Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Genevo one falešné poplachy

Dobrý den,
Jezdím dennodenne po Ostravě, mám na čelním okně za zrdcatkem připevněn Genevo one, má nejnovější aktualizace, ale hlásí falešné poplachy minimálně 3-6 za 300km. Koupil jsem si kvůli tomu i vertikální drzak, ale stále se falešné poplachy objevují. Už mě to docela vytaci. Běžné když v autě jezdím je na čelním skle připevněna i autokamera Lamax, nad rádiem je připevněny tablet, který nemá v sobě Sim. A Apple iPhone 6 ve kterém je vodafone. Jsem už z toho docela na prášky, Genevo jsem kupoval nové za 12 tisíc plus aktualizace a drzak, čekal bych ze bude fungovat stoprocentně. Nemáte nějakou radu co s tím? Kam nejlépe Genevo umístit ? Jak pokračovat v řešení problému ?

Jakub| před 6 roky

Dobrý den, začal bych s umístěním dále od mobilního telefonu. Pokud možno alespoň metr. Pokud toto nepomůže, doporučuji upgrade za Genevo One S, který má lepší filtraci falešných poplachů a vaše problémy by to mělo eliminovat. Ve vaší situaci není problém Váš detektor odkoupit za plnou cenu a zaplatil by jste pak pouze za upgrade na vyšší verzi.

Robert Šatník -   | před 6 roky

Dobrý den,
Zkoušel jsem dat detektor do levého dolního rohu skla. Nic se nezměnilo. Dokonce po dnešním upgradu mám pocit že mi to hlásí falešné poplachy non stop. Detektor mě stal 12 tisíc, aktualizace dalších 1500,- drzak dalších 500,- vždy jsem doufal, že se to zlepší, ale nic. Neuvěřitelně mě vytáčí a začínám zpochybňovat jeho kvalitu! Očekávám u tak drahého produktu 100% funkčnost a ne že mám chuť jej vyhodit za jízdy z okna. Rád bych se pobavil o odkupu a případném upgradu. Můžete mne prosím kontaktovat na jakubkrsicka@gmail.com. Děkuji.

Jakub| před 6 roky

Dobrý den, chování které popisujete určitě není normální. Kontaktujte prosím některého z našich prodejců, rádi pro Vás navrhnou vhodné řešení vašeho problému.

Robert Šatník -   | před 6 roky

Aktuálně na 20 ujetých km po městě 3 falešné poplachy. Zkusím kontaktovat prodejce, od kterého jsem antiradar kupoval.

Jakub| před 6 roky

Máte dotaz?
Zeptejte se na cokoliv vás zajímá a nechte si poradit od zkušených odborníků
  • Opravdu jsou všechny antiradary legální?
  • Na jakou vzdálenost se o měření dozvím?
  • Může policie zjistit, že mám antiradar?
  • Hodí se přenosný detektor právě do mého vozu?
Prodej a zákaznická podpora

Vojtěch Holáň
+420 731 954 954
holan@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Filip Vašek
+420 731 966 799
vasek@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Jakub Staněk
+420 731 255 244
stanek@antiradary.net