Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Laser Interceptor Čidla

Laser Interceptor DUAL / QUAD

Laserová rušička

Prodej byl ukončen

od 10 495 Kč
od 8 674 Kč bez DPH
Laser Interceptor
Čidla

Jako vhodnější alternativu k tomuto produktu doporučujeme AntiLaser Priority - Víceúčelový parkovací systém.

Rušičky Laser Interceptor patří na českém trhu do segmentu low-endových rušiček, tomu samozřejmě odpovídá jejich výkonnost a cena. Jedná se o produkt vhodný zejména pro nenáročné uživatele, kteří dávají přednost zejména nízké prodejní ceně. Stavebnice aktivní rušičky laserových měřičů rychlostí - Laser Interceptor DUAL/QUAD jsou zařízení, která se skládají ze 2 respektive 4 aktivních senzorů včetně kabeláže a ovládacích prvků. Čidla s vysílači - aktivní senzory se instalují do přední masky vozidla, spínač napájení a reproduktor pro signalizaci poplachu se umísťují do kabiny vozu.

Kategorie "Levné antiradary", do které spadá tento produkt, obsahuje nejen levné a jinde draze nabízené low-end modely, ale také v ČR omezeně funkční zařízení. Zboží z této kategorie našim zákazníkům příliš nedoporučujeme, některé z nich nedržíme skladem, nicméně jsme je schopni dodat za srovnatelných, nebo lepších cenových podmínek než konkurence.

  • Jednoduchá obsluha
  • Nízká cena
  • Slabší výkonnost
  • Nutný větší počet čidel
  • Méně kvalitní součásti

Upozornění

  • Jelikož algoritmy rušení u tohoto produktu nejsou 100% optimalizovány na české lasery, může se stát (a dle zkušeností uživatelů rušiček Laser Interceptor se stává), že policistovi měřícímu vaši rychlost vyskočí v hledáčku "chyba měření - rušeno". Upozorňujeme Vás tedy, že použití laserových rušiček je v ČR nelegální!

Funkce

  • Po dopadu laserového paprsku začne rušička ve zlomku vteřiny vysílat náhodné pulsy proti měřiči rychlosti. Zároveň je řidiči signalizován poplach. Laserový měřič není schopen změřit rychlost vozidla a měřící laserové zařízení LIDAR buď hlásí operátorovi chybu anebo vůbec nic.

Kvalita

  • Rušičky Laser Interceptor patří do segmentu méně výkonných rušiček. Byly naším teamem velmi důkladně, dlouhodobě a objektivně testovány proti přístrojům, které v současné době používají státní i městské policie v ČR. Účinnost byla řádově mezi 80 až 90%.
  • Prušičky Laser Interceptor většinou selhávají při měření laserem na krátké vzdálenosti, nebo z nadjezdů, kdy přijímač v laserové pistoli očekává podstatně silnější odraz vlastního signálu, avšak "falešné protipulzy", které Laser Interceptor vysílá nejsou dostatečné silné a laserová pistol je pak většinou nerozezná.
  • Laser Interceptor využívá především méně kvalitní a levné součástky z východoasijských trhů, přičemž dle našich zkušeností bývají u tohoto zařízení často problémy s vysokou poruchovostí, které zákazník rozpozná bohužel až v okamžiku, kdy je změřen policií.

Provedení

Přístroje Laser Interceptor jsou k dispozici 2 určených pro různé použití:

Použití tohoto zařízení může být v některých zemích považováno za nelegální.