Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Antiradar Genevo One Antiradar Genevo One Antiradar Genevo One Antiradar Genevo One Antiradar Genevo One Antiradar Genevo One Vertikální držák antiradaru Genevo One (za příplatek) Antiradar Genevo One

Antiradar GENEVO ONE

Prodej byl ukončen

11 895 Kč
9 831 Kč bez DPH
Antiradar Genevo One
Antiradar Genevo One
Antiradar Genevo One
Antiradar Genevo One
Antiradar Genevo One
Antiradar Genevo One
Vertikální držák antiradaru Genevo One (za příplatek)
Antiradar Genevo One

Prodej tohoto detektoru byl ukončen.
Jako náhradu za tento produkt doporučujeme detektor GENEVO ONE S.

Nejkomplexnější přenosný antiradar!

Antiradar GENEVO ONE ve vylepšené verzi z podzimu 2014 je nejoblíbenějším přenosným modelem značky GENEVO. Radarový a GPS detektor GENEVO ONE, oproti většině konkurenčních modelů, komunikuje v češtině a obsahuje GPS modul pro detekci úsekových měření, kamer na červenou, jinak nedetekovatelných stacionárních radarů a ostatních stacionárních hrozeb.

Při skenování radarových pásem se pak vyznačuje minimem falešných poplachů a vynikající citlivostí, srovnatelnou s některými modely značky Beltronics, nicméně za podstatně nižší cenu. Při vývoji byl kladen enormní důraz zejména na novou funkci - hlášení GPS bodů a na optimalizaci pro detekce správné části Ka pásma, které je používáno k měření rychlosti v ČR. Následná ladění v reálném provozu ve specifických podmínkách ČR tak dala vzniknout antiradaru, který je na vynikající úrovni a v kombinaci radarové detekce s GPS modulem a nejpřesnější GPS databází nejlepším přenosným antiradarem v poměru cena/výkon.

  • Komunikuje v českém jazyce
  • Výborná detekce 8/10
  • Minimum falešných poplachů 8/10
  • Přesná GPS databáze
  • Nejmenší detektor na trhu
  • Jednoduchá obsluha
  • Vertikální držák za příplatek

Detektor GENEVO ONE je jedním z nejlepších přenosných detektorů a v poměru cena/výkon dokonce tím nejlepším na trhu. Na podzim 2014 se vývojářům podařilo zvýšit citlivost v Ka pásmu o cca 10% a proto Vám nyní nabízíme tuto vylepšenou verzi, která Vám zajistí dostatečnou časovou rezervu pro bezpečné a pohodlné zpomalení před kontaktem s policejním radarem či jiným stacionárním typem měření. Detektor GENEVO ONE dodáváme s databází všech zemí EU.

Oficiální web tohoto produktu: www.genevo.cz


Co je součástí balení?

Detektor GENEVO ONE
Horizontální držák
Napájecí kabel bez tlačítka
USB kabel


Rada před nákupem

Ověřte si, zda Vaše vozidlo není vybaveno determálním (atermálním, pokoveným, antireflexním nebo solárním) sklem.
Tato skla účinně zabraňují proniknutí radarových paprsků k detektoru a ten je pak nepoužitelný. Řešením je nákup pevné sady Protector 850cz, která má zabudované čidlo v přední masce automobilu.


Operační pásma:

GPS: SiRF STAR IV
Ka pásmo: 34,0GHz, 34,3GHz (±120MHz)
K pásmo: 24.125GHz (±70MHz)
X pásmo: 10.525GHz (±50MHz)
Laser: 904nm


Technické parametry:

Operační teplota: -20 - 85 °C
Operační napětí: 11 - 16 V
Spotřeba energie: 360 mA max.
Rozměry: 62 * 92 * 34 mm