Vaše dotazy


Genovo One S jak správně funguje a reaguje?

Dobrý den. V pondělí jsem si koupil Genovo One S a mám pár dotazů k funkčnosti/nefunkčnosti (prostudoval jsem několik stran diskuze a odpovědi jsem nenašel):
1. Jakým způsobem reaguje Genovo na úsekové radary? Vždy, nebo jen když jedu rychleji, než je povoleno? Jel jsem po Strakonické DC a mezi ulicemi Nádražní - Moulíkova je úsekové měření 70-ky a Genovo ani nepíplo.
2. Na silnici č. 38 v obci Kámen, okr. HB, je na příjezdu od Kolína radar a semafor, který hlídá 50-ku, při vyšší rychlosti hodí červenou a pak... netuším, jestli hlídá rychlost nebo případný průjezd na červenou. Každopádně Genovo tento ignorovalo, je to správně?

Pavel| před 7 roky

Dobrý den,

1. Na úsekové měření Genevo reaguje vždy. Pokud jedete rychleji (o 10kmh a více), tak Vás upozorní také na překračování rychlosti v úseku. Místo, kterým jste jel neslouží k represi a proto není v databázi.

2. Zde se pravděpodobně jedná o stejnou situaci jako u prvního bodu. Zařízení, které jste potkal v obci Kámen neslouží k represi a tedy není potřeba ho hlásit.

Obecně GPS databáze u Genevo produktů je výrazně přesnější než u "konkurenčních" databází, někdy toto může být matoucí.

Robert Šatník -   | před 7 roky

DObrý den a děkuji za odpověď.
Nepoužívám konkurenční zařízení, jen jsem se ptal na "radary", kolem kterých jezdím pravidelně každý týden, ale netušil jsem, jestli fungují a v případě obce Kámen, jak vlastně funguje.
Díky

Pavel| před 7 roky

Beltronics vector 995

Dobrý den, nedávno jsem si koupil od známého Antiradar vector 995 a rad bych zeptal kde zjistím zda je určen pro české silnice a radary PČR

Je na něm napsáno made in Canada

Děkuji

Bazzy| před 7 roky

Dobrý den,
pokud v nastavení detektoru nemáte pod volbou KA pásma (Ka narrow a nebo KA CZ) jená o US verzi, která je prakticky nepoužitelná...

A jak se prosím dostanu do nastavení kde bych to měl najít ?

Děkuji

Bazzy| před 7 roky

Za zapnutého stavu podržíte najednou prostřední a pravé tlačítko.

Děkuji za informaci a jakmile budu doma tak se na to podívám a pokud to tam nebude tak je nějaká možnost jej nastavit pro ČR

Bazzy| před 7 roky

Bohužel neexistuje způsob jak z toho udělat Euro CZ verzi. Jedině zakoupit si nový detektor.
PS: Občas máme i na bazaru, v případě dotazů volejte 731800200.

Dobrý den, mam Antiradar jak jsem psal vector 995 a při spuštění tam mam napsáno bel 965 je to normální ? Děkuji

Bazzy| před 7 roky

Ano, máš českou verzi 995. Původně byl softvér dělán na 965, proto to označení při spuštění.

Bororo| před 7 roky

Přenosný antiradar

Dobrý den,

Rád bych se vás zeptal na zkušenost - mám škodu superb 2015 s vyhřívaným předním sklem. Sklo má fólii. Uvažuji o koupi antiradaru a nevím, jestli musím uvažovat o pevné sadě nebo mohu koupit přenosný. Nemáte s tímto typem skla zlušenost?

Díky Petr

Petr| před 7 roky

Dobrý den, vyhřívání skla na funkci detektoru nemá vliv, obávám se však že na voze máte tzv. SunSafe Glass, tím je vybaveno cca 90% Superbů poslední generace.

http://www.antiradary.net/antiradary-a-pokovena-vyhrivana-determalni-celni-skla/

Robert Šatník -   | před 7 roky

Rozdíl v Genevo

Dobrý den, mám dotaz. Jaký je prosím rozdíl kromě ceny mezi produkty Genevo One Eco, Genevo One a Genevo one S. Prosím o vysvětlení, abych to jako obyč člověk pochopil. Děkuji

Vašek| před 7 roky

Dobrý den,

Genevo One Eco je základní model s minimem nastavitelných funkcí a s nejnižší citlivostí na mikrovlnné radary. Pokud překračujete rychlostní limity jen mírně, bude Vám s největší pravděpodobností postačovat.

Genevo One je zlatá střední cesta. Hlavní výhodou je jeho vyšší citlivost oproti verzi Eco a některé další přidané funkce.

Genevo One S je pak nejvyšší verzí (pominu-li Genevo One S Black Edition), která má nejvyšší citlivost na mikrovlnné radary, lepší displej a více možností uživatelského nastavení.

Robert Šatník -   | před 7 roky

Děkuji a ještě jeden dotaz ohledně Upgrade GPS. Když si zakupím vygenerované číslo, počítá doba od prvního uplatnění? Děkuji

Vašek| před 7 roky

Ano, přesně tak.

Robert Šatník -   | před 7 roky

Poslední dotaz :-) když si zakoupím Genevo One třeba bez jakékoliv aktualizace, tak seriově má nahranou aktuální Upgrade verzi GPS? Děkuji

Vašek| před 7 roky

Ano, většinou je stáří databáze do 1 měsíce (pokud zakoupíte u nás).

Robert Šatník -   | před 7 roky

Antiradar na moto

Dobrý den, nabízíte nějaký antiradar na motocykl? Děkuji

Petr| před 7 roky

Dobrý den, některé detektory mají výstup na jack, tedy je možné použít je na motorce. U detektorů Genevo, které jsou bestsellery v ČR, lze vyvézt jack konektor "na zakázku".

Robert Šatník -   | před 7 roky

Antiradar

Dobry den, pokud dnes koupim genovo one s black edition, jak dlouho mohu pocitat s podporou aktualizaci a jak dlouho bude antiradar dostacujici vuci dostupnym existujicim radarum? Jde mi o to, abych za rok nezjistil, ze je vzhledem k vyvoji antiradar nedostacujici a nemusel kupovat novy. Dekuji

Michal| před 7 roky

Z Genevo One jsem na zdejší doporučení přešel na Genevo One S a kromě vyšší ceny a většího množství falešných poplachů jsem jiný rozdíl nezaznamenal. Ber nejlevnější Genevo a nenech se ukecat na drahý antiradar.

Tonda| před 7 roky

Konkrétně Genevo One Black Edition prakticky nemá falešné poplachy a v jeho výkonnosti je oproti Genevo One zásadní rozdíl. Nejnovější srovnání detekci Genevo produktů například zde:

http://www.antiradary-forum.net/viewtopic.php?f=54&t=2160

Samozřejmě se jedná o konkrétní umístění radaru, takže situace je pokaždé specifická obecně ale platí, že čím "dražší" Genevo, tím lepší má detekce.

Robert Šatník -   | před 7 roky

To mi prodejce také tvrdil, že si polepším a měl pravdu, ale zapomněl dodat, že hlavně v počtu falešných poplachů. Kdybych to věděl před nákupem, tak bych do toho nešel. Zlatý Genevo One, prodal jsem jej levně kamarádovi a ten se mi teď směje, že jsem si připlatil za falešné poplachy.

Tonda| před 7 roky

A řešil jste to nějak s vaším prodejcem, nebo s technickou podporou Genevo?
Pro uživatele, kteří mají problémy s falešnými poplachy u Genevo One S byl vyvinut speciální firmware (momentálne v BETA verzi), který většině falšeným poplachům umí zabránit. Podotýkám, že většinou není problém v detektoru ale ve specifickém zdroji rušení u zákazníka - například čínský mobilní telefon.

Robert Šatník -   | před 7 roky

Váš technik už asi půl roku slibuje, že ten BETA firmware bude v příští aktualizaci, každý měsíc poctivě aktualizuji a je to stále stejně špatné. S Genevo One jsem takové problémy neměl.
V dnešní době je prakticky každý telefon čínské výroby, dokonce i iPhone, takže chyba asi nebude na straně výrobců mobilních telefonu.

Tonda| před 7 roky

Napište mi na lukas@antiradary.net sériové číslo a zaktivujeme beta verzi.

Proč není ten firmware dostupný v normální aktualizaci, když teda nemá falešné poplachy a přes půl roku je slibován pro všechny majitelé Genevo One S?

Tonda| před 7 roky

Právě proto, že je to BETA verze a většina uživatelů jej nepotřebuje, protože falešné poplachy nemá.

Ohledně mobilních telefonů, o kterých jsem se zmiňoval, měl jsem na mysli pár konkrétních typů, nejčastěji dělají problémy mobily Huawei.

Robert Šatník -   | před 7 roky

Je pravda, že cena je dvojnásobná a detekce 2x takové asi lepší mít nebude. Nevím jestli by za tu cenu G1 one S BE nebylo lepší pořešit s kombinací i s rušičkou, aby byl člověk opravdu chráněn, jelikož při laseru bude i pasivní antiradar za 20 000,- k ničemu. Jaký máte názor na toto? Předem se omlouvám za konkurenční odkaz, ale za takovouto kombinaci se u Vás cenově nedostanu: ODKAZ NA KONKURENČNÍHO PRODEJCE ODSTRANĚN

Michal| před 7 roky

Antilaser je duální a je to starší verze, než nabízíte, ale je o tolik, jestli vůbec horší?

Díky za odpověď

Michal| před 7 roky

Rušičky Laser Interceptor máme v nabídce i u nás a to podstatně levněji: http://www.antiradary.net/laserova-rusicka-laser-interceptor-dual-quad/

Nicméně rozhodně je nedoporučujeme je lepší malinko si připlatit za spolehlivěnjší a "legálnější" ALP SINGLE. I tak ale výjde levnějši než Laser Interceptor u konkurenčního prodejce. http://www.antiradary.net/laserova-rusicka-antilaser-al-priority/

Ohledně rozdílů cen Genevo One a Genevo One S Black Edition: Stejně jako u ostaního zboží, 2x dražší automaticky neznamená 2x větší detekční vzdálenost, nicméně konkrétně u tohoto modelu je citlivost opradvu vynikající a často i dvojnásobná.

Ohledně dilema zda koupit 2x lepší detektor, nebo detektor s rušičkou, osobně bych volil druhou variantu, nebo kombinaci 2x lepšího detektor s kvalitní rušičkou, je to ale otázkou osobních preferencí a výše investice, kterou jste ochoten obětovat.

Robert Šatník -   | před 7 roky

Díky za odpověď. Montáž je u Vás v ceně? Co se týče rušičky, stačil by dual? Jedná se o škodu octavii r.v. 2013. Tímto způsobem bych řešil předek, víte ze zkušenosti alespoň odhadem procentuálně poměr měření laserem předek vs. zadek? Antilaser, který mi doporučujete je funkční v rámci veškerých laserů používaných v čr? Co okolní státy? Děkuji

Michal| před 7 roky

Dobrý den, montáž není v ceně a její cena je kalkulována za základě konkrétní konfigurace a náročnosti instalace (podle typo vozu).

Na Škodu Octavii by stačil ALP Single (pro přední ochranu).

AntiLaser funguje spolehlivě oproti všem laserovým pistolím používaným v Evropě a disponuje možností aktualizace firmware (pokud se objeví nový typ laseru).

Měření zepředu / zezadu odhaduji cca 95% / 5%.

Robert Šatník -   | před 7 roky

Laser Interceptor mám na 2 autech a vždy mě spolehlivě ochránil při měření laserovým radarem. Před nákupem jsem se taky rozhodoval jakou značku zvolit, ale prodejce mi vysvětlil, že 2 senzory jsou vždy spolehlivější než jeden a pokud můžu mít za stejnou cenu 2 slabší senzor, je to lepší než 1 výkonnější senzor. Dal jsem si poradit a nelituji.

Na jednom autě mám přes rok právě Genevo One a Laser Interceptor Dual a pokutu za rychlost jsem dosud neplatil.

Jirka| před 7 roky

Dobrý den, toto se nikdy nedá přesně říci. Aktualizace GPS databáze předpokládáme budou vycházet do doby, dokud bude výrobce existovat. Dále co se týče fungování oproti radarům, je to stejné jako s počítači. I 10 let starý počítač funguje, nicméně nové počítače jsou na tom lépe. Každopádně detektory Genevo jsou v nabídce od roku 2011 a i nejstarší z nich stále fungují a nebylo třeba je nijak "inovovat". Samozřejmě vznikají nové, výkonnější verze, které detekují radary na delší vzdálenost, ale to je právě analogie s počítači.

Robert Šatník -   | před 7 roky

Je pravda, že cena je dvojnásobná a detekce 2x takové asi lepší mít nebude. Nevím jestli by za tu cenu G1 one S BE nebylo lepší pořešit s kombinací i s rušičkou, aby byl člověk opravdu chráněn, jelikož při laseru bude i pasivní antiradar za 20 000,- k ničemu. Jaký máte názor na toto? Předem se omlouvám za konkurenční odkaz, ale za takovouto kombinaci se u Vás cenově nedostanu: link odstraněn> Rušička je starší, než nabízíte, ale je o tolik, jestli vůbec horší? Díky za odpověď

Michal| před 7 roky

Měl jsem možnost si sám vyzkoušet ALP a LaserInterceptor...stejné auto,stejně umístěná čidla,stejné podmínky měření...ALP proměřit nešlo vůbec ale s LI to nebyl problém...
Cena LI je sice nižší ale ochrana je podstatně slabší...

VS| před 7 roky

To jste porovnával ALP s 1 senzorem a Laser Interceptor s 2 senzory? Jak jste to mohl vyzkoušet na stejné autě, se stejně umístěnými senzory a za stejných podmínek měření? Vy asi nebudete běžný uživatel a každý prodejce chválí to, na čem nejvíce vydělá.

Já jsem popsal vlastní zkušenost s Laser Interceptorem a každý nech si koupí, co se mu zamlouvá a co mu dovolí peněženka.

Jirka| před 7 roky

Porovnal jsem dual ALP a dual LI...
Čidla byla provizorně přidělána před montáží na pevno právě proto abych si vyzkoušel co je lepší a sehnat si ochotného policistu s radarem taky není tak složité.

VS| před 7 roky

Valentine one

Dobrý den, prosím, jakým způsobem zjistím verzi na Valentine one? Děkuji

Lukas| před 7 roky

Dobrý den, při zapínání detektoru držte tlačítko (kolečko) zmáčknuté. Tedy vypnout detektor kolečkem, zmačknout a držet kolecko, kolečkem pootočit (stále držet kolečko zmačknuté) a po pootočení kolečko pustit. Na displeji detektoru se pak objeví 4 místné číslo, například 3856.

Robert Šatník -   | před 7 roky

Přenosný antiradar do Rakouska

Příbuzný z Rakouska tu chce koupit přenosný antiradar, který mu bude spolehlivě fungovat v Rakousku. Jaký přenosný antiradar z vaši nabídky mu doporučíte?

Foky| před 7 roky

Nejlepší volba je určitě Genevo One Black edition.

Jiným prodejcem mi byl doporučen Escort Max, protože Genevo One prý neumí Multaradar, který se v Evropě používá. Black Edition jej umí?

Foky| před 7 roky

Dobrý den, Escort MAX má na MultaRadar CD velmi špatnou výkonnost, většinou bohužel reaguje až v okamžiku změření vozidla radarem. Jelikož tento typ radaru je v Rakousku používán pouze ve stacionární verzi, je detektorem Genevo One S Black Edition detekován pomocí integorvané GPS databáze (s dostatečným předstihem).

Robert Šatník -   | před 7 roky

A databáze je stejná u všech modelů Genevo? Nestačil by mu Genevo One? Black Edition je výrazně dražší a pokud je databáze stejná, tak i detekce stacionárních MultaRadarů bude stejná nebo se mýlím?

Foky| před 7 roky

Ano, databáze je u všech modelů stejná. Hlavní výhodou Genevo One S Black Edition je vynikající detekce mikrovlnných radarů pracujících na Ka pásmu. Jelikož v Rakousku se měří zásadně na odjezdu, kde je detekce obtížnější, doporučuji co možná nejcitlivější detektor.

Pokud máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat telefonicky, rádi Vám vše podrobně vysvětlíme.

Robert Šatník -   | před 7 roky

Antiradar Beltronics 975e EURO

Dobrý den, vyplatí se koupit Bel.975e EURO když je už nahrazen novou verzí ? bude stále funkční na všechny tipy radarů ? (nemyslím laser) Děkuji

Lukáš| před 7 roky

Dobrý den, vždy záleží na ceně. Všechy typy radarů v ČR chytá spolehlivě (v ČR se používá pouze radar typu Ramer), nicméně na dnešní dobu má již poměrně dost falešných poplachů.

Robert Šatník -   | před 7 roky

Aktualizace Genevo

Minuly tyden mi dorazilo upozorneni na aktualizaci Protectoru, ale u Genevo stale nic. Kdy bude aktualizace i na Genevo?

Sirob| před 7 roky

Dobrý den, aktualizace na Genevo je k dispozici obvykle cca 1-2 týdny po aktualizaci na Protector. Důvody jsou ryze technické.

Robert Šatník -   | před 7 roky

Antiradar Beltronics Target Euro 550 nebo Antiradar Genevo One Eco

Dobrý den, jak z předmětu už vyplývá mám možnost bud koupit použitý Beltronics Target Euro 550 nebo nový Genevo One Eco. vím že se už beltronics nevyrábí(ten 550), ale zajímá mě jak je na tom oproti dnešní technologii, jak budu účinný a jestli se vyplatí připlatí pár tisíc za genevo on eco, děkuji za odpověd :)

Vojtěch| před 7 roky

Dobrý den, shrnul bych to takto:

1. Citlivost: cca stejná
2. Odolnost vůči falešným poplachům: Genevo One Eco nemá téměř žádné (řekněme cca 1x za 200km), Target Euro 550 trpí falešnými poplachy na mobily T-Mobile (řádově desítky za 100km jízdy), tedy pokud máte T-Mobile tak jednoznačně nebrat, dále má v provozu cca 5 falešných poplachů na 100km jízdy.
3. Target Euro 550 neobsahuje GPS modul s databází radarů.

Tedy pokud není rozdíl cen nijak dramatický, rozhodně doporučuji Genevo One Eco.

Robert Šatník -   | před 7 roky

Beltronics PRO RX75 PLUS

Dobrý den, rád bych se zeptal na funknčnost toho staršího typu antiradaru napevno Beltronics PRO RX75 PLUS. Zda detekuje, popřípadě vyruší i novější typy laseru a novější typy Rameru. Jednoduše řečeno, zda se dá na toto zařízení spolehnout i přesto, že se jedná o starší produkt. Děkuji.

Lukáš| před 7 roky

Dobrý den,
jedná se o postarší zařízení, tedy na funkčnost už bych se moc nespoléhal. Když se zastavíte, mohu vyzkoušet laserem (LTI a TruSpeed) a i radarovým imitátorem a pak mohu udělat nějaký závěr. Ale jelikož nebudete mít KA NARROW, tak s detekcí nečekejte žádnou hitparádu, budete rád, pokud na odjezdu bezpečně zpomalíte...

PS: Zde máte názornou ukázku detektory s KA NARROW a US verze:
https://www.youtube.com/watch?v=vrXnpsYNPYM

Dobrý den, jen pro upřešnení, daný produkt se již více než 10 let nevyrábí. Moderní lasery používané policií v ČR (TruSpeed) rušit nebude, policejní radary bude detekove ve velmi omezené míře, řekněme cca z 50% a to právě díky abscenci Ka Narrow pásma a také vzhledem k tomu, že tento model obecně neměl dobrou citlivost.

Beltronics RX75 tedy rozhodně nemohu doporučit.

Robert Šatník -   | před 7 roky

Nemám to namontováno, mám jen možnost pořízení tohoto antiradaru. Dle tohoto odkazu jsem našel, že má pásmo Ka, proto jste mne přepkvapil, že jde o US verzi.

Lukáš| před 7 roky

Tento prodejce se zabýval dovozem neupravených detektorů z USA. Nicméně je již několik let neaktivní, takže nákup tohoto produktu by se Vám steně asi nepodařil.

Dále je třeba rozlišovat mezi Ka pásmem a tzv "zůženým Ka pásmem" (Ka narrow). To je předpokladem pro správnou funkčnost detektoru v ČR.

Pokud máte zájem o pomoc s výběrem vhodného detektoru, kontaktujte prosím naše prodejce, rádí Vám poradí s výběrem vhodného modelu a vysvětlí Vám podrobně, jak se věci mají.

Robert Šatník -   | před 7 roky

Odkaz byl jen náhodný....nicméně děkuji za vysvětlenou, pochopil jsem.

Lukáš| před 7 roky

dotaz

Na interentě máte informaci, že služby poskytujete mimo inakšie aj vo Zlíne, ale adresa tam nieje. Kde vás vo Zlíne najdem ?

Karel| před 7 roky

Pro zájemce o montáž, zkoušku funkčnosti pomocí policejní laserové pistole atd. z okolí Zlína, Brna, Olomouce či Ostravy - kontaktujte prosím obchodního zástupce: Lukáš Čala
tel: 731800600

Jaky prenosny antiradar?

Dobry den!
Rad bych se Vas zeptal, jaky me doporucite prenosny antiradar do 7000Kc. Nezalezi, zda novy nebo bazar.
Pouziti predevsim CR a okolni staty.

Dekuji Jakub

Jakub| před 7 roky

Dobrý den,
do 7000,- je pouze základní model Genevo One Eco. Pokud by jste měl limit o trošku větší s klidným svědomím bych doporučil Genevo One. Pokud budete mít cestu do Prahy určitě se zastavte, vše Vám rád vysvětlím osobně.

dotaz

Na internetu máte v bazarové sekci cenu za antiradar Genovo One od 5000 .- Ale když si člověk zavolá zjistí, že to není pravda a že cena je od 6500 .- Myslíte, že to je férové jednání ? Navíc inzerujete to, co snad ani nemáte.

Josef| před 7 roky

Dobrý den,
přesně nevím kde je problém. Cena je u Genevo One napsaná od 5000,-
Je to myšleno za nejnižší verzi tedy Genevo One Eco.
Bazar je okrajový prodej, že od doby co ho máme, tedy od roku 2012 po zavedení produktů Genevo, jste první, co nám takhle píše.
Proto přímo na stránkách bazaru píšeme:
POZOR! Nabídka v bazaru nemusí být kompletní, pro informace o aktuálně dostupných modelech volejte
PS: Pokud máte zájem, máme aktuálně (z dneška) Genevo One Eco za 5000,- s 12 měsíční zárukou.

Hold rýpalové jsou a vždy budou. Já osobně už mám od antiradary.net nakoupen 5 antiradar a vždy se jednalo o naprosto suprový, rychlý a FÉROVÝ přístup. Na tom na čem jsme se dohodli to vždy platilo a ne jinak...

T-Kostička| před 7 roky

Rýpalové ? Nemínil jsem reagovat, ale když se tady ozval inteligent kostička tak budu - abych nebyl rýpal - provedl jsem test. Jelikož se prodávají tři antiradary s označením od nejlevnějšího Genevo one eco, genevo one , genevo one s naskýtá se podobnost s ceníkem škoda , u vozů octavia , jak by se tvářil zákazník, kdyby v ceníku bylo napsáno, že škoda octavia je za 299 000 .- a pak by reálná cena byla 399 000 a těch 299 000 by platilo pro Octavia tour ? ALe jak jsem řekl, udělal jsem test, zda moje uvažování je zcestné a předložil jsem váš inzerát cca 10 lidem ve firmách pro něž pracuji. Výsledek , všichni považují text inzerátu slušně řečeno za zavádějící. Takže nechápu jak pan kostička který si koupil již 5 antiradarů tak bleskově reaguje na moji kritiku, ale spíš to smrdí docela další neférovostí. Nebo pan kostička potřeboval s něčím poradit a jako stálý a dobrý klient nemá možnost si zavolat telefonem a mít osobní přístup ? A proto se ani na nic nezeptal ? Viz debata . Takže rýpal budu - a budu tvrdit, že antiradary na kritiku , reagují okamžitým urážením do rýpalů apod. Děkuji , rozhodně budu své okolí před tímto podnikem varovat

Josef| před 7 roky

Cena je uvedená OD... stejně jako Škoda uvádí cenu od...proto si jedbu Octávii koupíte za 300tis a jinou za 800tis.
Věřím že když bude nějaký hodně jetý bazar G1 tak třeba i za těch 5 bude...

VS| před 7 roky

Tak sa musím zastať Jozefa. Áno jednu Oktávku kúpite za 300 a druhů za 400 dle konfigurácie, ale Genovo One a Genovo One ECO sú dva rozne výrobky. Takže pokial, Vám nesedí porovnanie so Škodovkou, pak vezmime rožok, po česky rohlík, kde predajca dá do ceníku "rožko od 1 centu " a vy prídete a zistíte, že te rožok od 1 centa je sice rožok , ale týždeň starý a čerstvý stojí 20 centou budete spokojný ? Já nie. Som si istý, že by inzerát mal zniet : "Genovo One Eco od 5000.- "
Ani vo mne tento váš inzerát nebudí veľa dovery.

Peter Minárik| před 7 roky

Píšu snad Já něco o G1Eco? Já psal o Genevo One kde záleží na stavu opotřebení...když bude jako nové tak jistě bude stát více než nějaké ošoupané a omlácené...to v hodně jetém stavu může stát 5tis a to v top stavi klidně např 8tis

VS| před 7 roky

Tak za prvé nejsem nijak spojen s firmou antiradary.net. Jsem jen zákazník, který zde nakupuje pravidelně věci pro sebe i své známé. Hodně obchodů/e-shopů by se mělo od přístupu k zákazníkovi tady od této firmy učit!!! A za druhé v bazaru je uvedeno od 5.000,- Kč a za třetí základní označení produktu je GENEVO ONE,které má 4 podkategorie a to GENEVO ONE ECO, GENEVO ONE, GENEVO ONE S, GENEVO ONE S BLACK/RED/BLUE. Takže pokud o nějakém produktu nic nevím tak se zeptám a nerýpu..

T-Kosticka| před 7 roky

Kostičko , když nejsi s firmou spokojen a koupil sis tam 5 antiradarů ? Buď lžeš jak oni a nebo jsi duševně chorý. Já když někde nejsem spokojen , už mě tam nevidí a podle mého názoru každý normální člověk.
Takže asi tak. A Antiradary mají různé výrobce - jeden z nich je genovo, a to vyrábí různé antiradary. Podle mne, a jak vidno nejen podle mne, je "S" naprosto jiný výrobek než "ECO" čo one bez dodatků. Ale nic , zajel jsem si do Vídně a dostal zánovní "S" za cca 10 000.-

Musil| před 7 roky

To je tak, když člověk místo "spojen", čte "spokojen", ale vlastní nepečlivost mu nebrání v tom, dělat jasné závěry...

Mar| před 7 roky

Tak teď se zapojím i já ! pane VS - lžete !!! Já sám jsem pře časem k vám ohledně Genevo one telefonoval, volal jsem z mobilu a mohu to dokázat !!! A tam mi pan Gebauer ( tak nějak a nemíním ztrácet čas dohledáváním jména na netu, sdělil, že těch 5 litrů se netýká Genovo one, ale genovo one eco !!!!! A i podle mne je to jiný výrobek !!! A pro pořádek ač na netu to není, jste mi řekli, že bazar je jen ruka ruka a nic neposíláte. Proto jsem poslal syna do Prahy , a byl u vás ve čtvrtek, že nic nekoupil, protože tam nikdo, kdo dělá bazar nebyl je irelevantní.
Takže já souhlůasím s panem Josefem a Petrem . nejednáte zrovna echt košér jak říkají židi.

Musil| před 7 roky

Já Vám to uvedl jako příklad jak tuto nabídku chápu Já... Já jsem jen nadmíru spokojený zákazník této firmy a to jsem nakupoval opakovaně...vždy top přístup.
Nějak nechápu na co si vlastně stěžujete, zájem máte o ten nejlevnější bazar a ten vám byl nabídnut...

VS| před 7 roky

Proč se pro bazarový antiradar musí jezdit do Prahy? To jej nelze poslat poštou? Nebo je to nějaká levota bez dokladů?

Tonda| před 7 roky

Jedná se o soukromý prodej, budete-li potřebovat na zboží doklad do účetnictví, bude nutno přičíst 21% DPH!

Hej jednu oktávku kúpite za 300 a inů s inými vychytávkami za 400. Takže ak k vám prídem s Genovo One Eco za doplatok mi ju doplníte na Genovo one S ? Lebo takto je to aj s Oktávkou , ak mám Ambiente , tak za doplatok mi ju i po roku doplnia na výbavu Style. Ale podľa mňa nedorobite, lebo Eco a S či One bez dodatkou sú inakšie výrobky.

Peter Minárik| před 7 roky

Troll troll troll! Kill the troll!

Pepa| před 7 roky

Dobrý den, osobně se musím zastat prodejce, když vidím ,že prodejce uvádí cenu od a ještě větičku (Nabídka v bazaru nemusí být kompletní, pro informace o aktuálně dostupných modelech prosím kontaktujte ....) tak mně rozhodně napadne,že cena není stanovena na 5000Kč ale bude vyšší v závislosti na stavu, pokuď nechci nějaký horší kus. Osobně jsem kupoval jeden kus z bazaru, zavolal jsem a byla mně řečena cena,kterou jsem akceptoval ( když mají uvedeno cena OD ),na zboží byla dána záruka a max spokojenost. S tím,že jsem musel do Prahy,protože se jednalo o komisní prodej,který nemohl být zaslaný poštou. S antiradary.net maximální spokojenost

Standas| před 7 roky

Jinak jak je tu psáno s rozdílem : Octavia a Octavia, třeba benzín a diesel,velký rozdíl a přesně v tom vidím i rozdíl mezi Genevo One eco a Genevo One

Standas| před 7 roky

Máte dotaz?
Zeptejte se na cokoliv vás zajímá a nechte si poradit od zkušených odborníků
  • Opravdu jsou všechny antiradary legální?
  • Na jakou vzdálenost se o měření dozvím?
  • Může policie zjistit, že mám antiradar?
  • Hodí se přenosný detektor právě do mého vozu?
Prodej a zákaznická podpora

Vojtěch Holáň
+420 731 954 954
holan@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Filip Vašek
+420 731 966 799
vasek@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Jakub Staněk
+420 731 255 244
stanek@antiradary.net