Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů:Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT

Antiradar Stinger VIP - pevná sada

Detail: Antiradar Stinger VIP - pevná sada
Stinger_VIP_nahledstingervipset_z1Nissan-GTR-VIP-Interior-2-932x370

Cena bez DPH: 49 421,49 Kč

Cena vč. DPH: 59 800 Kč

Hodnocení:

Záruční doba: 2 roky

Dostupnost: dotazem

Stinger VIP je nejnovější systém pro zabezpečení Vašeho vozidla od holandského výrobce Stinger. Stinger VIP možňuje detekci radarů RAMER / Multaradar CD a je vybaven GPS modulem pro detekci stacionárních radarů a úsekových měření. Tento antiradar je v ČR oficiálně prodáván za přemrštěných 69 000Kč s DPH což je téměř dvojnásobek ceny, za kterou lze zakoupit obdobně kvalitní antiradary jiných více renomovaných značek. U nás sice Stinger VIP nabízíme za přijatelnějších 59 000Kč s DPH, ale ani tak jeho nákup nedoporučujeme, jelikož za tuto cenu lze zakoupit mnohem kvalitnější a diskrétnější zařízení.

Jako náhradu za tento produkt doporučujeme antiradar Protector

Klady a zápory

  • Kvalitní detekce radarů
  • Homologace pro montáž do vozidla
  • GPS funkce
  • Možnost propojit jej s rušičkou Stinger Laser, která ale příliš dobře nefunguje
  • Vysoká pořizovací cena
  • Nepřesná GPS databáze radarů
  • Dotykový displej občas nereaguje
  • Složitá instalace - velké součásti zařízení
  • Nepříjemná zvuková upozornění a nekomunikuje v češtině

Skládá se z centrální řídící jednotky a několika rozšiřujících modulů. Celé zařízení se ovládá pomocí odnímatelného displeje. Stinger VIP není detekovatelný detektory radarových detektorů (RDD-Radar Detector Detector), které používá policie v některých státech, kde jsou radarové detektory zakázané.

Stinger VIP je na společném evropském trhu distribuovaný se software, který, v souladu s legislativou platnou ve většině evropských zemí, neumožňuje detekci radarů a laserových měřičů rychlosti - LIDARů. Pokud používáte Stinger v zemi, která detekci radarů nezakazuje, např. ČR, máte možnost do Singeru nahrát software, který nabídne i tyto funkce a Váš Stinger se tímto změní na pasivní antiradar - detektor radarů. S pomocí volitelného laserového modulu lze dokonce aktivovat jak pasivní, tak i aktivní ochranu proti laserovým měřičům rychlosti. Samozřejmě to platí i opačně, takže v zemích, kde je používání antiradarů zakázané, lze tyto funkce rychle a jednoduše vymazat.

Stinger VIP standardně obsahuje i GPS modul a databázi stacionárních měřičů rychlosti, kterou si uživatel může aktualizovat pomocí USB flash disku a programu Stinger Desktop. Navíc si řidič může v průběhu jízdy sám označit místa častého měření nebo jiné potenciálně nebezpečné místo, např. nebezpečnou zákrutu, školu, zvýšený pohyb chodců, úsek častých dopravných nehod a podobně. Bohužel GPS databáze radarů není příliš přesná, což oprávněně vyvolává otázku, proč u takto drahého produktu je nabízena pouze takto omezená technická podpora.

Fotogalerie
Stinger_VIP_nahledstingervipset_z1Nissan-GTR-VIP-Interior-2-932x370
Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů: Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT