Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Pokovené čelní sklo UMÍSTĚNÍ DETEKTORUPOKOVENÉ SKLO

Dobrý den
Poprosím o info, jestli detekuje bez omezení - Genovo Max ve Škodě Kodiaq, Laurin a Klement. Jaká jsou tam skla nevím. Děkuji Kolář

Vladimír Kolář| před 6 roky

Dobrý den,
s vozem Kodiak máme zkušenost, že v této výbavě je přítomnost pokoveného okna téměř jistá. Bohužel s touto informací Vám zařízení Genevo MAX nemohu doporučit. Ve vašem případě je ke 100% funkčnosti nutnost uvažovat o pevné sadě.
Kdyby Vás tato možnost jakkoliv zaujala, prosím obraťte se naše prodejní oddělení, kde Vám s výběrem naši kolegové pomohou a pomohou najít ideální řešení.

Marek Ryšavý -   | před 6 roky

Dobrý den. A jak je to s pokoveným sklem u Škody Kodiaq 11/2017 ve výbavě Style Plus? Mockrát díky

Tomáš| před 7 dny

Dobrý den,
děkujeme za dotaz. Nejjednodušší způsob, jak ověřit, zda má Vaše čelní sklo pokovení (athermic/thermo), je zkontrolovat štítek označení čelního skla v dolním rohu na straně spolujezdce. Pokud se na štítku vyskytují písmena A/IR-l, IR-H nebo pouze IR, jedná se o sklo s pokovením.
Klidně nám štítek vyfoťte a pošlete na podpora@genevo.com

Tomáš Bláha - | před 6 dny

Dobrý den. Náhodou netušíte, zda u Supu 3, Style, Sunset + akustická boční okna má čelní sklo pokovení?

Děkuji za informaci
A.

Adam| před 5 roky

Máte dotaz?
Zeptejte se na cokoliv vás zajímá a nechte si poradit od zkušených odborníků
  • Opravdu jsou všechny antiradary legální?
  • Na jakou vzdálenost se o měření dozvím?
  • Může policie zjistit, že mám antiradar?
  • Hodí se přenosný detektor právě do mého vozu?
Prodej a zákaznická podpora - Praha

Tomáš Bláha
+420 731 000 441
blaha@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora - Praha

Filip Vašek
+420 731 966 799
vasek@antiradary.net

Prodej a zákaznická podpora - Slušovice

Jakub Staněk
+420 731 255 244
stanek@antiradary.net