Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů:Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT
09. prosince 2019

Představujeme GENEVO MAX
Radarový detektor nové generace

Představujeme GENEVO MAX <br> Radarový detektor nové generace

Není jednoduché uvést na trh nový model, pokud předcházející generace má hodnocení zákazníků 98% (zdroj HEUREKA). S GENEVO MAX si na to troufáme. Přinášíme revoluční novinku na trhu radarových detektorů.

Spuštění prodeje

9. 12. 2019 spouštíme oficiální prodej detektoru nové generace, přichází GENEVO MAX. Detektor, který byl stvořen pro použití po celé Evropě.

Vývoj

5 let vývoje ve spolupráci s experty v oboru, zapracování návrhů našich uživatelů, to vše vedlo k sestrojení špičkového produktu, který se může směle porovnávat s tím nejlepším na světě. Bylo významně vylepšeno zpracování signálu radarovou anténou, pro 20% navýšení citlivosti a kompletně přepracováno napájení a proces aktualizací. Zároveň přicházíme s novým designem, který lépe koresponduje s moderními interiéry vozidel a vylepšeným uživatelským prostředím.

Světová premiéra

Jako první na světě můžete využít výhod magnetického držáku s možností jak horizontální tak vertikální montáže v jednom. Dalším prvenstvím je implementace automatické úrovně hlasitosti s ohledem na hluk v kabině vozidla. V jednom přístroji toto kombinujeme s tím nejlepším co lze na trhu najít, motion senzor, senzor okolního světla nebo třeba OLED displej. V dnešní době neexistuje detektor, který nabízí srovnatelnou paletu funkcí.


Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů: Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT