Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Beltronics RX65

Dobrý den mám antiradar Beltronics RX65
a v poslední době mi přišlo že přestal fungovat (dvakrát jsem minul polocii při měření a bylo ticho) proto jsem ho zapnul na všechny pásma abych si to otestoval na pevných radarech na začátku obcí a někdy na tyhle radary reaguje a někdy ne proto si myslím že je někde ,,zrada". Jezdím každý den kolem stejných radarů.
Díky za radu!

Radek| před 13 roky

Zeptal bych se, máte Euro verzi, nebo US verzi? Nejlepší bude, když mi napíšete sériové číslo detektoru a podle toho poznáme co vlastně máte, popřípadě se zastavte přímo u nás na prodejně a detektor přezkoušíme...

Reaguje vždy na stejné cedule, nebo jednou reaguje a podruhé u stejné cedule nereaguje? Z toho co píšete nejsem příliš moudrý, ale určitě bych Vám doporučoval nechat si detektor odzkoušet...

Jinač to, že minete policii a detektor nereaguje samo o sobě nic neznamená, policie buďto vůbec neměří, nebo se na měření připravuje, nebo právě doměřila a "balí" atd... Je také třeba rozlišovat měření radarem a laserem.

Robert Šatník -   | před 13 roky

Máte dotaz?
Zeptejte se na cokoliv vás zajímá a nechte si poradit od zkušených odborníků
  • Opravdu jsou všechny antiradary legální?
  • Na jakou vzdálenost se o měření dozvím?
  • Může policie zjistit, že mám antiradar?
  • Hodí se přenosný detektor právě do mého vozu?
Prodej a zákaznická podpora

Vojtěch Holáň
+420 731 954 954
holan@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Filip Vašek
+420 731 966 799
vasek@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Jakub Staněk
+420 731 255 244
stanek@antiradary.net