Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů:Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT

Laser Interceptor DUAL / QUAD - Laserová rušička

Detail: Laser Interceptor DUAL / QUAD - Laserová rušička
ČidlaLaser Interceptor

Cena bez DPH: od 8 673,55 Kč

Cena vč. DPH: od 10 495 Kč

Hodnocení:

Záruční doba: 2 roky

Dostupnost: do 3 dnů

Rušičky Laser Interceptor patří na českém trhu do segmentu low-endových rušiček, tomu samozřejmě odpovídá jejich výkonnost a cena. Jedná se o produkt vhodný zejména pro nenáročné uživatele, kteří dávají přednost zejména nízké prodejní ceně. Stavebnice aktivní rušičky laserových měřičů rychlostí – Laser Interceptor DUAL/QUAD jsou zařízení, která se skládají ze 2 respektive 4 aktivních senzorů včetně kabeláže a ovládacích prvků. Čidla s vysílači – aktivní senzory se instalují do přední masky vozidla, spínač napájení a reproduktor pro signalizaci poplachu se umísťují do kabiny vozu.

Jako vhodnější alternativu k tomuto produktu doporučujeme AntiLaser Priority - Víceúčelový parkovací systém.

Kategorie "Levné antiradary", do které spadá tento produkt, obsahuje nejen levné a jinde draze nabízené low-end modely, ale také v ČR omezeně funkční zařízení. Zboží z této kategorie našim zákazníkům příliš nedoporučujeme, některé z nich nedržíme skladem, nicméně jsme je schopni dodat za srovnatelných, nebo lepších cenových podmínek než konkurence.

 • Jednoduchá obsluha
 • Nízká cena
 • Slabší výkonnost
 • Nutný větší počet čidel
 • Méně kvalitní součásti
Upozornění
 • Jelikož algoritmy rušení u tohoto produktu nejsou 100% optimalizovány na české lasery, může se stát (a dle zkušeností uživatelů rušiček Laser Interceptor se stává), že policistovi měřícímu vaši rychlost vyskočí v hledáčku "chyba měření - rušeno". Upozorňujeme Vás tedy, že použití laserových rušiček je v ČR nelegální!
Funkce
 • Po dopadu laserového paprsku začne rušička ve zlomku vteřiny vysílat náhodné pulsy proti měřiči rychlosti. Zároveň je řidiči signalizován poplach. Laserový měřič není schopen změřit rychlost vozidla a měřící laserové zařízení LIDAR buď hlásí operátorovi chybu anebo vůbec nic.
Kvalita
 • Rušičky Laser Interceptor patří do segmentu méně výkonných rušiček. Byly naším teamem velmi důkladně, dlouhodobě a objektivně testovány proti přístrojům, které v současné době používají státní i městské policie v ČR. Účinnost byla řádově mezi 80 až 90%.
 • Prušičky Laser Interceptor většinou selhávají při měření laserem na krátké vzdálenosti, nebo z nadjezdů, kdy přijímač v laserové pistoli očekává podstatně silnější odraz vlastního signálu, avšak "falešné protipulzy", které Laser Interceptor vysílá nejsou dostatečné silné a laserová pistol je pak většinou nerozezná.
 • Laser Interceptor využívá především méně kvalitní a levné součástky z východoasijských trhů, přičemž dle našich zkušeností bývají u tohoto zařízení často problémy s vysokou poruchovostí, které zákazník rozpozná bohužel až v okamžiku, kdy je změřen policií.
Provedení
 • Přístroje Laser Interceptor jsou k dispozici určených pro různé použití:
Použití tohoto zařízení může být v některých zemích považováno za nelegální.
Fotogalerie
ČidlaLaser Interceptor
Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů: Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT