Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

prestavba

Dobry den. mam auto s pokovenym celnim sklem a tak jsem dostal napad.Bude antiradaru vadit kdyz ho obalim igelitem,aby nepromoknul?misto pevne sady bych ho zamontoval pod masku a diody vyvedl do kabiny...

Bohus| před 13 roky

Vlhkost ho zničí.

Karl| před 13 roky

Proto bych ho zafolioval..

Bohus| před 13 roky

Dobrý den, nevím k čemu bych to přirovnal, možná k tomu, pokud si auto budete chtít přestavět na motorový člun. Určitě to možné je, otázkou je jak kvalitně práci odvedete = jak dlouho Vám pak to auto vydrží. Osobně jsem zastáncem toho, že pokud budete chtít jezdit po vodě, je lepší použít motorový člun, než předělávat auto.

Podobné věci před několika lety zkoušelo více prodejců a uživatelů, mezi nimi i my (bylo to za situace, kdy pevné sady v provedení EURO nebyly k mání) a pokud vím, tak všichni narazili na problém s vodotěsností/vlhkotěsností. Detektor třeba půl roku/rok vydržel ale podnebí v ČR, zejména v zimních obdobích je neúprosné. Ještě do dneška nám lidé chodí reklamovat úplně zoxidované detektory a tvrdí, že je to od klimatizace ve voze, přitom je evidentní, že například spodní část detektoru byla delší čas "utopena" ve vodě. Detektor je pak většinou neopravitelný.

Já bych Vám podobnou přestavbu rozhodně nedoporučoval. Existují pevné sady, které stojí jen o málo více než kvalitní přenosný detektor takže daná přestavba naprosto ztrácí smysl. Pevná sada přímo od výrobce, který s touto přestavbou má desítky let zkušeností je bezpečná, Vy se však budete učit chybami a než najdete 100% řešení, zničíte desítky detektorů.

Robert Šatník -   | před 13 roky

Nepochopili jsme se..nevadi...vyrobit obal vodotesny znamena ze se neutopi..

Bohus| před 13 roky

Hodně lidí a hodně firem tohle zkoušelo-nejvíc u V1-a měli "vymakane" boxy-a stejně se tam voda dostala, nebo odešli přehřátím. Proč něco zkoušek a složité bastlit když se to dá koupit a je to kvalitnější?
Ale kdo chce tam-pomožme mu tam. Vy se přesvědčíte že lidé zkušení měli pravdu že vám to nevyjde a p. Šatník aspoň vydělá na prodeji nového detektoru... Takže jen do toho...
Doporučuji plastový boxík na svačinku a spoustu silikonu...pro odvážné postačí igelitový sáček :-D

XXX| před 13 roky

Opět souhlas... Mluvíte mi z duše...

Robert Šatník -   | před 13 roky

Máte dotaz?
Zeptejte se na cokoliv vás zajímá a nechte si poradit od zkušených odborníků
  • Opravdu jsou všechny antiradary legální?
  • Na jakou vzdálenost se o měření dozvím?
  • Může policie zjistit, že mám antiradar?
  • Hodí se přenosný detektor právě do mého vozu?
Prodej a zákaznická podpora

Vojtěch Holáň
+420 731 954 954
holan@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Filip Vašek
+420 731 966 799
vasek@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Jakub Staněk
+420 731 255 244
stanek@antiradary.net