Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Vaše dotazy


Qi45

Dobrej...mohli by ste napsat něco víc o tomto antiradaru? Jaký je? moc jsem toho o něm zatím nenašel... spíše Bel STI-R. Jsou s ním již nějaký větší zkušenosti?

Jiří| před 13 roky

Zdravím, s tímto detektorem máme zatím pouze pozitivní zkušenosti. Citlivost srovnatelná s detektorem STi-R PLUS, odrušení vůči falešným poplachům je také na vynikající úrovni i když občas nějaký ten falešňáček přeci jen mít můžete ale opravdu v minimální míře. Jinak je detektor srovnatelný s Beltronics STi-R ve verzi bez GPS (ne PLUS).

Robert Šatník -   | před 13 roky

Jak zásadní je rozdíl mezi přenosným X50? Mám ho od vás už víc jak rok a spokojenost, stojí ta výměna za Qi45 za to? Nemáte nějaké video kde by byly zaplé současně? Rozdíl mezi pevným a přenosným neřeším-na okně mě nevadí a do zahraničí nejezdím

Jiří| před 13 roky

Zdravím, rozdíl těchto detektorů je zejména v citlivosti. Pevné sady jsou obecně citlivější než přenosné detektory. Rozdíl odhaduji řádově na 30-40%. Pokud jste však s přenosným detektorem spokojen není důvod jej měnit. To už doporučuji raději zauvažovat o doplňění arzenálu o některý z parkovacích asistentů...

AntiLaser G9 RX2 - Parkovací asistent

Robert Šatník -   | před 13 roky

Již mám.... :-)

čekal sem že rozdíl mezi přenosným a pevným je větší... někde sem dokonce četl že když přenosný detektor hlásí např na 150m tak s pevným je detekce 300 i víc....

Jiří| před 13 roky

V extrémních případech tomu tak může být. Věšinou je ale rozdíl právě těch 30, maximálně 40%... Pokud máte zájem, můžeme Vám Qi45 EURO na 4 dnů oproti záloze zapůjčit (provizorně může být umístěn na palubní desce (na protiskluzové podložce), nebo v opěrce sedačky spolujezdce pokud jezdíte sám a napájen ze zapalovačového adaptéru. Oba detektory si můžete porovnat v reálném provozu.

Robert Šatník -   | před 13 roky

X50

Dobrý den, máte nějakou zkušenost s tím že escort X50 má laser poplachy při použití klaksonu? Moc často ho nepoužívám ale dnes sem zatroubil a detektor začal hlásit laser...tak jsem to zkusil i při noční cestě domů a opět-z 5pokusů 3x laser poplach. Je to běžné? Jak jsem psal,klakson téměř nepoužívám tak mě to nijak nevadí,jen mě to překvapilo...

Pavol| před 13 roky

Zdravím, občas se to stává, záleží jak u kterého auta, ale nemusíte se tím znepokojovat...

Robert Šatník -   | před 13 roky

Antiradary

Prodejci říkají že všechno je vlastně v klidu a nemusíme se jako uživatelé ALg9 bát...já se ale bát pomalu začínám. http://www.ct24.cz/regionalni/118457-auto-s-antiradarem-zabavi-policiste-sami/
dokonce chtějí "učit" odhalovat antiradary i další obce a státní policii... Jestli se to rozšíří po celé ČR a budou padat vysoké pokuty tak nevím nevím.... Docela se obávám že to nebude pokračovat pro řidiče a uživatele AL dobře...

Vašek| před 13 roky

Zatím nikdo z účastníků této aféry pokutu nedostal. Jedná se o mediální kampaň pro "zastrašení" lidí. Tvůrci zákonů vědí, že budou legislativně vždy pozadu. Já zde samozřejmě v zájmu uživatelů nebudu všechny finty prozrazovat (však nám sem píší již i zinteresovaní zaměstnanci magistrátu Pardubic), ale zkuste si například do Německého googlu zadat slovo "radarwarner" a uvidíte, že i v Německu a dalších zemích, kde jsou antiradary "zakázány", zemích které jsou nám předkládány jako země "slušných" řidičů jsou desítky prodejců a antiradary jsou kvůli své neodhalitelnosti/nedokazatelnosti tiše tolerovány...

Pravda je taková, že současná kampaň občas proběhne i v okolních zmích, a je jedinou možností, jak alespoň dočasně lidi zastrašit.

Smutné je ovšem to, že ti kteří tuto kampaň pomáhají utvářet často žijí v mylné představě, že represe v dopravě pozitivně ovlivňuje bezpečnot provozu, což bylo několikrát vyvráceno, ale samozřejmě se to veřejně příliš neprezentuje, jelikož se to nehodí politické garnituře. Zavedení ryhclostních limitů ve většině zemí na světě nebylo kvůli bezpečnosti, ale bylo to ve vztahu k ropě a pozitivní vliv na bezpečnost to dle statistik jednoduše nemělo. Dokonce ani u nás, kde se při zavedení bohového systému tiše pozměnila metodika statistik, kdy se za mrtvého při dopravní nehodě začal považovat pouze zemřelý do 24 hodin nikoli do 72 hodin po něhodě jako tomu bylo do roku 2006.

Namátkou vybírám několik zdrojů:
Španělská bota: 110 km/h na dálnici kvůli ceně benzinu
Tabulka počtu obětí dopravních nehod ve Velké Británii v závislosti na míře represeVýběr daní je prostě výběr daní a měření rychlosti je jednou z těch nejlehčeji vybraných a veřejností bohužel (ve vlastní nevědomosti) nejvíce schvalovaných...

Tím nechci říct, že pokud jedete ve městě 100km/h, že nejste nebezpečný, nicméně vsadím se, že ani jeden ze zadržených řidičů v Pardubicích ani přibližně podobnou rychlostí nejel. Naši zákazníci jsou především muži ve věku 40-50 let, kteří celý život jezdí bez problémů (nechtějí se v autě zabít) nicméně v posledních letech narážejí na extrémní nárust "buzerace" na našich silnicích... Slovy laika "novodobí silniční piráti"...

Robert Šatník -   | před 13 roky

Naprosto souhlasím s panem Šatníkem. Dosud jsem jezdil bez antiradaru, ale po zkušenostech, kdy jsem dostal pokutu a trestné bodíky za překročení rychlosti v místě, kde byla hůře viditelná dopravní značka mám po chuti. Absolutně nemám pocit prevence, ale spíše buzerace. Když jsem poliscistovi řekl, že jsem značku opravdu přehlédl, odpověděl:"No to nejste sám, proto tady měříme.". Ztratil jsem iluze a uvažuji a antiradaru. Rád se i svezu rychlejší jízdou, ale tehdy šlo opravdu o nechtěné překročení. Antiradar pravděpodobně pořídím a také se nepovažuji za piráta silnic. Dokonce jsem absoloval i kurzy bezpečné jízdy (zvládání smyku, krizové brzdění apod.) a kurz závodní jízdy, abych své auto lépe poznal, ale buzerovat se nenechám:-) V rychlosti to není, ten nejslabší článek vozu a příčina všech dopravních nehod je mezi volantem a sedadlem řidiče:-)

EddieBackFire| před 13 roky

Děkuji za reakci, v tomto kontextu doporučuji také dnes zvšřejněný následující článek: http://www.antiradary.net/vliv-represe-na-bezpecnost-dopravy/

Robert Šatník -   | před 13 roky

Téměř pod všechno, co je v článku/odkazu uvedeno, bych se podepsal, šikana policie, buzerace řidičů silnějších aut... Jen s výhradou ke statistice nehodovosti, kde by bylo dobré ještě uvést, jaký je poměr počtu jednotlivých kubatur na vozovém parku. Protože určitě u nás jezdí aut nad 3000 ccm podstatně podstatně méně, než těch slabších. Pak je také procento nehodovosti u těchto vozů v absolutních hodnotách menší. Zároveň je velmi pravděpodobné, že při vlastní nehodě "smete" takové auto slabšího kolegu na silnici , a následky jsou tragičtější. Začínal jsem na Škodě 110, a časem se dostal na současného 3,0 litra. Tuto zkušenost bohužel spousta mladých řidičů postrádá.

Heinz| před 13 roky

Dobrý den,
vzhledem k zákonné povinnosti mlčenlivosti uvedu pouze obecné informace:
Za loňský a letošní rok řešil Magistrát města Pardubic celkem 6 správních deliktů s podezřením na použití antiradaru, a to s následujícím výsledkem.
Jednu věc jsem rovnou odložil, protože vozidlo nebylo zajištěno a antiradar odhalen, tudíž nebylo možné ani naformulovat skutkovou větu.
Dvě správní řízení skončila zastavením z důvodu neprokázání použití antiradaru.
Zbylá 3 správní řízení skončila uložením pokuty. Sankce pokuty ve výši 50.000,- Kč + 2.500 Kč jako paušální částka nákladů řízení je již v právní moci. Jednu věc vrátil Krajský úřad Pardubického kraje k doplnění spisu, jedna věc je stále na krajském úřadě na odvolání.
V rámci přezkumu naříkaných rozhodnutí krajský úřad posoudil postup dle § 138 správního řádu (zajištění důkazu před zahájením řízení) jako zákonný a možný. Dále konstatoval, že magistrátem ustanovený znalec je oprávněn vyhotovit posudek k této věci.
Z uvedeného vyplývá, že se nejedná o mediální bublinu, ale o postup správního orgánu v mezích zákona ke splnění jedné z rolí státu - vynutit vlastní zákony a to vůči všem a sankcionovat porušení právní normy postupem dle zákona.
Doporučuji tedy všem vašim zákazníkům zvážit ve správním obvodu Magistrátu města Pardubic používání Vámi prodávaných zařízení, jež se vejdou pod zákonnou definici antiradaru. Samozřejmě ne všechna zahájená správní řízení skončí prokázáním použití antiradaru nade vší pochybnosti, avšak správní orgán má povinnost postupovat tak, aby skutkový stav zjistil co možná nejpodrobněji, tedy i za cenu dočasného zajištění vozidla, kde je podezření na použití antiradaru. Vzhledem k tomu, že novela účinná od 1/8/2011 ze správního deliktu udělala přestupek, došlo ke snížení maximální výše pokuty na 10.000,- Kč , avšak díky aplikaci zákona o přestupcích se katalog sankcí rozšířil též o vyslovení propadnutí věci (nehodlám samozřejmě propadat vozidlo, ale zvažuji propadnutí nalezeného antiradaru).

S pozdravem
Mgr. Leoš Staněk
vedoucí oddělení přestupků
Magistrát města Pardubic

Leoš Staněk| před 13 roky

není toho poslední dobou už moc??

policie.cz/clanek/dalsi-antiradar

Mr. PP| před 13 roky

"Pardubičtí policisté zároveň řidičům, kteří tato zařízení ve vozidlech mají, vzkazují, že v Pardubickém kraji by je ježdění s aktivním antiradarem mohlo vyjít hodně draho!"

Krásná práce, to že pokutu od prvních podobných "excesů" tamního magistrátu před půl rokem nikdo zatím nedostal samozřejmě neřeknou.

Doporučuji následující článek: http://www.antiradary.net/antiradary-net-pravda-o-zabavovani-vozidel-rusicky-ant...

Robert Šatník -   | před 13 roky

Ten článek jsem četl....
když vědí že s toho nic nebudou mít ak proč je stále zastavují a odhalují? a neustále jen Pardubice.....

Mr. PP| před 13 roky

Vychází mi to tak, že prostě nechtějí aby se rušičky v Pardubicích používaly a to jak konkrétní případy dopadnou je jim celkem jedno. Účel je splněn, uživatelé a potenciální kupci jsou zastrašeni.

Hlavní problém je ten, že oni celou tu byrokracii neplatí, narozdíl od nás mají prakticky neomezené prostředky, které my všichni platíme našich daní, takže v tom klidně mohou pokračovat do doby, než se někomu povede usvědčit je z nesprvného úředního postupu (to je otázkou na několik let), nebo dokud vůle občanů ve volbách nezajistí změnu vedení magistrátu Pardubic, což se asi taky jen tak nestane...

Dalším problémem je, že řidičům stačí, že nejsou postihnuti a utvářet nějaký "precedent" nemají zájem, většinou v tom městě žijí a nechtějí si dělat nepřátele... Jsme v kontaktu se všemi (celkově 6ti řidiči) a jednoduše to dál řešit nechtějí...

Významnou roli dále hraje osoba dotyčného soudního znalce, který provozuje odtahovou službu a dělá si z toho kšeft - jestli a jakou provizi z jeho odměny za služby pro magistrát mají další aktéři raději nechci spekulovat, nicméně odměna za jeho služby se dle odhadů našeho advokáta pohybuje v řádech desitek tisíc za konkrétní případ...

Robert Šatník -   | před 13 roky

"Pardubičtí policisté zároveň ... vzkazují, že v Pardubickém kraji by ... ježdění s aktivním antiradarem mohlo vyjít hodně draho!"

Otázka je koho, jestli řidiče nebo magistrát! Tohle je opravdu úřednická zlovůle za naše peníze a spřízněný znalec si na tom mastí kapsu!

Petr| před 13 roky

Dobrý den,

dotčená správní řízení o pokutě jsou teprve v běhu, zpoždění je způsobené vypracováním znaleckého posudku, který nebyl hotový ihned. Samotné řízení je též s ohledem na správní řád věc, která netrvá dny. V dotčeném řízení se nařizuje ústní jednání, pokud je to třeba, doplňuje se dokazování, pak vydání rozhodnutí, případné odvolání, popřípadě soudní přezkum. Vaše obavy o plýtvání penězi daňových popatníků bych proto prozatím viděl jako předčasné. Ujišťuji Vás, že pokud by se z jakéhokoliv důvodu ukázalo, že postihovat tuto věc za současného právního prostředí nelze (což pochybuji), nebudeme v této činnosti "bezúčelně" pokračovat. To o "spřízněném znalci, který si na tom mastí kapsu" ponechávám raději bez komentáře. Jen na okraj si uvědomte, že vzkazy o tom, že "by to mohlo u nás přijít draho" jsou prací medií, která se snaží to dělat zajímavé. Já na podobných zprávách nemám žádný zájem. Na závěr mohu potvrdit, že další úřady, které projevují zájem, budeme s naší prací samozřejmě seznamovat. Hezký den.

Petr Kramář| před 13 roky

www.pardubice.eu/urad/radnice/kontakty/kontakty-osa.html
s p. Bc. Pýchou a jeho znaleckým posudkem to určitě vyhrajete :-D
už se opravdu těším jak budete dokazovat použití-vlastnění zařízení zakázáno není a myslím že ani váš Lidar nehlásil E07 JAM
To že operátor nebyl schopen zaměřit cíl je pravděpodobně způsobeno "klepající" se rukou? sluneční interference?

XXX| před 13 roky

Tak jak to vlastně je? Má PČR nějaký relevantní důkaz, že řidiči jim rušili laser nebo ne? Ukazoval LIDAR kód E07 nebo ne?

Pokud má uvedený znalec i odtahovou službu a zadržená vozidla hned odtahuje, tak to smrdí střetem zájmu, a to se pak nedivím, že jsou v Pardubicích tak aktivní.

Mimochodem, desítky tisíc za 2-4 hod. práce je opravdu lukrativní výdělek a vůbec bych se nedivil, kdyby se znalec občas s někým z vděčnosti podělil, tím spíše, že jsem někde četl, že všechny vozidla zastavil jeden a ten samý policista.

Honza| před 13 roky

Lidar jim žádný JAM kód nehlásil.... pouze že se cíl ztratil z paprsku a podobně....nebo nehlásil vůbec nic.....tuhle chybu to hlásí když se operátorovi klepe ruka....
a to že mám homologovaného park. asist.? toho mít můžu....
a nějak se teď přesně nepamatuju...ale už je nějaká nová vyhláška podle níž se nesmí rušit MP??? Vždy to bylo pouze PČR a VP.....o obecních hovínkářích ani slovo....takže na ty je i rušička legální

XXX| před 13 roky

Rušit MP není legální, viz novelizovaný paragraf v článku: Legálnost antiradarů... Nicméně toto nebyla MP, ale PČR... V ostatním s Vámi souhlasím...

Robert Šatník -   | před 13 roky

Vím že to byla PČR...to s tou MP bylo jen jako bonus...díky za opravu....že je v novele zákaz rušení MP sem si ani nevšiml

XXX| před 13 roky

"To o "spřízněném znalci, který si na tom mastí kapsu" ponechávám raději bez komentáře."

To je docela smutné, nemyslíte? Pokud je určený znalec zároveň vlastníkem odtahové služby, tak to evidentně zavání střetem zájmů. Tím že se k tomu "radši odmítáte" vyjádřit akorád podněcujete další úvahy kdo všechno ze zapojených úředníků, policistů atd. na tom profituje.

X-father| před 13 roky

On pak dotyčný soudní znalec má ještě také autopůjčovnu a za úplatu poškozeným v dané kauze zapůjčuje náhradní vozidlo na dobu, než jejich vůz zkontroluje. V minulosti posudek trval jeden den, v posledním případě, kdy pan znalec zapůjčoval náhradní vozidlo už kontrola vozu trvala dny dva...

Robert Šatník -   | před 13 roky

Pro X-father: Tak nechával jsem to "bez komentáře" jako invektivu, která mi za odpověď nestojí. Nedocenil jsem, že v naší zdeformované společnosti je na každého již automaticky nahlíženo jako na korupčníka a zloděje, ale asi je třeba to už i s ohledem na dění v tomto státě chápat :). Takže znalec byl pro toto vybírán primárně samozřejmě pro obor (strojírenství zaměřené na motorová vozidla), sekundárně proto, že je schopen a ochoten operativně k věci přijet včetně víkendů a vozidlo z místa i odtáhnout, protože úřad ani policie na to techniku nemají. Samozřejmě odtah může provést i někdo jiný, ale jen to zpomalí proces co do následného předávání vozdidla mezi odtahem a znalcem, na což zase jen doplatí provozovatel vozidla. Za třetí znalec má odpovídající skladovací prostory. Za čtrvté se jeho cena nepohybuje v žádných "X desetitisících za jedno auto", jak je tady výše opět bez jakéhokoliv podkladu spekulováno. Za další s ním máme co do kvality jím odváděné práce jako správní orgán dobré zkušenosti. Za další je právě on schopen na tom autě dělat rychle, abych ho mohl co nejrychleji vrátit. Nicméně i na základě zdejších "obav" rád oslovím dopisem všechny pardubické znalce v tomto oboru a zeptám se jich na jejich možnosti nám obdobný servis poskytnout, abych někoho "nediskriminoval".

Jinak proč tu odtahovku chápete naopak jako střet zájmů? To myslíte, že jako policie vyhledává auta s aktivními antiradary, aby to generovalo odtah, který pak je úřadem tučně placen..? Trochu už složité, to už by byla úplná sicilská chobotnice :).

Konstrukce o jednom a dvou dnech a autopůjčovně je ale opravdu jen k pousmání. Myslím, že z našeho jednání je evidentní, že se snažíme co nejrychleji člověku to auto vrátit, prostě v tom není nic osobního a je to jen o získání důkazů, ne o žádné šikaně.

Znalce ustanovujeme my jako úřad a my ho též pak dle zákona platíme, to jen pokud chcete dál spekulovat o "profitujících zúčastněných".

Na závěr jen připomínám, že prvotní příčinou všeho je užívání nelegálních zařízení ve vozidlech a porušování zákona, naše činnost je jen důsledkem, který bez existence příčiny zase zmizí...

Jinak jsem do budoucna komukoliv k dispozici na pracovním mailu. Hezký den.

Petr Kramář| před 13 roky

"nelegálních"?????
co je na vlastnění homologovaného asistentu nelegálního???
a to že p. Bc. Pýcha je tak ochotný se tím zabývat i o víkendu-zajistit zkoumání,odtah,parkoviště atd...to že za to všechno je placen-to je ta jeho ochota!

XXX| před 13 roky

Http://prima.stream.cz/zpravodajstvi-prima/574865-zpravy-tv-prima-4-4-2011
první reportáž

XXX| před 13 roky

Přestupek i trestný čin je nutné nejdříve prokázat, takže pokud chtějí trestat někoho za aktivní antiradar bylo by nutné prokázat, že antiradar byl zapnutý, ale dále i to, že zrovna ten konkrétní antiradar byl ten jedinný, který rušil měřící přístroj. Myslím, že to nedokážou ani v Pardubicích.:-)))

EddieBackFire| před 13 roky

Escort Qi45 horší než Beltronics STi-R EURO

Tak podle videa na http://www.youtube.com/watch?v=7wfGcNopNdg je ale nový Escort Qi45 EURO podstatně horší než Beltronics STi-R EURO a minule jste tady dokonce psali, že Beltronics STi-R EURO je méně citlivý než Beltronics 975e EURO.

Znamená to teda, že byť je Escort Qi45 EURO o 5000 Kč dražší, tak je mnohem méně citlivý než Beltronics 975e EURO?

Petr| před 13 roky

Dobrý den, nelze soudit podle jednoho videa, kdy se řidič domnívá, že druhé auto "určitě má STi-R"... Po shlédnutí videa mám dojem, že se jednalo spíše o falešný poplach, kterých má mimochodem detektor 975e podstatně více a jeho provedení, ovládání atd. jsou zde již taky nějaký ten pátek. Proto je Qi45 dražší. Nicméně nic Vám nebrání zakoupit 975e, rozhodnutí je pouze na Vás, jaké zařízení preferujete... Jinač nikdy jsme nepsali, že rozdíl v detekci mezi 975e a STi-R je jakkoli zásadní a vždy jsem psal o rozílu v řádu procent, nikoli třeba desítek...

Robert Šatník -   | před 13 roky

Bral jsem to tak, že asi ví, jaký detektor má ten druhý řidič.

Pokud jsou detektory takto srovnatelné a rozdíl v citlivosti je minimální, tak má smysl se rozhodovat podle ceny. /plně nejlevnější Escort R27 bych asi nebral, ale Beltronics 975e EURO mi přijde jako optimální z hlediska výkonu a ceny.

Petr| před 13 roky

To že STI-R zareaguje o 10-30m později při vzdálenosti 300m je absolutně nepodstatné....a výhoda je v tom že pokud se opravdu ozve tak se jde na brzdy....u 975 po čase budete čekat jestli to náhodou není FP...taky už není nejnovější...
a z mých zkušeností nemůžu jednoznačně říct že by 975 byl lepší než STI-R.....potkal sem radary kde jako první zahlásil přenosný detektor! měl výhodu že nebyl stíněný autama předemnou atd.....

XXX| před 13 roky

Jezdil jsem dlouho s 975e a teď mám STI-Re. Mimo město je v podstatě jedno, jaký máte. Pokud ale jezdíte hodně po Praze, určitě bych doporučoval STI. Nemá žádné FP, 975e jich přes desítku po Praze měla..

Zkušený| před 13 roky

Já mám Beltronics 975e, jezdím převážně po Praze a na falešné poplachy se stěžovat nemůžu. Pár jich 975e po Praze sice má, ale když projedu celou Prahu skrz-naskrz, tak jich mám cca 2-4 a jsou pořád na stejných místech, takže zas tak moc nevadí.

Honza| před 13 roky

Mám podobné zkušenosti, nicméně pravda je, že například detektory STi-R a STi-R PLUS falešné poplachy nemají prakticky vůbec. Záleží na preferenci zákazníka, stejně jako někdo koupí Mercedes a někdo Rolls Royce...

Robert Šatník -   | před 13 roky

Taky nemusel mít detektor žádný a prostě jen přibrzdil a pustil auto za sebou, nebo měl jakýkoliv jiný detektor který byl vhodněji umístěný atd atd. Jeden radar detektor nedělá...
Ve svém autě mám detektory 3 a nemůžu si dovolit říct že některý by byl lepší nebo horší-každý reaguje a jiné radary jinak,dokonce i na stejné radary v závislosti na provozu atd...

XXX| před 13 roky

R36

Http://www.youtube.com/user/normicek#p/a/u/0/9l255PBGp0k
je to možné? QI45 detekuje passaty R36????

Perfecto| před 13 roky

Toto video byla ukázka náhodného falešného poplachu a autor ho zvřejnil právě jako "shodu okolností". Nicméně zařízení pro detekci policejních Passatů opravu připravujeme.

Robert Šatník -   | před 13 roky

Nějak si nedokážu představit detekci něčeho co nic nevysílá... Tak jsem zvědavý co to teda bude.

XXX| před 13 roky

To budete koukat, bude to převratná novinka. Pokud to vše výjde, tak to bude "revoluční produkt"...

Robert Šatník -   | před 13 roky

Tak to sem vážně zvědav, můžete naznačit alespoň nějaký přibližný termín kdy se o tom dozvíme něco víc? Nějaký systém jako R10 na rozpoznávání značek :-D jako nadšenec do podobných zařízení vám fandím...a těším se.

XXX| před 13 roky

Zdravím, první prototyp jsme měli již loni v létě. Po dkůladných testech jsme se s dodavatelem dohodli, že se začne kompletně znovu a zvolí se mírně odlišná technologie. Zařízení zkrátka nepracovalo podle našich představ. Teď se dolaďuje druhý prototyp a pokud budeme s výsledky spokojeni, začne seriová výroba. Nicméně dodací termíny pro jednotlivé součásti jsou někdy i v řádu měsíců. Odhad je tedy takový, že by prodej mohl začít v horizontu cca půl roku.

Robert Šatník -   | před 13 roky

Dobrý den, je něco nového v teto věci?

Václav| před 13 roky

Zatím ne, stále se na tom usilovně pracuje... :).

Robert Šatník -   | před 13 roky

Stopee

Dobrej, testovali jste rušičku STOPEE LSR 200? Jaké jsou výsledky? Máte s ní nějakou zkušenost? Je strašně levná a na měšťáky co budou za chvíli měřit bez cedulí by to mohlo stačit...

Joul| před 13 roky

Dobrý den, toto zařízení funguje adekvátně své ceně, jestli bude "stačit" záleží od toho co očekáváte od slova "stačit"... My doporučujeme používat pouze řešení, které funguje spolehlivě - řekněme z 90 a více procejt a toto mezi ně rozhodně nepatří.

Robert Šatník -   | před 13 roky

X50 vs R27

Dobrý den,přemýšlím nad koupí detektoru-rozmyslím nad X50 a R27.....cenově jsou skoro stejně-jak je to s detekci a FP? Který je lepší?

Anys| před 13 roky

Dobrý den,

detektory jsou téměř srovnatelné, co se týká detekce a falešných poplachů. Pokud uvažujete o pevném detektoru, doporučuji buď 975 EURO, Qi45 EURO CZ, STi-R EURO nebo STi-R Plus EURO. Pokud sháníte přenosný detektor, tak Escort X50 EURO CZ je nyní nejlepší volbou. Nyní detektor nabídne cca 70% ochranu proti změření. Zbylé měření je měření laserem, na které je potřeba detektor zkombinovat s laserovou rušičkou viz: http://www.antiradary.net/laserova-rusicka-antilaser-g9-rx/

BELTRONICS RX65 PROFESSIONAL SERIES

Dobrý den,

chci se zeptat mám možnost zakoupení antiradaru BELTRONICS RX65 PROFESSIONAL SERIES ale nevím zdali se jedná o verzi EURO, která je pro ČR na zadní straně je jen napsáno pouze made in canada-patented,a zřejmě výrobní číslo,dole pak je nějaký popis v angličtině. Nerad bych koupil špatně, předem děkuji za rady .

Parni| před 13 roky

Dobrý den,

jsou tři vodítka podle kterých určíte zda se jedná o Euro verzi či ne.

1) Na zadní straně detektoru musí být holografická pečeť verze EURO a u verzí od roku 2010 je i na detektoru originální nápis EURO CZECH REPUBLIC

2) Zadejte sériové číslo sem http://www.antiradary.net/overeni-funkcnosti-antiradaru/ a systém Vám řekne jestli je to EURO či nikoliv

3) Při zapnutí detektoru se musí ukázat na displeji RX65E

Ale i přesto doporučuji navštívit nás na naší prodejně viz kontakt, kde Vám detektor zkontrolujeme a řekneme Vám co vlastně máte za verzi.

Proto detektory bez EURO verze jsou za výhodné peníze, ale člověk pak přijde na to, že to zase tak výhodný kup nebyl...

beltronics vector 995

Dobrý den. Chci ze,zeptat zda je možný nějaký upgrade Beltronicu Vector 995? Případně jaká by byla cena takového zásahu. Děkuji

Dave| před 13 roky

Jaký upgrade máte konkrétně na mysli? Myslíte úpravu na verzi EURO/CZ?

Robert Šatník -   | před 13 roky

Ano - přesně tak.

Dave| před 13 roky

Dobrý den,

úprava z US verze na EURO je možná pouze výměnou hardwaru v detektoru. Jiná možnost jak z US verze udělat EURO neexistuje. Tato úprava výměnou hardwaru vyjde na 8500Kč bez DPH.

Laserové otevírání vrat

Rád bych se zeptal jak je to s opětovným zapnutím laserového otevírání vrat, pokud po dobu 6s detekuje signál a sám se vypne, po jak dlouhou dobu je tedy zařízení vypnuté a za kolik sekund se uvede opět do aktivního stavu?Děkuji.

Pavel| před 13 roky

Rušička ruší 6s, pak se sama vypne a znovu po 60s je aktivní.

Děkuji. Postačí tedy jenom samotná rušička s jedním čidlem? Nepotřebuji tedy ostatní komponenty, pokud nechci využívat otevírání dveří, vrat atp. Můžete mi zaslat cenovou nabídku na instalaci zařízení na vůz Ford Mondeo r.v. 2010, stříbrná metalíza? Děkuji

Pavel| před 13 roky

Dobrý den, ostatní komponenty nepotřebujete. Jen si nejsem jist, zda Target LaserTrack ve verzi s jedním čidlem ford Mondeo dostatečně pokreje. Spíše bych Vám doporučil AntiLaser ve verzi SINGLE, více však již v nabídce, kterou Vám během víkendu zašleme.

Robert Šatník -   | před 13 roky

Nemyslím, že barva auta hraje roli :D

Martin| před 13 roky

Myslíte špatně-tmavé světlé barvy jsou snáz změřitelné...např bílé auto změříte líp/rychleji než auto černé

XXX| před 13 roky

Strašnej flame...

Robert Šatník -   | před 13 roky

Jak to myslíte? Není to tak dlouho co zabavili 3 auta a teď malém další...

Merlin| před 13 roky

Jak je to se slovy soudního znalce který v tv řekl že za 2-4 hodiny se schopen zjistit jestli byla rušička aktivní??

Delon| před 13 roky

Je to takové bububu. Je zvláštní, že znalec je podle svých slov schopen během 2-4h zjistit, jestli byla rušička aktivní, ale do dnešního dne nebyl schopen zpracovat posudky na první 3 zabavená auta...

Zkušený| před 13 roky

Podle informací od majitelů zadržených vozidel se v nich znalec skutečně 2-4 hodiny vrtal a pak vítězně zařízení aktivoval. Nicméně aktivace proběhla až jeho 2-4 hodinovým zásahem a tato aktivace rušičky není důkazem jejího použití řidičem. V tom také tkví jádro pudla, jelikož to není o dokázování, že má vůz rušičku, ale o dokázání jejího použití, viz zákon...

Robert Šatník -   | před 13 roky

Cobra XRS 9955

Dobrý Den, chtěl jsem se zeptat jak je na tom Cobra XRS 9955, líbí se mi jaký má velký display, ale nevím jak je na tom v CZ ? můžete poradit, abych si nekoupil jen tak něco za okno

Martin| před 13 roky

Jak sem psal u všech dotazů na cobru: jako detektor benzínek a pípátko do auta je to výborná věc....ale zahlásit spředstíhem mirkovlný radar poicie to neumí...nebo ste snad očekával něco jiného??

XXX| před 13 roky

rada při koupi

Zdravim chci si koupit antiradar,chci poradit typy co opravdu funguji a zarucuji kvalitu,dekuji

ZDENEK| před 13 roky

Úplně všechny nabízené na těchto stránkách...stačí si jen vybrat podle finančních možností.

XXX| před 13 roky

Ano, nabízíme pouze ověřená a funkční zařízení. V ČR na nejsou v prodeji jiné, "spolehlivé" antiradary, které bychom neměli v nabídce.

Robert Šatník -   | před 13 roky

Zdravim..
ja ma Bela RX65euro ktery jsem koupil pred 2lety od antiradary.net a jsem spokojen..doporucuji..

Conpepino| před 13 roky

Laser

Dobrý den, postačí jedno čidlo LT400 na oktavii tmavé barvy? Hlavně před pl3 MP... Nebo raději blindr27? Je mě jasné že nejlepší by bylo g9 dual,ale ta cena...
Díky za odpověď.

Mira| před 13 roky

Dobrý den,
počítejte, že ochrana u LT400 bude z cca 70-75%. Tedy pokud mohu doporučit, zakoupil bych Antilaser G9 RX rev.2 SINGLE - 1 čidlo a máte opravdu jistotu, že Vás nikdo nezměří, na tmavou octávii je ochrana z cca 95% - což je plně dostačující.

Takže jedno čidlo g9 bude stačit do běžného provozu na dobrždění před MP?
U toho jednoho čidla mám strach že nezachytí paprsek když budou mířit vedle. Ideální umístění bude asi někam do masky že?

Mira| před 13 roky

Dobrý den, AntiLaser má takovou výkonnost, že bude bez problémů rušit i pokud policie nebude mířit přímo na čidlo. V praxi se téměř nestává, že by policie mířil přímo na čidlo...

Robert Šatník -   | před 13 roky

Samozřejmě dvě čidla jsou dvě čidla, ale pokud se jedno čidlo umístí do středu automobilu (ideální umístění za přední mřížku, aby čidlo nebylo nápadné), ochrana z cca 95% je myslím velice slušná. Jinak pro Vaší informaci jedno čidlo od Antilaseru ruší lépe než dvě čidla konkurenčních rušiček.


Máte dotaz?
Zeptejte se na cokoliv vás zajímá a nechte si poradit od zkušených odborníků
  • Opravdu jsou všechny antiradary legální?
  • Na jakou vzdálenost se o měření dozvím?
  • Může policie zjistit, že mám antiradar?
  • Hodí se přenosný detektor právě do mého vozu?
Prodej a zákaznická podpora

Vojtěch Holáň
+420 731 954 954
holan@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Filip Vašek
+420 731 966 799
vasek@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Jakub Staněk
+420 731 255 244
stanek@antiradary.net