Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Antiradar Genevo One Eco Antiradar Genevo One Eco Antiradar Genevo One Eco Antiradar Genevo One Eco Antiradar Genevo One Eco Antiradar Genevo One Eco Antiradar Genevo One Eco Antiradar Genevo One Eco Vertikální držák antiradaru Genvo One (za příplatek)

Antiradar GENEVO ONE Eco

Prodej byl ukončen

7 895 Kč
6 525 Kč bez DPH
Antiradar Genevo One Eco
Antiradar Genevo One Eco
Antiradar Genevo One Eco
Antiradar Genevo One Eco
Antiradar Genevo One Eco
Antiradar Genevo One Eco
Antiradar Genevo One Eco
Antiradar Genevo One Eco
Vertikální držák antiradaru Genvo One (za příplatek)

Prodej tohoto detektoru byl ukončen.
Jako náhradu za tento produkt doporučujeme detektor GENEVO ONE S.

Antiradar GENEVO ONE Eco je nejjednodušším detektorem z rodiny GENEVO a je určeno k ochraně řidiče před pokutami za překračování povolené rychlosti. GENEVO ONE Eco s řidičem komunikuje v českém jazyce a jeho hlavními funkcemi jsou detekce mikrovlnných radarů, laserových pistolí, kamer na červenou a úsekových měřičů rychlosti. Oproti většině konkurentů vyniká nejen vynikající radarovou citlivostí a minimem falešných poplachů, ale obsahuje také GPS modul s databází pro detekci úsekových měření, kamer na červenou, jinak nedetekovatelných stacionárních radarů a ostatních stacionárních hrozeb.

Při vývoji byl kladen enormní důraz zejména na novou funkci - hlášení GPS bodů a na optimalizaci pro detekce správné části Ka pásma, které je používáno k měření rychlosti v ČR. Následná ladění v reálném provozu ve specifických podmínkách ČR tak dala vzniknout antiradaru, který je nejlevnějším v ČR správně fungujícím antiradarem, kombinujícím radarovou detekci s GPS modulem a nejpřesnější GPS databází.

  • Komunikuje v českém jazyce
  • Výborná detekce 7/10
  • Minimum falešných poplachů 8/10
  • Přesná GPS databáze
  • Nejmenší detektor na trhu
  • Jednoduchá obsluha
  • Vertikální držák za příplatek

Při radarovém poplachu detektor GENEVO ONE Eco zobrazí upozornění na displeji, hlasově upozorní na pásmo, ve kterém přijímá signál a intenzitou pípání vyjadřuje sílu přijímaného signálu. Síla signálu má deset úrovní. GPS poplachy jsou hlášeny slovně, například „Stacionární radar“. Antiradar GENEVO ONE Eco Vás o radarech informuje s dostatečnou časovou rezervou pro bezpečné a pohodlné zpomalení. Detektor GENEVO ONE Eco dodáváme s databází všech zemí EU.

Oficiální web tohoto produktu: www.genevo.cz


Co je součástí balení?

Detektor GENEVO ONE Eco
Horizontální držák
Napájecí kabel bez tlačítka
USB kabel


Rada před nákupem

Ověřte si, zda Vaše vozidlo není vybaveno determálním (atermálním, pokoveným, antireflexním nebo solárním) sklem.
Tato skla účinně zabraňují proniknutí radarových paprsků k detektoru a ten je pak nepoužitelný. Řešením je nákup pevné sady Protector 850cz, která má zabudované čidlo v přední masce automobilu.


Operační pásma:

GPS: SiRF STAR IV
Ka pásmo: 34,3GHz, 34,0GHz (±120MHz)
K pásmo: 24.125GHz (±70MHz)
X pásmo: 10.525GHz (±50MHz)
Laser: 904nm


Technické parametry

Operační teplota: -20 - 85 °C
Operační napětí: 11 - 16 V
Spotřeba energie: 360 mA max.
Rozměry: 62 * 92 * 34 mm