Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

PŘEDSTAVUJEME GENEVO PROTECTOR II LIVE

1. srpna 2022
PŘEDSTAVUJEME GENEVO PROTECTOR II LIVE

Nový, zcela autonomní GENEVO PROTECTOR II LIVE přináší revoluční technologie ochrany proti měření rychlosti, které daly vziknout nejlepšímu zabudovanému zařízení ve své třídě na světě.

NYNÍ ONLINE PRO JEŠTĚ VĚTŠÍ PŘEHLED

Pro novou generaci zabudovaného radarového detektoru GENEVO PROTECTOR II LIVE jsme vyvinuli řídící jednotku s trvalým připojením k internetu. Díky tomu přináší PROTECTOR II zcela nové technologie ochrany proti měření rychlosti, které daly vzniknout nejlepšímu zabudovanému zařízení ve své třídě na světě.

VŽDY AKTUÁLNÍ

Zapomeňte na nutnost pravidelných aktualizací přes váš počítač nebo u dealera, PROTECTOR II nyní sám zjistí, stáhne a nainstaluje nejnovější aktualizace databáze stacionárních radarů a kamer, včetně nejnovějšího firmwaru.

ZCELA AUTONOMNÍ

Plánujete cestu po Evrope? Nově nemusíte hledat používaná policejní pásma v dané zemi a podle nich měnit nastavení detektoru. Systém se nově sám přenastaví při přejezdu hranic okolních zemí tak, aby odpovídal právním předpisům i měřícím technologiím v daném státě.


NEJVYŠŠÍ STUPEŇ OCHRANY

Ruku v ruce se špičkovými detekcemi všech známých měřících zařízení jde nově i funkce GENEVO LIVE Cloud - živé informace o aktuálních měřeních a policejních kontrolách, tak jak se s nimi setkali řidiči před vámi. Díky tomu získáte ještě větší informační náskok před strážci zákona a svou jízdou automaticky pomůžete dalším uživatelům sítě GENEVO LIVE.


Zaujal vás nový GENEVO PROTECTOR II LIVE?

Tak nás neváhejte kontaktovat pro více informací!
Články, aktuality a informace ze světa antiradarů