Dobrý den, po provedení poslední aktualizace z 28.8.2020 (která je stále poslední platná, ověřeno ke včerejšku) probíhalo skoro všude a nepřerušované hlášení laser. Detekci laser jsem musel vypnout. Děkuju za info. Ivan
Dobrý den,
jak řečeno telefonicky - bohužel na některých kusech tento nový firmware ze zatím neznámých důvodů problém ještě zhoršil, místo toho aby ho opravil. Na co nejrychlejším vyřešení tohoto problému pracujeme a prosíme Vás o trpělivost.
Dobrý den
na D8 ve směru Lovosice - Praha, mezi sjezdem 48/45 hlásí Laser.
Dobrý den, jedná se prosím o ojedinělé hlášení, nebo opakované? Děkujeme za zpětnou vazbu.
Dne 30.7 ve čtvrtek vyšla nová aktualizace databáze. Aktualizoval jsem 2.8. v neděli. Chtěl bych se zeptat jestli od té doby byla databáze upravována ? V sobotu 8.8 jsem jel do Prahy...jedná se mě o úsekové měření ve směru na Prahu úsek 7.8 až 5.5 km ve směru jízdy na Prahu proč tohle úsekové měření není v databázi děkuji za odpověď. Mám antiradar genevo one S Black edice už přes dva roky a do teď nebyl žádný problém a žádná pokuta až do teď...
Dobrý den,
Vámi zmíněný úsek byl do databáze přidán dva měsíce zpátky. Od té doby je stále aktivní. Doporučuji stáhnout opětovně update zařízení, poté mne prosím kontaktujte na email: marek.rysavy@antiradary.net podíváme se, zda aktualizace na Vašem zařízení probíhají v pořádku.
A jak tedy poznáme, že se aktualizace povedla tak, jak bylo plánováno?
Dobrý den,
průběh aktualizací u zařízení můžeme zkontrolovat v našem administračním systému.
Dobrý den. Vybírám antiradar, který si koupím a testují Max a One M. Oba zapojeny současně. One M hlásí často laser, i když není. Max je ticho. Chápu, že Max bude asi lepší, ale tolik falešných hlášení mě u One M opravdu překvapilo. Máte nějaký tip? Co by mohlo být špatně? Podotýkám, že jsem provedl aktualizace a nastavení je podle doporučení... Děkuji
Dobrý den,
situaci s falešnými poplachy laseru na One M stále řešíme a v dohledné době jeho funkčnost bude zpět v normálu.
Kdy bude vyřešen problém s falešným hlášením u One M ?? Děkuji
Dobrý den,
na řešení pracujeme a počítáme s tím, že bychom ho měli mít do 2 týdnů.
Prosím, aktualizujte své zařízení během posledního týdne v říjnu a ozvěte se nám, kdyby problém přetrvával.
Děkuji za odpověď, ale potřeboval bych to víc pochopit. Teď je tedy nějaký problém a až bude vyřešen, bude to hlásit radary stejně jako Max? Nebo bude Max lasery hlásit nějak jinak? Těžko se mi vybírá a porovnává, když má jedno ze zařízení problém... :-(
Po vyřešení problému budou omezeny falešné poplachy, ale MAX je novější platforma, která má do budoucna ještě potenciál k zlepšením, zatímco One M je již na vrcholu svých schopností.
1.7.2020 vyšla nová databáze 2.7.2020 jsem aktualizoval databázi v sobotu 18.7.2020 jsem jel z Brna směr Praha po D1 mám genovo S black edice nikde mě to nehlásilo úsekové měření (takže v jednom z úseku mě pokuta asi nemine). Dnes jsem prošel forum a znovu otevřel aktualizaci databáze kde mě to řeklo že mám zastaralou databázi i když jsem aktualizoval 2.7.2020 takže dneska jsem udělal novou aktualizaci databáze tak uvidíme. Moc na prahu po D1 nejezdím. Zrovna ted ve středu pojedu 22.7 tak vyzkouším a uvidím jestli mě pokuta nemine za sobotní jízdu. Antiradar mám od vás skoro 2 roky a ještě mě nepřišla žádná pokuta. Můj názor je že by bylo dobré posílat na e-mail o změně i když se databáze jen trošku upraví aby se dalo aktualizovat. Pravidelně sleduji kdy vychází nová aktualizace a forum co se děje a td.... ale o tomhle nikde napsáno nebylo že je problém s hlášením GPS na D1 abych si aktualizoval znova u ostatních úsekových měření problém nemám Slavkov u Brna mě funguje bez problému a po té D1 na prahu jezdím 4x za rok a spoléhám na antiradar.
Dobrý den,
bohužel se stalo, že některé detektory GENEVO ONE S a starší si stahovaly databázi, kterou neumí kompletně číst. Nešlo o to, že byla vydaná nová databáze, pouze si detektory stáhly špatnou verzi. Tato chyba již byla opravena a při dalším updatu by mělo vše fungovat jak má. Omlouváme se za nepříjemnosti.
Prozatím rozpaky, vlastním Maxe cca 3 týdny a týden používám v autě. Ka nebzučí všude každý den a tak pro vyzkoušení, zda Max vůbec funguje jsem zapnul K - vím, že to nejsou radary a že se to k měření v ČR nepoužívá, takže jen pro vyzkoušení funkčnosti. Ta vypadá tak, že po průjezdu stejného K z pěti případů to hlásí jen dvakrát. Jestli to tak funguje i na Ka, tak poteš koště za 24 litrů. Jak tady čtu diskusi, tak rady typu přehraj nový SW, je jen alibi výrobce, či prodejce. Výrobek, který je prodáván, by měl být i dodělán a plně funkční a né aby platící zákazníci dělali zdarma Betatestery. Zatím to nemyslím kategoricky, to K byl jen test funkčnosti a nepřesvědčil. Uvidím až potkám Ka .
Dobrý den, testovat citlivost detektoru na K pásmu v ČR je nevypovídající. V první řadě je detekce K a Ka pásma velmi odlišná. V druhé řade "detekce" K pásma, které se Vám projevují jsou falešné poplachy, které mohou být způsobeny monitory slepých úhlů, adaptivními tempomaty od okolních automobilů, automatickým otevíráním dveří. apod. Detekce na K pásmo budou tedy vždy jiné v závislosti na okolních vozidlech a situaci (proto Vám možná přijdou detekce "nespolehlivé"). Aktualizace detektorů není doporučováno proto, abychom, někoho odbyli, ale naše detektory se neustále vyvíjí, tak jako situace na silnicích, do nových verzí firmwaru přidáváme opravy a vylepšení detekcí stejně jako tomu je u databáze. Pokud si nejste jistý detekcí Ka pásma a budete mít cestu kolem naší pobočky, můžete se zastavit a my Vám detektor přeměříme. V případě, potřeby je možné nám jej i zaslat na naši adresu, která je k dohledání v sekci kontakty.
Jasně, je to možné. Uvidím až potkám několikrát Ka, ale tam by mně při případných nedetekováních podobná odpověď neuspokojila.
Dobrý den,vlastním detektor radarů GENEVO-ONE v Kutné Hoře na Kouřimské ulici,u nemocnice instalovali kamery na usekové měření.Pravidelně aktualizuji mám zaplacenou doživotní aktualizace.Na daném ůseku ,už známý platil pokutu a mě detektor nic nehlásí.
Děkuji Jan Siňor
Dobrý den,
Děkujeme za příspěvek, tuto informaci prověříme. V případě, že se potvrdí, že radar je aktivní, tak bude přidán do dalšího updatu databáze, který vyjde za cca 15-20 dní.
Ideální je napsat souřadnice, nafotit a poslat klukům do servisu. Vyhodnotí a dají do aktualizací. Nemůžou vědět o všem, bude toho přibývat. Musíme s tím pomáhat a ne jen čekat :-)
Kdy budou dostupné aktualizace i přes MAC? :(
Dobrý den,
aktualizovat detektory na MACu je možné u zařízení GENEVO MAX a GENEVO PRO. U zařízení série ONE aktualizace možná není a není ani plánována do budoucna.
Ale aktualizační soubor pro MAC není nikde ke stažení, je napsáno pouze pro win os
Dobrý den,
updatovat GENEVO MAX? nebo GENEVO PRO je možné zde:
www.genevoupdate.com
Dobrý den,G One,G One S,GPS+.Všechny 3 zařízení jsou aktualizovány na nejnovnější aktualizaci.Aktualizace proběhla na 2 PC s odstupem 2 dnů aby se vyloučili chyby průběhu aktualizace(29.4. a 1.5.2020).Oba PC mají nainstalovaný poslední verzi Genevo Updater.Jak už tady lidi zminují,kluci-na D1 všechny 3 Geneva blbnou ohledně usekového měření.Humpolec-Brno a zpět hlásí Geneva nesmysly(ve městech např.Zlín,Jihlava je vše v pořádku).Kde se jede 130 hlásí usekové měření,kde usekové měření začíná jsou detektory zticha a 200 m před skutečným koncem useku zahlásí usekové měření a konec v nedohlednu.2 místa Humpolec- Brno,2 místa Brno-Humpolec.Ve středu aktualizovano-zmatky u třech aut.V pátek aktualizováno znovu na jiném PC a na D1 to samé.Domnívám se ,že bude problém v aktualizaci,protože nejsem sám s detektorem Genevo,komu to na D1 blbne.A mně to zlobí u 3 aut.Věřím,že se na to ,kluci podíváte,jinak doted s vašimi produkty je maximální spokojenost.Radim.
Dobrý den,
jednalo se o chybu v databázi, kterou opravili. Prosím aktualizujte své zařízení ještě jednou, vše bude v pořádku. Děkujeme za zpětnou vazbu, těší nás, že jste s našimi produkty spokojen. Zpětná vazba je pro nás důležitá a vzhledem k rychlým reakcím našich uživatelů jsme byli schopni chybu opravit v co nejkratším čase. Omlouváme se za komplikace a přejeme mnoho spokojených kilometrů s detektory GENEVO.
Děkuji za vyřízení,kluci.Letím provést aktualizaci.Hezký den,Radim,Pelhřimov.
Dobrý den, po včerejším telefonickém hovoru jsem ještě večer aktualizoval všechny 3 Geneva od vás i když mi mailem upozornění nepřišlo. V useku Humpolec-Brno a zpět na D1 je podle informací z médií usekove měření na 4 místech. Prave se mi vrátili 2 auta z Brna, ani jedno Genevo nic nehlásí. Kde je problem? Dekujj, Radim, Pelhřimov.
Dobrý den,
prosím zašlete nám email se sériovým číslem na adresu marek.rysavy@antiradary.net, podívám se co se stalo a zda se aktualizovalo zařízení jak má.
Dobrý den, při aktualizaci úsekových měření vše naběhlo a probíhalo jako vždy ,ale najednou se na displeji objevil error a zařízení zhaslo a nejde spustit. Displej nenaskočí prostě tma poradíte co dělat mám to asi rok a doposud se to nestalo.
Pavel
Tuto chybu tam maju uz niekolko mesiacov a nechapem preco to este neopravili.
Zmaz vsetko co mas na USB, potom daj naspat update subory a sprav standardny postup ako pri update. Cakaj niekolko minut a genevo pro sa opat rozbehne.
Dobrý den, chyba byla pouze v jednom z předešlých firmwarů, pokud někdo updatuje po delší době, tuto chybu musí napravit právě postupem, který jste popsal. Panu Kukučkovi již vše funguje jak má, dle informací z emailové komunikace.
Posledny update uz bezproblemov.
Genevo přístroje jsou super, pokud fungují..... Proč nevydáváte aktualizace ihned po zjištění problému? Od aktualizace k aktualizaci uběhnou třeba 2 měsíce a mezitím problémovým místem projede spousta uživatelů Genevo. Pak se jen diví až dostanou obsílku z úřadu na pokutu. Přece nemůže být problém aktualizovat třeba každý týden. Jedině aktuální Genevo má smysl používat, jinak je to zbytečný krám.
Dobrý den,
aktualizaci databáze vydáváme pravidelně na začátku každého měsíce. V mezičase shromažďujeme veškerá data, abychom vytvořili nejlepší dostupnou databázi stacionárních radarů, úsekových měření a kamer na červenou. Pro představu jen v Evropě se jedná o cca 195.000 aktivních bodů. Aktualizace jednou měsíčně je z našeho pohledu optimálním kompromisem poměru technické náročnosti a nutnosti aktualizace přístroje. Každá zpětná vazba je pro nás velmi důležitá, a proto oceníme informaci o každém aktivním zařízení, které není v naší databázi.
A pritom niektore krajiny neboli updatovane aj rok a uzivatel o tom nevie :-)
..... a to se vyplatí :-D
Zdravím, právě mi dorazil nový detektor Genevo MAX, opravdu musím smeknout před tím, jak kvalitní a dobře udělaná věc to je. Oproti One S je úplně někde jinde a funkce, díky které vykládá vtipy o policajtech, mě dostala do kolen. Potřebuju ale poradit s tím, jak provést aktualizaci na MACu. Díky za informace.
Dobrý den,
Jsme rádi, že jste spokojen s naším produktem a Vaší zpětné vazby si vážíme. Pro aktualizaci prosím využijte odkazu, kterým Vám zasílám níže, odkazuje na webový updater, který je použitelný na Mac zařízeních. V případě nejasností naleznete v pravém horním rohu webu manuál, jak aktualizaci provést.
https://www.genevoupdate.com/en/
Dobrý den,
používám dva dny, ale žádné hlášky neslyším. Máto nějaké pravidla?
děkuji za info
Dobrý den, pokud se Váš dotaz týká výše zmíněných vtipů, zkontrolujte prosím nastavení. V manuálu na straně 6 - TLAČÍTKO USER -> nastavení VTIP, při zmáčknutí tlačítka na nabíječce USER bude přehrán detektorem vtip.
Dobrý den, díky za odpověď. Ty vtipy se budou aktualizovat spolu s novou databází?
Dobrý den,
aktualizace vtipů je určité plánovaná. Je velmi pravděpodobné, že nebude vydána s každým vypuštěním nové databáze, ale určitě Vás neochudíme o další vtipy o policistech.
Perfektní, díky :)
Dobrý den,
při pokusu o update mi Genevo universal updater napíše "This device cannot be updated!"
Jaký může být problém? V minulosti updatován několikrát.
Děkuji
Dobrý den,
zašlete nám prosím na email marek.rysavy@AntiRadary.NET vaše sériové číslo. Prověříme, kde je problém a budeme Vás kontaktovat.
Předem děkuji.
Dobrý večer,
mám cca 3 měsíce Genovo nejvyšší třídy s předplacenou doživotní aktualisací.
Kde a jak ji na antiradaru provést?
Děkuji m.s.
Dobrý den, na odkazu níže si můžete stáhnout updater pro Váš detektor. V odkazu naleznete i video s podrobným návodem, jak aktualizaci provést.
Genevo Updater
Dobry den. Mam dva dotazy:
1. Aktualizace kamer na cervenou - uz delsi dobu jsou kamery v Litomysli na svetelne krizovatce ale s poslesni aktualizaci v srpnu Genevo One M je stale nehlasi. Bude se aktualizovat? A jak se vubec aktualizuje databaze kamer a nakolik je spolehliva? Nejezdim na cervenou ale obcas clovek ma tendenci proskocit na oranzovou a Genevo tu tendenci dobre potlacuje :)
2. V Polsku mi neustale hlasi Laser. Nejdrive jsem to pricital adaptivnim tempomatum okolnich aut ale zahlasilo mi to i na uplne prazdne silnici kde nebylo siroko-daleko nic. Co by to mohlo byt? A deje se to opravdu nejvice v Polsku. Rakousko a Nemecko sem-tam ale ne v takove mire. V Cechach skoro vubec. Diky za odpovedi.
Dobrý den, Kamery na křižovatkách v Litomyšli budou přidané do další aktualizace, hned jak dostanete email můžete aktualizovat. Děkujeme za podmět.
Co se týče falešných poplachů na laser, víme o tom a problém aktivně řešíme. V nejbližší době bude vydaný aktualizovaný FW (vydaný spolu s databází), který by měl falešné poplachy v zahraničí vyřešit.
Dobrý den,
tak s poslední aktualizaci z minulého týdne Litomyšl stále nic - kameru na červenou pořád nehlásí. Navíc ještě je chybně hlášeno úsekové měření při příjezdu ze směru od Ústí nad Orlicí (ulice Zahájská) - hlásí to limit 30 i když je tam 50. 30 následuje až po úsekovém měření.
Super, díky za odpověď!