Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Pokovené sklo-překážka pro mobilní stanici

Dobrý den stále nemám jasno v tom co je přesně pokovené sklo,které brání použití mobilní stanice . Na čelním skle (Berlingo) mám folii pro vhlkostní čidlo (týkající se automatiky spouštění stěračů).Prosím zkušenější je to překážka pro mobilní stanici nebo nikoliv ?
Díky NAL

Nal| před 14 roky

Dobrý den, o folii pro deštový senzor jsem nikdy neslyšel, nicméně pokovené sklo se pozná podle mírně nazelenalé, nebo nafialovělé barvy při pohledu z vně vozu. Jedná se o vrstvu, která brání průchodu UV záření dovnitř vozu. Je hojně využíváno zejména u automobilek Peugeot a Citroen, kde je součástí standardní výbavy u většiny modelů. Dále je využíváno u některých luxusnějších vozů (často u AUDI A8, Měrcedes S atd.), ale lze se s ním setkat například i u Škody Oktávie - tzv. "Sun Safe Glass". Pokud si s tím nebudete vědět rady, můžete se zastavit u nás na provozovně na Praze 6 a sklo Vám na místě zkontrolujeme.

Robert Šatník -   | před 14 roky

Máte dotaz?
Zeptejte se na cokoliv vás zajímá a nechte si poradit od zkušených odborníků
  • Opravdu jsou všechny antiradary legální?
  • Na jakou vzdálenost se o měření dozvím?
  • Může policie zjistit, že mám antiradar?
  • Hodí se přenosný detektor právě do mého vozu?
Prodej a zákaznická podpora

Vojtěch Holáň
+420 731 954 954
holan@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Filip Vašek
+420 731 966 799
vasek@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Jakub Staněk
+420 731 255 244
stanek@antiradary.net