Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Česká Policie dostala 85 neoznačených Octávií s radarem

25. května 2016
Česká Policie dostala 85 neoznačených Octávií s radarem

Začátkem května 2016 policie dostala posledních 30 kusů z celkové várky 85 kusů neoznačených Octavií třetí generace. Celkově tedy 85 Octavií v civilním provedení, které budou dohlížet na provoz rovnoměrně rozprostřeny po celé ČR. Všechny tyto vozy jsou vybaveny radarem typu Ramer, který je bez problémů odhalitelný kvalitním radarovým detektorem.

Majitele pasivních antiradarů jistě potěší, že všech 85 neoznačených vozidel Škoda Octavie používá nejnovější RAMER. Proto Vám dobré detektory, určené pro používání v ČR, pomohou toto měření bezproblémově odhalit.

Radar RAMER umí měřit i v pasivním stavu pomocí cejchovaného tachometru a kamery, ale policisté z 99 % pro podstatně větší jednoduchost obsluhy využívají právě standardní měření pomocí radiových vln, které kvalitní antiradar odhalí.

Nové policejní Octavie tedy mají zabudovanou “bradavici” v přední masce vozidla. Ta je při jízdě prakticky neviditelná. Čeho si ale můžete všimnout je, že za zadním sklem mají umístěný LED diodový nápis Policie a stroboskopy. Na protisluneční cloně u spolujezdce mají umístěn světelný nápis Policie a vhorní části předního skla mají dva podlouhlé stroboskopy.

(Pozor byste si však stále měli dávat na starší generaci Passatů R36. 15 kusů těchto vozů je možné stále na našich dálnicích potkat, ale již ne v takové míře).

Škoda Octavia - Policie České republiky

Komplexní informace o způsobech měření naleznete zde: Jak se v ČR měří?


Články, aktuality a informace ze světa antiradarů