úsekového měření GENEVO MAX | Poradna #2630 | AntiRadary.NET" />

Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Hlášení úsekového měření GENEVO MAX DATABÁZE RADARŮ

Dobrý den, u nového detektoru GENEVO MAX, který jsem koupil před nedávnem mi zmatkují upozornění na úseková měření v opravovaných úsecích D1 - chybí hlasové upozornění na blížící se měření, pouze se bez výstrahy zobrazí vzdálenost na displeji a upozornění se ozve až na začátku úseku. S ohledem na to, že v jiných místech hlasové upozornění na blížící se měření funguje, předpokládám že jde o softwarovou chybu. Víte o ní? A kdy je možné očekávat nápravu? Předem díky za odpověď.

Petr| před 4 roky

Dobrý den,
jednalo se o chybu v databázi, kterou opravili. Prosím aktualizujte své zařízení ještě jednou, vše bude v pořádku. Děkujeme za zpětnou vazbu a omlouváme se za komplikace.

Marek Ryšavý -   | před 4 roky

Děkuji za odpověď. Po poslední aktualizaci se výrazně zpřesnila lokace úsekových měření na D1 (předtím byly velké rozdíly mezi skutečným a hlášeným začátkem/koncem úseku), teď to sedí velmi dobře. Bohužel původní problém přetrvává - stále chybí hlasové upozornění na blížící se úsekové měření :-(

Petr| před 4 roky

Dobrý den,
děkujeme za upozornění, chybu prověřujeme, prozatím se nám nepodařily nasimulovat podmínky, aby detektor nehlásil. Prosím zkontrolujte svoje nastavení GPS upozornění.

Marek Ryšavý -   | před 4 roky

Dobrý den, upozornění mám nastavené na prioritu hlasu, vzdálenost 350 metrů. A s výjimkou úsekových měření na rekonstruovaných úsecích D1 to funguje bez problémů. Typicky jedu Brno-Praha a u všech úsekovek na D1 se pouze zobrazí vzdálenost k začátku úseku, ale neozve se hláška "Blíží se úsekové měření". Až u kamery je zvukové varování "Začátek úseku". Pak už vše funguje, průměrná rychlost se počítá, konec úseku je také ohlášen, chybí jen to první hlasové upozornění. Takto je to po celé D1. V Praze sjedu na Spořilovskou a tam už je vše OK, signalizace je včetně hlasového upozornění na začátek úseku.

Petr| před 4 roky

Děkujeme za zpětnou vazbu, podíváme se na to. Situace s D1 je poměrně specifická, protože se nikde jinde v ČR nevyskytuje úsekové měření, které má více než 8 km.

Marek Ryšavý -   | před 4 roky

Bohužel, aktuálně se mi problém začal projevovat i u jiných upozornění, která dříve fungovala - kamery na červenou, jiná úseková měření... :-( Zobrazí se pouze upozornění na displeji, ale bez zvukové informace, ta se ozve až na konci úseku/po minutí kamery... Jak mám prosím řešit?

Petr| před 4 roky

Dobrý den,
doporučuji připojit detektor ke GENEVO Universal Updateru a před stažením zmáčknout klávesovou zkratku Ctrl+U -> Updater donutí detektor přehrát zvukovou sadu, vše by mělo poté být v pořádku.

Marek Ryšavý -   | před 4 roky

Dobrý den,
jaká přesně má být reakce na klávesovou zkratku CTRL + U? Připojil jsem detektor k Updateru, ale žádnou reakci jsem nezaznamenal, bez ohledu na to, jestli jsme stiskl klávesy před stažením souborů, v průběhu, nebo po něm. Ještě jsem neměl možnost ověřit v provozu, jestli se něco změnilo po novém stažení databáze (nicméně je to stále verze z 27.4., kterou již mám staženou), ale vše proběhlo stejně, jako jindy, k přehrání zvukové sady nedošlo.

Petr| před 4 roky

Dobrý den, omlouvám se za chybnou informaci, před stažením je třeba zmáčknout klávesovou zkratku Ctrl+F+U pro stažení zvukově sady. Poté se na tlačítku download, objeví tato možnost, vy pouze kliknete na update a vše poběží jak má.

Marek Ryšavý -   | před 4 roky

OK, díky za doplnění. Po vynuceném stažení souborů se zatím zdá, že hlášení již fungují správně. Zítra vyrážím na D1, tak dám vědět, jak to funguje na tamních úsekovkách, kde se mi problém objevil poprvé. Děkuji za pomoc.

Petr| před 4 roky

Určitě budeme rádi, pokud nám dáte zpětnou vazbu na správnou funkci na D1, je pro nás nesmírně důležitá.
Děkujeme předem.

Marek Ryšavý -   | před 4 roky

Dobrý den, posílám čerstvé zkušenosti z dnešní ranní cesty Brno - Praha. Hlasové upozornění na všechna blížící se úseková měření na D1 bohužel stále nefunkční, pouze zobrazení vzdálenosti k začátku úseku na displeji :-( Pak již vše funguje bez problémů, hlasové hlášení začátku i konce úseku v pořádku, i upozornění na překročení rychlosti v úseku. Mimo D1 funkce zcela bez problémů, včetně hlasového upozornění na blížící se měření.
Ještě doplnění k evidovaným úsekovým měřením - v databázi chybí úsek v omezení u Humpolce (105-95. km) a dále mezi 64-56. km. Jsou to nové úseky, ještě minulý týden se tam neměřilo, teď již jsou na místě kamery, čáry na silnici i cedule "POZOR RADAR". Naopak chybně je hlášeno měření mezi 80-75. km, kde žádné rychlostní omezení není, přesto detektor hlásí úsekové měření s maximální rychlostí 80 km/h.

Petr| před 4 roky

Dobrý den,

zvuková oznámení momentálně řešíme. Co se týče Měření u Humpolce, prosím aktualizujte svůj detektor znovu. Bylo přidáno v poslední aktualizaci, která vycházela včera.

Marek Ryšavý -   | před 4 roky

Bohužel, i po aktualizaci detektoru (provedena v pondělí 1.6.) je situace stejná - chybí hlášení úsekového měření v omezení u Humpolce (105-95. km) i mezi 64-56. km a chybně je hlášeno měření mezi 80-75. km, kde žádné rychlostní omezení není. Zvukové oznámení také beze změny.

Petr| před 4 roky

Dobrý den, do pondělí bude vycházet nová aktualizace databáze, vzhledem k situaci na D1, za nepříjemnosti se omlouváme. O vyšlé aktualizaci budete informování emailem, pokud jste přihlášen k jeho odběru.

Marek Ryšavý -   | před 4 roky

Dobrý den, po aktualizaci databáze jsou již úseková měření na D1 hlášena správně (ověřeno včera, trasa Brno - Praha - Plzeň a zpět). Nicméně zvukové upozornění na blížící se úsek je stále nefunkční. Zajímavé je, že ze dvou detektorů GENEVO, které vlastním, tuto chybu vykazuje pouze MAX. Včera jsem cestu zpět pro srovnání absolvoval se starým GENEVO ONE ECO a zde fungovalo vše bez problémů. Aktualizaci obou detektorů jsem prováděl ve stejný čas.
Toto by bylo na místě co nejdříve opravit - pominu-li, že je uživatelsky krajně nepříjemné, dozvědět se o úsekovém měření, až když do něj vjedete, tak to nevrhá příliš příznivé světlo na vaši vlajkovou loď. Připomínám, že tento problém jsem zaznamenal pouze u úsekových měření na D1, jinak vše funguje jak má.

Petr| před 4 roky

Dobrý den,
pár aktuálních info k databázi měření na D1 (detektor GENEVO MAX):

1. V úseku od Ostrovačic k Devíti Křížům (168. km -178. km) indikuje detektor limit 50 km/h, správně má být 80 km/h

2. V nejdelším omezení od Koberovic k Větrnému Jeníkovu (81. km - 104. km) se již celý srpen měří po celé délce, detektor ale eviduje úsekové měření pouze mezi 90. km (Humpolec) - 104. km (Větrný Jeníkov).

Zohledněte to prosím co nejdříve při aktualizaci databáze.

Jinak bohužel stále platí, že mi detektor nehlásí upozornění na blížící se úsekové měření na D1 - tj. problém, na který upozorňuji už 4 měsíce. Je zvláštní, že tato chyba se týká pouze dlouhých úsekových měření na D1 (u měření mezi 5. km - 8. km v omezení před Prahou je vše OK, stejně tak i jinde po ČR) a zjevně se týká pouze detektoru GENEVO MAX - můj starý GENEVO ONE ECO hlásí vše bez problémů. Kdy lze očekávat vyřešení tohoto problému? Nebo je to pouze problém mého konkrétního detektoru?

Petr| před 4 roky

Dobrý den,

všechny připomínky byly doplněny do databáze a budou vypuštěny pravděpodobně v pátek. Co se týká začátků těchto dlouhých úsekovek, stále na tom pracujeme. Problémem je délka úseků, tyto záznamy nás donutily vytvořit kompletně nový druh bodů v naší databázi. Díky za pomoc a zpětnou vazbu.

Marek Ryšavý -   | před 4 roky

OK, já chápu, že D1 je poněkud anomální a úseková měření v délce 10 a více km se asi jinde v ČR nevyskytují. Ale proč s nimi má problém jen váš nejlepší detektor, zatímco starý ONE ECO funguje bez problémů?

Petr| před 4 roky

Dobrý den,
GENEVO ONE ECO má jiný problém, neukončuje úseky až na konci ale v průběhu. U zařízení GENEVO ONE S BE a starších nejsou dostatečně výkonné procesory, aby počítali rychlost tak dlouhou dobu.

Marek Ryšavý -   | před 4 roky

Máte dotaz?
Zeptejte se na cokoliv vás zajímá a nechte si poradit od zkušených odborníků
  • Opravdu jsou všechny antiradary legální?
  • Na jakou vzdálenost se o měření dozvím?
  • Může policie zjistit, že mám antiradar?
  • Hodí se přenosný detektor právě do mého vozu?
Prodej a zákaznická podpora

Vojtěch Holáň
+420 731 954 954
holan@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Filip Vašek
+420 731 966 799
vasek@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Jakub Staněk
+420 731 255 244
stanek@antiradary.net