Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů:Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT
01. září 2007

Valentine One Remote – pevné sady opět v prodeji

Valentine One Remote – pevné sady opět v prodeji

Do dnešního dne nebyl na českém trhu žádný funkční radarový detektor určený k pevné montáži. Poslední model Beltronics Vector 975 INT se díky konstrukční změně již takřka půl roku nedá upravit na CZ verzi. Proto, ve snaze poskytnout našim zákazníkům co nejkomplexnější nabídku a zaplnit volné místo na trhu, přicházíme s detektorem Valentine One Remote.

Jedná se o radarový detektor Valentine One, doplněný o vodotěsnou krabičku, externí reproduktor, externí displej, kabeláž a příslušenství k montáži.

Výhodou tohoto zařízení je, že zákazníkovi odpadne neustálá manipulace s přenosným detektorem například z důvodu možné krádeže. Další výhodou přístroje je jeho skrytá montáž, díky které nedochází k provokaci u některých „citlivějších“ strážců zákona. Zároveň je toto zařízení jediná možnost pro zákazníky, kteří mají svůj vůz vybavený pokoveným (atermálním, determálním, sunsafe) čelním sklem.

Při testech pevné sady bylo zjištěno, že pevně zabudovaný V1 Remote má díky umístění před chladičem vozidla další odraznou plochu přijímaného signálu, čímž se řádově o 5-10% zvýšila citlivost oproti přenosné verzi. Vysoká citlivost se hodí zejména při jízdě na dálnici v místech, kde nelze odchytit odrazy radarového paprsku.

Ani pevně zabudovaný V1 neztrácí výhodu dvou čidel a to mu umožňuje velice přesně lokalizovat místo měření. Například dojíždí-li Vás policejní auto s radarem. Detekce laseru u pevně zabudovaného V1 Remote je díky nízké světelné propustnosti vodotěsného krytu cca srovnatelná s detekcí laseru u detektorů Beltronics.

Podrobné informace o tomto produktu naleznete na: Valentine One Remote

V1 remote

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů: Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT