Nový Tiguan Allspace (nějaký ACC v něm) způsobuje falešné poplachy protectoru 960, je to dost nepříjemné pokud takhle bude reagovat na tak rozšířená auta. Neplánuje se nějaký fix?
Dobrý den,
Aktualizací firmwaru by se toto mělo snadno vyřešit, navštivte nás na firmě a protector Vám updatujeme. Prosím objednejte se u kolegy na 731 800 200
Tie updaty na Genevo ktore vychadzaju su len updaty DB alebo aj firmware?
Dobrý den, Firmware se automaticky aktualizuje spolu s novou databází.
Vdaka.
Jaký je Váš názor, když použiju Genovo One v Rakousku, v případě kontroly to jen vypojím z napájení. Na stránkách máte napsané "Použití povoleno pouze na základě licence", jaké a jak jí lze získat? Jaké jsou reálné postihy, když to najdou vypojené při kontrole? Děkuji
Dobrý den,
Rakousko již nezakazuje použití pasivních radarových detektorů, žádný postih při kontrole Vám tedy nehrozí.
Jinak o víkendu na cestě Kaplice - Zell am See - Kaplice okolo 20ti ka radarů každou cestu, chytlo to 2 passaty. V Rakousku doslova přeradarováno. V ČR pak jedno stacionární měření, zatím jsem s genovo one velmi spokojen!
To rádi slyšíme, díky za Vaší zkušenost!
Děkuji za informaci. Existuje k GENOVO ONE nějaký přehled zemí, kde jej mohu bezpečně používat? Případně při kontrole ho jen vypnu. Pokud vím, tak v Německu a Švýcarsku to nelze mít ani ve voze vypnuté a jinde ano?
Bezpečně můžete používat detektor u nás v České republice, Maďarsku, Británii, v Polsku tolerují - stačí vypnout. V neměcku legální není, nicméně spoustu lidí jej vozí. Ve švýcarku schovat co nejhlouběji můžete, tam by Vás to vyšlo draho.
A prosím ještě o info - Slovinsko, Chorvatsko, Černá hora. Děkuji
Dobrý den, ve všech těchto zemích je používání zakázané.
Dobrý den, mohu se zeptat odkud je čerpáno s nelegálností v případě Slovinska? Nešlo o záměnu se Slovenskem? Já mám za to, že ve Slovinsku je pasivní detektor legální. Změnilo se něco?
U Chorvatska, Rakouska, Německa a Slovenska je to jasné - tam je pokud se nemýlím zakázáno pasivní detektor používat.
Dobrý den máte pravdu, moje chyba - ve Slovinsku jsou detektory legální
Dobrý den,
odkud máte tuto informaci? Děkuji
Dobrý den,
Od rozhodnutí Krajského soudu v Graz pro republiku Rakousko:
v Rakousku nejsou dovolené pouze přístroje co aktivně ovlivňují měření: "Geräte oder Gegenstände, mit denen technische Einrichtungen zur Verkehrsüberwachung beeinflusst oder gestört werden können, dürfen weder an Kraftfahrzeugen angebracht noch in solchen mitgeführt werden".
sind damit die „passive“ Radarwarner für ganzes Österreich völlig legal.
Jako příklad k prohlídnutí, rozhodnutí o Genevo ONE Eco:
https://drive.google.com/file/d/1evuya63WjmRv_wSzBxMJsbt7uNaWfTAf/view?usp=shari...
Český překlad by nebyl?
K antiradaru jsem kdysi obdržel letáček, kde píšete, že v Rakousku je použití povoleno pouze na základě licence. Stejnou informaci jsem našel na https://antiradary-forum.net/viewtopic.php?f=48&t=424&start=165, tak jak to teda ve skutečnosti je?
Dobrý den, vyhláška je novinkou, zákony se často mění, nicméně platit by mělo jak jsem psal výše, komentář z odkazu je sice zajímavý, nicméně neověřený.
Já mám docela obavu, že argumentace příslušníkovi u kontroly nějakým rozsudkem (navíc jen od krajského soudu) by se nemusela setkat s úspěchem. Mám za to, že v Rakousku platí kontinentální právní systém a obecně pokud by se neměl někdo odchýlit bude to až soud (pokud nebude mít pro ono odchýlení pádnou argumentaci), tzn. stanoví-li prováděcí vyhláška zákona, že má příslušník sankcionovat XYZ, tak to bude dělat.
Je na každém jak chce v Rakousku s detektorem postupovat, problémy zatím hlášené ani od Rakouských prodejců nemáme.
Dobrý den, překlad k dispozici bohužel nemáme.
Dobrý den,
v článku na AutoŽurnál.cz jsem se dočetl, že nové policejní superby "umí měřit rychlost, když stojí i jedou, umí také měřit průměrnou rychlost a změří auta před sebou, vedle sebe i za sebou a to na vzdálenost až 400 metrů."
?Není mi jasné jak dokážou měřit rychlost vedle sebe?
?Nebo na vzdálenost 400metrů?
Díky
Nové Superby 3.gen jsou všechny vybaveny ramerem. Ramer má maximální vzdálenost několik desítek metrů před sebe pod úhlem...max je 60metru ale ani to se nevyužívá kvůli množství rušivých odrazů...měří se na 20-30m
Dobrý den,
bradavice umí změřit až na takovou vzdálenost, avšak ne uznatelně. Pokud je některý ze Superbů vybaven kamerou Polcam s kalibrovaným tachometrem, tak by také měl jet blíž. Teoreticky ale může jet i vedle Vás a srovnat s Vámi rychlost. V tomto případě zbývá jen "nezávodit" se Superby na dálnici a všímat si detailů.
Dobrý den chtěl bych pořídit nějaký anty radar ale nejsem si jist co je pro me nejlepsi, jestli koupit genovo a jake, dik.
Dobrý den! Jak se provádí aktualizace na detektoru Genevo One S ? Díky za odpověď
Stahnete si program ze stranek viz odkaz, pote spustit program genevo updater a pak pripojit zarizeni. Pak kliknout na tlacitko download. Strasne jednoduche vice najdete v odkaze
https://www.genevo.com/cz/aktualizace-gps-databaze/
Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli je možnost dokoupit na Genevo One kroucený napájecí kabel? Druhý dotaz, jestli je normální, když mi u antiradaru někdy naskočí GPS signál až po pěti minutách, někdy okamžitě po rozjezdu, předpokládám, že po tuto dobu detektor nedetekuje nic. Díky za odpověď.
Dobrý den,
kroucený kabel s USB portem budeme mít brzy na stránkách k objednání, prozatím si ho můžete objednat přes email nebo vyzvednout osobně. Co se týče GPS signálu záleží na více faktorech, umístění detektoru, městské zástavbě.. viz princip fungování GPS: https://en.wikipedia.org/wiki/Time_to_first_fix
Než se chytí GPS signál detektor bežně detekuje.
Prosím, malou info.Genevo One S,u vás koupeno před týdnem, vse v pořádku, spokojenost ve všech směrech,ono to doopravdy funguje!přišla mi po týdnu na mail aktualizace.Navod říká,že stačí udělat aktualizaci jednou za 3 měsíce,mám tedy počkat nebo ji udělat? Děkuji,Radim.
Dobrý den,
jsme rádi že jste spokojen, aktualizace vydáváme každý měsíc, je jen na Vás kdy si databázi aktualizujete. Doporučil bych kratší intervaly, aby Vás na silnici nic nepřekvapilo.
Mam od vas roky k plne spokojenosti. Ted jsem si koupil nove BMW radu 5 . Po zapojeni antiradaru mi po nastartovani neustale detekuje laser. Predpokladam , ze to zpusobuje nejaky system v aute. Existuje nejaky zpusob jak to vyresit ? Lze odpojit laserovy detektor ?
Dobrý den,
V menu Vašeho detektoru je možnost vypnutí laseru. Ověřte si také, že Váš nový vůz nemá pokovené čelní sklo viz článek. Abyste se mohl nadále na detektor spoléhat.
Mám zájem o detektor GPS+ s doživotní aktualizací,prosím,je v balení i kabel USB pro propojení s PC ?Rád bych detektor umístil k ruční brzdě s použitím externí GPS antény,je možné si externí anténu u vás koupit nebo jakou je zapotřebí sehnat?
Dobrý den,
součástí balení je USB kabel i externí GPS anténa, objednáním tohoto detektoru tedy můžete provést instalaci přesně podle Vašch potřeb.
Děkuji moc za informace,ale dnes jsem už u vás koupil nakonec Genevo One S.Stejne by mně zajímalo, proč by mělo zařízení na okně (chci ji dát za zpětné zrcátko) být ve vertikální poloze. Dekuji
Dobrý den,
Je to kvůli tomu že v České republice se měří s radary polarizovanými ve vertikální poloze, tudíž umístění detektoru ve stejné poloze zlepší jeho detektční schopnosti.
Děkuji.Genevo je v autě.Hezky den.
Dobry den. Chci koupit antiradar do osobniho auta. Ktery druh by jste mi doporucil. Jde mi o stredne drahy typ. Dekuji
Dobrý den,
Pokud plánujete jezdit převážně po České republice mimo např. Slovensko, kde se používají Multaradary, můžu Vám doporučit model GENEVO ONE S. Jde o velmi spolehlivou střední cestu za rozumné peníze.
Dobrý den,
bylo mi odcizeno genevo one S a napadlo mě zda není možné ho vysledovat pomocí GPS a seriového čísla
Děkuji
Dobrý den,
vysledovat detektor bohužel neumíme, můžeme ho ale zablokovat, pošlete nám prosím na email sériové číslo.
Dobrý den, zvažuji nákup přenosného detektoru. snažil sem se ověřit zda-li nemam pokovené sklo, bohužel podle štítku na skle sem zjistil pouze že mam vrstvené sklo tipu LAMISAFE. O žádném dalším filtru nebo vrstvě ochrany se tam nepíše. Mohlo by přenosný detektor mít problém s vrstveným sklem, snižovalo by to jeho citlivost ? Děkuji
Dobrý den,
LAMISAFE by mělo být klasicky vrstvené okno s lepenou vložkou PVB (poly-vinyl-buteral) a němelo by tedy nijak odrážet radarové paprsky. Používání přenosného detektou by tak mělo být bez obtíží.
Dobrý den , detekuje Genevo one S měřící zařízení v nových Superbech a Octáviích ? A vyplatí se pořídit místo S ,S black edition popřípadě M ..Jde mi o použití výhradně V ČR...Děkuji
Dobrý den,
Nové Superby i Octavie využívají techniku typu RAMER, spolehlivě detekovatelnou všemi detektory Genevo v nabídce. Pokud budete jezdit výhradně v ČR verze ONE M s detekcí Multaradarů používaných např. na Slovensku je pro Vás zbytečná. Poté záleží na Vašem stylu jízdy, verze S - Black ed. poskytne větší detekční vzdálenost a informuje Vás tak déle dopředu, pokud však jezdíte spíše pomalu, postačí i verze ONE S. Nezapomeňte si ověřit, že Váš vůz nemá pokovené čelní okno viz: Antiradary a pokovená / vyhřívaná / determální čelní skla
Přeji hezký den
Dobrý den,
dnes jsem po aktuaizaci na PC poprvé instaloval váš Výrobek Genovo One S do auta a ač byl v nastavení, jak přišel od vás, vůbec nereagoval na žádný radar. Nevěděl jsem co s tím, tak jsem projel MENU Nastavení a zapnul K-pásmo a Genovovo začlo hlásit K-radar,jak by asi mělo. Jen dle manuálu má být tato položka OFF. Jen zapnuta Ka pásmo Narrow.
Teď nevím, zda je to vada,nebo cosi špatně nastaveno,ani nevím, v jakém modu má být to K-pásmo, co jsem aktivoval, zda Narrow, nebo Wide.
Ukazuje mi km/h, není antiradar deaktivován dle manuálu Speedmeter?
Dobrý den, K pásmo se v ČR k represivním účelům nepoužívá a proto je správně, pokud jej máte vypnuté. Policejní radary používají výhradně Ka pásmo a nastavení v jakém Vám detektor dorazil tedy bylo správné.
Dále doporučuji k přečtení tento článek, poté budete schopen rozeznat, jakých radarů se obávat a jakých ne: Jak se v ČR měří? Má antiradar šanci?
Co se týká zobrazování rychlosti na detektoru, to je normální. Pokud Vám detektor na K pásmo reagoval, funkco Speedmeter nemáte aktivní.
Pokud si vypnu K-pásmo, tak mi antiradar nenahlásí aktivní stacionární radary, čili zařízení je mi na prd a dnes vracím ve 14denní zákonné lhůtě.
Dobrý den, jak psal VS a jak se píše v článku. Informační cedule nejsou používány k represi a tudíž není potřeba detekovat je. Pokud si přejete detektor vrátit, samozřejmě není problém.
Tak už jsme si porozumněli. Chytá i Ka radary v budce. Teď jen snad poslední problém, odstranit uložené body. V manuálu je stisk prostředního tlačítka a to při krátkém stisku asi jen tlumí displej a při dlouhém mi to vlastní body přidává, ale neodstraňuje. Prosím o radu...
Pokud chcete přidat vlastní bod, dělá se to podržením pravého tlačítka. Pokud chcete bod vymazat, je potřeba stejné tlačítko podržet ve chvíli, kdy je daný bod hlášen.
Dík za pomoc s řešením, byť zprvu s neochotou a nevstřícností neadekvátně k prodejní ceně vašich výrobků. Již se mi podařilo ba i nemožné a i mod displeje překonfigurován na U Aku a rychlost. Snad bude odhalovat škodnou i nepřítele.
Víťa
By mě zajímalo co na Vás působilo neochotně a nevstřícně...hned v první odpovědi od prodejce jste měl jasnou odpověď že K se nepoužívá k represi a má být vypnuté...to že jste si myslel že infocedule v K je radar a detektor který vám to nehlásí je špatný je problém jiný....já to pochopil hned z první odpovědi prodejce :-)
Také jsem se při osobní návštěvě setkal s neochotným a nerudným chováním jednoho z prodejců, ale vyřešil jsem to nákupem u jiné firmy. Neumí se ke mně chovat - nebudou na mně ani vydělávat!
Dobrý den Pane Jardo,
Jak jsem psal výše, snažíme se náš zákaznický servis zlepšovat, pokud si pamatujete jméno prodejce nebo datum návštěvy, napíšte nám prosím na email a situaci budeme řešit. Je mi líto, že na Vás návštěva zanechala negativní dojem. Hezký den.
Dobrý den, je nám líto, že naše podpora na Vás působila zprvu neochotně. Budeme se snažit nadále zlepšovat náš zákaznický servis. Doufáme, že s detektorem budete spokojen a neváhejte se na nás v potřebě dotazů obrátit.
V K pásmu jedou totiž jen ukazatele rychlosti což nejsou radary....
Stacionární radar myslíte jaky? Cedule ukazující rychlost? Nebo neobsazenou budku? Ne v každé je radar...
Po změně času ukazuje Genevo One S stále o hodinu méně, dá se to nějak nastavit?
Dobrý den, v menu máte položku pro nastavení místního času. Podrobnosti viz uživatelský manuál:
Genevo One S - Uživatelský manuál