Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Hlasova signalizace prekroceni rychlosti Genevo one

Dobry den.Vlastnim rok Genevo One.Dlouho jsem ho nepouzival.Vcera jsem ho instaloval do noveho auta.Proc mi vcera pristroj na stejnych usecich jako dnes sinalizoval prekroceni rychlosniho limitu a dnes ne?Pripadne,jde nejak tento signal nastavit?Myslim tim treba 5km zpozdeni.V navodu jsem se neceho takoveho nedopatral.Vlastne niceho co se tyka prekroceni rychlosti.Dale pak,jak si mohu zaplatit aktualizaci?Jde to sms nebo terminalem Sazky?Dekuji za odpoved.Zapotocky

Zápotocký| před 8 roky

Dobrý den.
O jaký úsek se jednal? Genevo One pokud rychlost překročíte o více než 10km/h (tolerance), upozorní Vás na to. V nastavení jiná volba není. Jinak databázi lze zakoupit viz odkaz (platba převodem a nebo hotově na prodejně).
http://www.antiradary.net/antiradar-genevo-one/ a jen si vyberete jaký update budete chtít.

Jedna se o usek. Ulice Ve žlíbku smerem na Bechovice a dale smer do Prahy ul Ceskobrodska.Pak na Cerny most,vcera mi tam zaznamelo kazde prekroceni,dnes vubec.Ukazuje pouze rychlost.Zvuk mam na max.Krom toho jsem dnes jezdil z Bechovic po Jizni spojce do a z Modran.Pak okolo Cerneho mostu.Pristroj me upozornil pouze na stacionarni mereni na spojce a v Krci ale na zvysenou rychlost nikde ani nepip.Zapotocky

Zapotocky| před 8 roky

Doporučím zaktualizovat na poslední verzi databáze a firmwaru. Pokud i nadále bude zlobit, prosím natočit video a budeme řešit. Každopádně pokud jste jel předpisově, překročení Vám to hlásit nebude, ale to počítám nebyl Váš případ.


Máte dotaz?
Zeptejte se na cokoliv vás zajímá a nechte si poradit od zkušených odborníků
  • Opravdu jsou všechny antiradary legální?
  • Na jakou vzdálenost se o měření dozvím?
  • Může policie zjistit, že mám antiradar?
  • Hodí se přenosný detektor právě do mého vozu?
Prodej a zákaznická podpora

Vojtěch Holáň
+420 731 954 954
holan@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Filip Vašek
+420 731 966 799
vasek@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Jakub Staněk
+420 731 255 244
stanek@antiradary.net