Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Stinger_VIP_nahled stingervipset_z1 Nissan-GTR-VIP-Interior-2-932x370

Antiradar Stinger VIP

pevná sada

Prodej byl ukončen

59 800 Kč
49 421 Kč bez DPH
Stinger_VIP_nahled
stingervipset_z1
Nissan-GTR-VIP-Interior-2-932x370

Prodej tohoto detektoru byl ukončen.

Jako náhradu za tento produkt doporučujeme antiradar Protector.

Stinger VIP je nejnovější systém pro zabezpečení Vašeho vozidla od holandského výrobce Stinger. Stinger VIP možňuje detekci radarů RAMER / Multaradar CD a je vybaven GPS modulem pro detekci stacionárních radarů a úsekových měření. Tento antiradar je v ČR oficiálně prodáván za přemrštěných 69 000Kč s DPH což je téměř dvojnásobek ceny, za kterou lze zakoupit obdobně kvalitní antiradary jiných více renomovaných značek. U nás sice Stinger VIP nabízíme za přijatelnějších 59 000Kč s DPH, ale ani tak jeho nákup nedoporučujeme, za tuto cenu lze zakoupit mnohem kvalitnější a diskrétnější zařízení.

  • Kvalitní detekce radarů
  • Homologace pro montáž do vozidla
  • GPS funkce
  • Možnost propojit jej s rušičkou Stinger Laser, která ale příliš dobře nefunguje
  • Vysoká pořizovací cena
  • Nepřesná GPS databáze radarů
  • Dotykový displej občas nereaguje
  • Složitá instalace - velké součásti zařízení
  • Nepříjemná zvuková upozornění a nekomunikuje v češtině

Specifikace detektoru Stinger VIP

Skládá se z centrální řídící jednotky a několika rozšiřujících modulů. Celé zařízení se ovládá pomocí odnímatelného displeje. Stinger VIP není detekovatelný detektory radarových detektorů (RDD-Radar Detector Detector), které používá policie v některých státech, kde jsou radarové detektory zakázané.

Stinger VIP je na společném evropském trhu distribuovaný se software, který, v souladu s legislativou platnou ve většině evropských zemí, neumožňuje detekci radarů a laserových měřičů rychlosti - LIDARů. Pokud používáte Stinger v zemi, která detekci radarů nezakazuje, např. ČR, máte možnost do Singeru nahrát software, který nabídne i tyto funkce a Váš Stinger se tímto změní na pasivní antiradar - detektor radarů. S pomocí volitelného laserového modulu lze dokonce aktivovat jak pasivní, tak i aktivní ochranu proti laserovým měřičům rychlosti. Samozřejmě to platí i opačně, takže v zemích, kde je používání antiradarů zakázané, lze tyto funkce rychle a jednoduše vymazat.

Stinger VIP standardně obsahuje i GPS modul a databázi stacionárních měřičů rychlosti, kterou si uživatel může aktualizovat pomocí USB flash disku a programu Stinger Desktop. Navíc si řidič může v průběhu jízdy sám označit místa častého měření nebo jiné potenciálně nebezpečné místo, např. nebezpečnou zákrutu, školu, zvýšený pohyb chodců, úsek častých dopravných nehod a podobně. Bohužel GPS databáze radarů není příliš přesná, což oprávněně vyvolává otázku, proč u takto drahého produktu je nabízena pouze takto omezená technická podpora.