Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů:Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT
15. listopad 2007

Jednička mezi pevnými sadami antiradarů Beltronics 975 EURO

Jednička mezi pevnými sadami antiradarů Beltronics 975 EURO

Jako výhradní distributor radarových detektorů Beltronics uvádíme na trh zařízení Beltronics 975 EURO – detektor radarů určený pro pevnou montáž do automobilu.
Detektor 975 EURO je nástupcem modelu 975 CZ, přičemž se vývojářům ve společnosti Beltronics skutečně povedl. Tento detektor v citlivosti i v odolnosti vůči falešným poplachům překonává dokonce i produkt Valentine One Remote.

Důmyslná, skrytá, diskrétní. Takto je tato pevná sada označována výrobcem, světovou jedničkou na trhu s radarovými detektory, společností Beltronics. Zbrusu nová EURO verze pevného radarového detektoru od výrobce Beltronics se podle prvních testů vyznačuje extrémně vysokou citlivostí a vynikajícím odrušením oproti falešným poplachům. Výhodou tohoto zařízení také je, že zákazníkovi odpadne neustálá manipulace s přenosným detektorem například z důvodu možné krádeže. Další výhodou přístroje je jeho skrytá montáž, díky které nedochází k provokaci u některých „citlivějších“ strážců zákona. Zároveň je toto zařízení jediná možnost pro zákazníky, kteří mají svůj vůz vybavený pokoveným (atermálním, determálním, sunsafe) čelním sklem.

Beltronics 975 EURO disponuje bleskově rychlým mikroprocesorem který je schopen zachytit a zpracovat signál za čas kratší než jedna vteřina! Tento "čas zachycení" je klíčový pro detekci laserového a běžného radaru.

975 EURO lze snadno ovládat. Přednastavení je optimalizováno pro použití v EU. Nicméně, si můžete detektor nastavit podle vašich vlastních potřeb i stylu jízdy. Snadno volitelná nabídka nastavení se dá jednoduše měnit.

Mimořádně zvučné tóny zaručí, že varování detektoru nezanikne v hluku okolního prostředí a bude vás informovat bez toho, že by jste musel odvádět pozornost od řízení.

975 EURO má na výběr ze tří úrovní nastavení jasu, včetně diskrétního modu Full Dark (úplné zatmění) pro noční provoz.

Díky úzké vzájemné spolupráci s výrobcem Beltronics se tento produkt podařilo opravdu vynikajícím způsobem vyladit. Před uvedením na trh byl detektor důkladně testován pomocí nejmodernějších radarových imitátorů i v reálném provozu a bylo dosaženo vynikajících výsledků. Bližší informace o tomto produktu naleznete na: Beltronics 975 EURO

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů: Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT