně termínu "nápadný nepoměr" a "povaha přestupku". Více už asi není k věci co dodat, níže se rozpoutal opravdu zajímavý flame, který se již obsahově vyčerpal. Je fakt, že od našeho "prudění" (jak uvedl jeden tazatel), je v Pardubicích na tomto poli klid, uvidím, s čím přijde městská policie, která začala v Pardubicích též měřit (do srpna neměřili - nechtěli šaškovat s cedulemi). Vaši informaci o úpravě zařízení (kompletní deaktivace) beru na vědomí.

Mgr. Leoš Staněk
vedoucí oddělení přestupků
Magistrát města Pardubic

Leoš Staněk| před 12 roky

Zdravím, omlouvám se, zaměnil jsem časy vašich příspěvků s časy vašeho kolegy Petra kramáře (petr.kramar@mmp.cz). Ono Vám vůbec ležíme nějak na srdci, když nám sem píšete všichni vč. pana Píchy. Samozřejmě chápu, že propagana musí být...

Co se týče daňových optimalizací tak to je myslím téma, které se sem vůbec nehodí a proto i Vás prosím o korektnost protože o tom kolik daní platím, nebo neplatím nevíte vůbec nic.

Co se týče nezákonnosti postupu magistrátu, tak na tom co jsem psal trvám a psal jsem to proto, že mám za sebou důkladnou právní analýzu od vícero dnou problematikou se zabývajících fundovaných osob. Jak jste psal, právě například paličku na maso a vozidlo v daném případě zaměňovat podle práva opravdu nelze, jelikož přestupky a trestné činy jsou řešeny naprosto odlišně a zejména možnosti zajištění důkazních prostředků jsou v těchto případech také naprosto odlišné. (nesnažte se prosím uměle zvyšovat závažnost banálního "přestupku" a nepleťte sem trestní řád atd., opravdu tak rozpoutáváte flame, který je totálně mimo mísu).

Dále co se týče tohoto tématu beru naší společnou konverzaci za uzavřenou a další debatu týkající se vašeho postupu zde pro blaho všech uživatelů s Vámi řešit nebudu. Všichni tady chápou, že jste jednali pro blaho všech a že se snažíte postihnout všechny ty vrahy našich dětí (například tu paní, které jste v Pardubicích udělili pokutu a která ani nevěděla co má manžel na voze nainstalováno a náležitě jste jí ve spolupráci s TV Prima zmedializovali jako silniční pirátku...).
Nebudu Vám radit jak vaše postupy vylepšovat. Řešte to dále tak, jak to řešíte a je jen otázkou času, kdy narazíte na někoho, komu půjde o princip a nebude mít chuť zaplatit Vám 5 000 pokutu ale naopak bude mít chuť pořádně vám tam naložit, protože pokud vyžadujete dodržování zákonů, měli by jste je sami taky dodržovat... (jestli pak tady nevyužijete osvědčené finty úředníků a celý proces "nevyzdržujete" k promlčení a vzájemně se nebudete (vždyť jste všichni kolegové) přikrývat... Ve váš prospěch samozřejmě hraje zásadní snížení trestní sazby, kdy se to prakticky nevyplatí řešit, protože lidem vesměs nejde o "pravdu" za každou cenu a nemají energii s Vámi "soupeřit" u několika instancí, být medializováni atd...

Dále co se týče trestního oznámení na vaší osobu, nebo magistrát, beru to jako pokus o vtip. Dobře víte, že prokázat úmysl u vašeho jednání je nemožné a že na rozdíl od běžného občana Vy, ani vaši kolegové za své jednání prakticky nemůžete být postiženi.

Robert Šatník -   | před 12 roky

Jen abych nezapoměl k tomu nápadném nepoměru. Zabavení parkovacího asistentu v hodnotě několika desítek tisíc je skutečně v nápadném nepoměru k povaze přestupku s případnou sankcí 5-10 000Kč (v prvním případě tedy 5 000Kč a to až o více než 700%.

Robert Šatník -   | před 12 roky

Myslím že není potřeba vyjmenovávat všechny funkce veřejně...
Nepřítel nikdy nespí!

VS| před 12 roky

Jasně, už mlčím :)

Robert Šatník -   | před 12 roky

ALG9RX

Dobrý den, jaký je nejnovější FW pro ALG9RX REV2??

Majkl| před 12 roky

Dobrý den, nejnovější verze je 20.21.

Robert Šatník -   | před 12 roky

antiradar

Dobrej, co říkate na Antiradar Spektr PD30e?? je vyladěn speciálně pro čr....

Mič| před 12 roky

Co by jsme na něj tak asi mohli říkat, stejně jako u všech podobných antiradarů (Čína, Korea...) jeho výkonnost, kvalita a spolehlivost budou odpovídat jeho ceně. Tyto detektory jsou navíc laděny analogově a lze tedy důvodně pochybovat o jejich spolehlivosti... Já jsem toho názoru, že než špatný detektor tak raději nic. Proto podobné typy nemáme ani v nabídce.

Robert Šatník -   | před 12 roky

Novinka

Dobrý den, kdy asi uvedete tu novinku?

Lux| před 12 roky

Dobrý den, doufáme, že se nám povede nový antiradar oficiálně uvést na trh v průbehu tohoto týdne. Uvedení se bohužel opozdilo, protože prozatím nejsme schopni dostatečně pokrýt již vzniklou poptávku. Antiradar se tedy již prodává, ale zatím v režimu, řekněme "předprodeje". V tomto týdnu bychom již konečně měli mít k dispozici dostatek kusů a antiradar tak přidat do oficiální nabídky.

Robert Šatník -   | před 12 roky

Dobrý den,kdy budete mít novinku k prodeji ?

Standa| před 12 roky

Dobrý den, antiradar lze již zakoupit na www.antiradar-protector.cz. Zatím jej pro nadále trvající stav, kdy poptávka zásadním způsobem převyšuje nabídku na našem primárním webu bohužel nenabízíme.

Robert Šatník -   | před 12 roky

A co se týče passatů ? na ty asi ještě nic nefunguje ? dík za odpověď

Standa| před 12 roky

Zatím bohužel nikoli, ale pracuje se na tom...

Robert Šatník -   | před 12 roky

Jaký antiradar na MB s Distronic Plus?

Do nového MB-E si chci pořídit nějaký antiradar a možná i rušičku, ale prodejce MB mi řekl, že na to můžu zapomenout, protože na nových MB s Distronic Plus prý antiradary nefungují. Tvrdí, že se to nějak pere s radarem v přední masce a hlásí trvalý poplach.

Co je na tom pravdy a umíte to nějak řešit?

Mark| před 12 roky

Dobrý den, Váš prodejce má mylné informace. Většina antiradarů s adaptivním tempomatem nemá problém.

Napište na Vás kontakt, nebo zavolejte a pomůžeme Vám vybrat zařízení podle vašich představ. V příštím týdnu navíc uvedeme na trh novinku, která plně komunikuje v českém jazyce a jedná se o naprosto TOP řešení.

Robert Šatník -   | před 12 roky

Tak nevím, distronic taky tvrdí, že Distronic Plus s antiradary nefunguje:

As far as the negative side of this advanced radar based system, Distronics Plus uses an extended wave length band that interferes with the use of radar detectors to the point of making them worthless (that plus the special coating of the windshield and other glass of car). Distronics 1.0 did not interfere with radar detectors.

Mark| před 12 roky

Lidé tvrdí různé věci, ale věřte, že pokud Vám namontujeme antiradar do vašeho vozu, bude Vám fungovat přesně tak jak má.

To o čem tam píší se ČR netýká, jelikož pásmo, na kterém Distronic vysílá je na detektorech pro ČR vypnuto.

Robert Šatník -   | před 12 roky

Za instalaci + zařízení se samozřejmě platí až při předávání vozu s namontovaným zařízením a pokud by to nefungovalo, nic platit samozřejmě nemusíte.

Robert Šatník -   | před 12 roky

A co v zahraničí? Když už do toho vrazím tolik peněz, tak chci, aby to fungovalo všude, i v zahraničí (Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko a pod.), kam často jezdím.

Mark| před 12 roky

Slovensko = Ok, Rakousko = Ok, Německo = Omezeně. Polsko = Omezeně. To znamená, že budete muset mít vypnuté K pásmo, na kterém pracuje Distronic, které ale i tak doporučuji nezapínat kvůli velkému počtu falešných poplachů od benzínek atd.

Robert Šatník -   | před 12 roky

Tak to Německo a Polsko je mrzuté, tam jezdím celkem často. :-( A jak to vypada s Rakouskem a Maďarskem?

Uvažuji o http://www.antiradary.net/antiradar-beltronics-975-euro/ nebo mám jít raději do http://www.antiradary.net/antiradar-escort-qi45-euro/?

Mark| před 12 roky

Počítejte s tím, že ne ve všech zemích antiradary fungují na 100%. ČR je v tomto skoro vyjímka. K pásmo v cizině nemá smysl zapínat, to už je lepší jezdit pomalu...

Oba detektory, o kterýh píšete mohu doporučit. Pevné sady mají prakticky stejnou citlivost, liší se odrušením vůči falešným poplachům a nejvyšší verze Beltronics STi-R PLUS má i GPS s databází "nedetekovatelných" stacionárních radarů - například úsekovek.

Pokud jste z Prahy, nebo do ní občas zamíříte, zastavte se u nás na prodejně, kde si můžete všechna zařízení důkladně prohlédnout. Dozvíte se veškeré rozdíly, uvidíte jak jednotlivé modely fungují v praxi, jaké jsou možnosti montáží do vozů (vždy jsou na firmě na ukázku alespoň 3-4 vozy s kompletní výbavou). Můžeme se podívat do databáze montáží jak to konkrétně může vypadat na vašem voze atd atd...

Robert Šatník -   | před 12 roky

Zdravím,
a pokud nejste z Prahy tak klidně na Moravě se můžeme vidět osobně a problematiku spolu probrat.

Lukáš Čala -   | před 12 roky

Děkuji za nabídku, ale již jsem našel jiný typ antiradaru, který prý dobře funguje i v Polsku a Německu.

Mark| před 12 roky

Máte dotaz?
Zeptejte se na cokoliv vás zajímá a nechte si poradit od zkušených odborníků
  • Opravdu jsou všechny antiradary legální?
  • Na jakou vzdálenost se o měření dozvím?
  • Může policie zjistit, že mám antiradar?
  • Hodí se přenosný detektor právě do mého vozu?
Prodej a zákaznická podpora

Vojtěch Holáň
+420 731 954 954
holan@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Filip Vašek
+420 731 966 799
vasek@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Jakub Staněk
+420 731 255 244
stanek@antiradary.net