Používáme soubory cookie k optimalizaci našich webových stránek a služeb. Pro naše zásady navštivte sekci obchodní podmínky.

Laserová rušička AntiLaser G9 RX - Balení Laserová rušička AntiLaser G9 RX - Řídící jednotka Laserová rušička AntiLaser G9 RX - Externí senzor Laserová rušička AntiLaser G9 RX - Externí senzor Laserová rušička AntiLaser G9 RX - Externí senzor Laserová rušička AntiLaser G9 RX - Externí senzor Laserová rušička AntiLaser G9 RX - Řídící jednotka Laserová rušička AntiLaser G9 RX - Komplet AntiLaser G9 RX - Speciální loché zadní čidlo - 7m antilaser-g9-4 AntiLaser vs Blinder - rozměry AntiLaser ...

AntiLaser

AL G9 RX REV 2 - Víceúčelový laserový systém

Prodej byl ukončen

od 14 895 Kč
od 12 310 Kč bez DPH
Laserová rušička AntiLaser G9 RX - Balení
Laserová rušička AntiLaser G9 RX - Řídící jednotka
Laserová rušička AntiLaser G9 RX - Externí senzor
Laserová rušička AntiLaser G9 RX - Externí senzor
Laserová rušička AntiLaser G9 RX - Externí senzor
Laserová rušička AntiLaser G9 RX - Externí senzor
Laserová rušička AntiLaser G9 RX - Řídící jednotka
Laserová rušička AntiLaser G9 RX - Komplet
AntiLaser G9 RX - Speciální loché zadní čidlo - 7m
antilaser-g9-4
AntiLaser vs Blinder - rozměry
AntiLaser
...

Prodej tohoto zařízení byl ukončen a byl nahrazen novinkou AntiLaser Priority - Víceúčelový parkovací systém.

15.11.2010 - 100% legálnost v ČR - Jediný produkt tohoto druhu který je homologován pro montáž do vozidel!
Při správném používání tohoto zařízení garantujeme jeho legálnost v ČR.

1.5.2010 - AntiLaser G9 RX REV 2 je nejúčinnější laserová rušička na světě! Garantujeme vyšší účinnost AntiLaser G9 RX REV 2 v porovnání s kterýmkoli konkurenčním produktem. Pokud prokážete, že konkurenční výrobek fungujé lépe, dostanete nejnovější AntiLaser G9 RX REV 2 ZDARMA!

G9-RX

Představujeme nový AntiLaser G9 RX. RX je zkratkou "Revision X" a je synonymem pro již desátou generaci nejúčinnější laserové rušičky na světě! AL G9 RX je horkou letní novinkou roku 2009, je nástupcem dobře známého a doposud také nejúčinnějšího rušícího systému, AntiLaseru G9. Přestože ALG9 RX vypadá na první pohled obdobně jako jeho předchůdce, u nového modelu bylo zpracováno na několika zásadních změnách.

 • Světová jedníčka - 100% funkčnost
 • Detekce úsekového měření
 • Nulová poruchovost
 • Homologováno pro montáž do vozu
 • Minimální rozměry - nejmenší čidla
 • Nenašli jsme

AntiLasery G9 a G9 RX jsou jediným zařízením schopným 100% detekovat infra přisvícení úsekových měření rychlosti!
Jedná se o naprosto jedinečnou funkci a AntiLaser opět potvrzuje, že je absolutní špičkou na trhu!

Zásadní vylepšení AntiLaser G9 RX oproti verzi G9

 • Jediný produkt na trhu homologovaný pro montáž do vozu!
 • Vynikající detekce laseru u AL G9 RX (o 30% lepší než u AL G9)
 • Software AntiLaseru G9 RX je uložen na vyměnitelné paměťové kartě
 • Nové kabely odolné proti mechanickému poškození
 • Pro uživatele je však nejzásadnější změnou to, že jedno čidlo zajišťuje dostatečnou výkonnost k 100% ochraně na většinu (i větších) automobilů

Další vylepšení...

 • Rozpojitelná čidla pro snadnou demontáž zařízení
 • Lze přikoupit prodlužovací kabel délky 2,5 metru
 • Gumové těsnění kabelu bylo integrováno do vnitřní části čidla
 • Jediné zařízení tohoto typu schopné pracovat v provozním napění 10V-17V
 • Kompletně přepracována funkce parkovacího asistenta, který nyní pracuje na srovnatelné, nebo dokonce lepší úrovni než konvenční jednoúčeloví parkovací asistenti.

G9-RX

Technický popis

Laserová rušička Antilaser G9 RX má široké možnosti programování. Disponuje volbou režimu trvalého rušení nebo intervalů 4s a 8s. Parkovací asistent umožňuje vypnutí akustické signalizace. Řídící jednotka kontroluje neustále komunikaci s naprogramovaným počtem senzorů a v případě problémů okamžitě signalizuje. Senzory jsou instalovány do přední (alternativně současně zadní) části vozidla. Inovovaná řídící jednotka obsahuje výměnný čip s firmwarem. V případě potřeby aktualizace firmwaru je tedy možné dodat aktuální firmware na novém čipu výměnným způsobem bez nutnosti návštěvy našeho servisního pracoviště.

Provedení, Rušení, Oficiální funkce, Upgrade, Specifikace...

Provedení
 • AntiLaser je v prodeji jako stavebnice. Toto zařízení obsahuje aktivní senzory včetně kabeláže a ovládacích prvků. Čidlo s vysílači - aktivní senzor se instaluje do přední masky vozidla, spínač napájení a reproduktor pro signalizaci poplachu se umísťují do kabiny vozu. V kombinaci s radarovým detektorem máte prakticky 100% ochranu proti změření běžně využívanými policejními radary.

Rušení

 • Po dopadu laserového paprsku na měřené vozidlo začne rušička ve zlomku vteřiny vysílat náhodné pulsy proti měřiči rychlosti. Zároveň je řidiči signalizován poplach. Laserový měřič není schopen změřit rychlost vozidla a měřící laserové zařízení LIDAR buď hlásí operátorovi chybu, anebo vůbec nic.

Oficiální funkce

 • Tento produkt nese oficiální označení: „víceúčelový parkovací asistent“ a tuto funkci také výborně zvládá. Navíc při policejní kontrole nelze rozeznat, zda se jedná o zařízení umožňující rušení policejních laserových radarů. AntiLaser G9 RX je samozřejmě homologován pro pevnou montáž do vozidla. Jedná se o jediné zařízení tohoto druhu, které je pro tento účel schváleno!

Upgrade

 • Při eventuálním výskytu nových laserových pistolí v ČR provádíme upgrade řídící jednotky na aktuální verzi (výměnou paměťově karty) zdarma!

Specifikace

 • Řídící jednotka (DxŠxV): 85x22x40 mm
 • Externí senzory (DxŠxV): 42x20x50 mm
 • Testováno proti všem v ČR používaným laserovým pistolím

Instalace zařízení do vozidla

 • K AntiLaseru zajišťujeme odbornou montáž na jakékoliv vozidlo. Bližší informace včetně cen montáží na telefonu.

Kvalita

 • Rušičky AntiLaser jsou dlouhodobě nejlepším produktem na trhu. Tato rušička byla velmi důkladně testována proti přístrojům, které používá městská i státní policie v ČR a výsledky byly více než uspokojivé, při správné montáži byla účinnost prakticky 100%.

Provedení

Přístroje AntiLaser jsou k dispozici pro různé velikosti motorových vozidel:


Guys Of Lidar - Test

Tabulka znázorňuje výkonnost laserových rušiček oproti laserovým pistolím používaným policií v ČR. Jedná se o údaje ve stopách (cca 30cm) a vzdálenost, na kterou se vůz při testech podařilo změřit. JTG znamená, že se vůz změřit nepodařilo.

Použití tohoto zařízení může být v některých zemích považováno za nelegální.