Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

dotaz

Na internetu máte v bazarové sekci cenu za antiradar Genovo One od 5000 .- Ale když si člověk zavolá zjistí, že to není pravda a že cena je od 6500 .- Myslíte, že to je férové jednání ? Navíc inzerujete to, co snad ani nemáte.

Josef| před 8 roky

Dobrý den, osobně se musím zastat prodejce, když vidím ,že prodejce uvádí cenu od a ještě větičku (Nabídka v bazaru nemusí být kompletní, pro informace o aktuálně dostupných modelech prosím kontaktujte ....) tak mně rozhodně napadne,že cena není stanovena na 5000Kč ale bude vyšší v závislosti na stavu, pokuď nechci nějaký horší kus. Osobně jsem kupoval jeden kus z bazaru, zavolal jsem a byla mně řečena cena,kterou jsem akceptoval ( když mají uvedeno cena OD ),na zboží byla dána záruka a max spokojenost. S tím,že jsem musel do Prahy,protože se jednalo o komisní prodej,který nemohl být zaslaný poštou. S antiradary.net maximální spokojenost

Standas| před 8 roky

Jinak jak je tu psáno s rozdílem : Octavia a Octavia, třeba benzín a diesel,velký rozdíl a přesně v tom vidím i rozdíl mezi Genevo One eco a Genevo One

Standas| před 8 roky

Dobrý den,
přesně nevím kde je problém. Cena je u Genevo One napsaná od 5000,-
Je to myšleno za nejnižší verzi tedy Genevo One Eco.
Bazar je okrajový prodej, že od doby co ho máme, tedy od roku 2012 po zavedení produktů Genevo, jste první, co nám takhle píše.
Proto přímo na stránkách bazaru píšeme:
POZOR! Nabídka v bazaru nemusí být kompletní, pro informace o aktuálně dostupných modelech volejte
PS: Pokud máte zájem, máme aktuálně (z dneška) Genevo One Eco za 5000,- s 12 měsíční zárukou.

Hold rýpalové jsou a vždy budou. Já osobně už mám od antiradary.net nakoupen 5 antiradar a vždy se jednalo o naprosto suprový, rychlý a FÉROVÝ přístup. Na tom na čem jsme se dohodli to vždy platilo a ne jinak...

T-Kostička| před 8 roky

Rýpalové ? Nemínil jsem reagovat, ale když se tady ozval inteligent kostička tak budu - abych nebyl rýpal - provedl jsem test. Jelikož se prodávají tři antiradary s označením od nejlevnějšího Genevo one eco, genevo one , genevo one s naskýtá se podobnost s ceníkem škoda , u vozů octavia , jak by se tvářil zákazník, kdyby v ceníku bylo napsáno, že škoda octavia je za 299 000 .- a pak by reálná cena byla 399 000 a těch 299 000 by platilo pro Octavia tour ? ALe jak jsem řekl, udělal jsem test, zda moje uvažování je zcestné a předložil jsem váš inzerát cca 10 lidem ve firmách pro něž pracuji. Výsledek , všichni považují text inzerátu slušně řečeno za zavádějící. Takže nechápu jak pan kostička který si koupil již 5 antiradarů tak bleskově reaguje na moji kritiku, ale spíš to smrdí docela další neférovostí. Nebo pan kostička potřeboval s něčím poradit a jako stálý a dobrý klient nemá možnost si zavolat telefonem a mít osobní přístup ? A proto se ani na nic nezeptal ? Viz debata . Takže rýpal budu - a budu tvrdit, že antiradary na kritiku , reagují okamžitým urážením do rýpalů apod. Děkuji , rozhodně budu své okolí před tímto podnikem varovat

Josef| před 8 roky

Troll troll troll! Kill the troll!

Pepa| před 8 roky

Cena je uvedená OD... stejně jako Škoda uvádí cenu od...proto si jedbu Octávii koupíte za 300tis a jinou za 800tis.
Věřím že když bude nějaký hodně jetý bazar G1 tak třeba i za těch 5 bude...

VS| před 8 roky

Hej jednu oktávku kúpite za 300 a inů s inými vychytávkami za 400. Takže ak k vám prídem s Genovo One Eco za doplatok mi ju doplníte na Genovo one S ? Lebo takto je to aj s Oktávkou , ak mám Ambiente , tak za doplatok mi ju i po roku doplnia na výbavu Style. Ale podľa mňa nedorobite, lebo Eco a S či One bez dodatkou sú inakšie výrobky.

Peter Minárik| před 8 roky

Tak sa musím zastať Jozefa. Áno jednu Oktávku kúpite za 300 a druhů za 400 dle konfigurácie, ale Genovo One a Genovo One ECO sú dva rozne výrobky. Takže pokial, Vám nesedí porovnanie so Škodovkou, pak vezmime rožok, po česky rohlík, kde predajca dá do ceníku "rožko od 1 centu " a vy prídete a zistíte, že te rožok od 1 centa je sice rožok , ale týždeň starý a čerstvý stojí 20 centou budete spokojný ? Já nie. Som si istý, že by inzerát mal zniet : "Genovo One Eco od 5000.- "
Ani vo mne tento váš inzerát nebudí veľa dovery.

Peter Minárik| před 8 roky

Píšu snad Já něco o G1Eco? Já psal o Genevo One kde záleží na stavu opotřebení...když bude jako nové tak jistě bude stát více než nějaké ošoupané a omlácené...to v hodně jetém stavu může stát 5tis a to v top stavi klidně např 8tis

VS| před 8 roky

Tak teď se zapojím i já ! pane VS - lžete !!! Já sám jsem pře časem k vám ohledně Genevo one telefonoval, volal jsem z mobilu a mohu to dokázat !!! A tam mi pan Gebauer ( tak nějak a nemíním ztrácet čas dohledáváním jména na netu, sdělil, že těch 5 litrů se netýká Genovo one, ale genovo one eco !!!!! A i podle mne je to jiný výrobek !!! A pro pořádek ač na netu to není, jste mi řekli, že bazar je jen ruka ruka a nic neposíláte. Proto jsem poslal syna do Prahy , a byl u vás ve čtvrtek, že nic nekoupil, protože tam nikdo, kdo dělá bazar nebyl je irelevantní.
Takže já souhlůasím s panem Josefem a Petrem . nejednáte zrovna echt košér jak říkají židi.

Musil| před 8 roky

Proč se pro bazarový antiradar musí jezdit do Prahy? To jej nelze poslat poštou? Nebo je to nějaká levota bez dokladů?

Tonda| před 8 roky

Jedná se o soukromý prodej, budete-li potřebovat na zboží doklad do účetnictví, bude nutno přičíst 21% DPH!

Já Vám to uvedl jako příklad jak tuto nabídku chápu Já... Já jsem jen nadmíru spokojený zákazník této firmy a to jsem nakupoval opakovaně...vždy top přístup.
Nějak nechápu na co si vlastně stěžujete, zájem máte o ten nejlevnější bazar a ten vám byl nabídnut...

VS| před 8 roky

Tak za prvé nejsem nijak spojen s firmou antiradary.net. Jsem jen zákazník, který zde nakupuje pravidelně věci pro sebe i své známé. Hodně obchodů/e-shopů by se mělo od přístupu k zákazníkovi tady od této firmy učit!!! A za druhé v bazaru je uvedeno od 5.000,- Kč a za třetí základní označení produktu je GENEVO ONE,které má 4 podkategorie a to GENEVO ONE ECO, GENEVO ONE, GENEVO ONE S, GENEVO ONE S BLACK/RED/BLUE. Takže pokud o nějakém produktu nic nevím tak se zeptám a nerýpu..

T-Kosticka| před 8 roky

Kostičko , když nejsi s firmou spokojen a koupil sis tam 5 antiradarů ? Buď lžeš jak oni a nebo jsi duševně chorý. Já když někde nejsem spokojen , už mě tam nevidí a podle mého názoru každý normální člověk.
Takže asi tak. A Antiradary mají různé výrobce - jeden z nich je genovo, a to vyrábí různé antiradary. Podle mne, a jak vidno nejen podle mne, je "S" naprosto jiný výrobek než "ECO" čo one bez dodatků. Ale nic , zajel jsem si do Vídně a dostal zánovní "S" za cca 10 000.-

Musil| před 8 roky

To je tak, když člověk místo "spojen", čte "spokojen", ale vlastní nepečlivost mu nebrání v tom, dělat jasné závěry...

Mar| před 8 roky

Máte dotaz?
Zeptejte se na cokoliv vás zajímá a nechte si poradit od zkušených odborníků
  • Opravdu jsou všechny antiradary legální?
  • Na jakou vzdálenost se o měření dozvím?
  • Může policie zjistit, že mám antiradar?
  • Hodí se přenosný detektor právě do mého vozu?
Prodej a zákaznická podpora

Vojtěch Holáň
+420 731 954 954
holan@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Filip Vašek
+420 731 966 799
vasek@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora

Jakub Staněk
+420 731 255 244
stanek@antiradary.net