Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů:Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT

Kompletní systémy

Kompletní systémy jsou zařízení, která poskytují komplexní - nejvyšší možnou ochranu a jsou určeny pro nejnáročnější klienty.

Kompletní sada se zkládá z externí radarové antény a laserových modulů, které se montují do přední masky nebo nárazníku automobilu (laserové moduly případně také do zadní části vozu), GPS modulu a ovládacího modulu umístěného v kabině vozidla.

Instalace zařízení není složitá, ale doporučuje se svěřit ji odbornému servisu, kde mají zkušenosti jak s vlastní montáží, tak i s optimálním umístěním montovaných součástí.

GENEVO PROTECTOR II LIVE AL - pevná sada
Detail: GENEVO PROTECTOR II LIVE AL - pevná sada

cena bez DPH: od 81 645 Kč

Zcela nové komplexní řešení pro ochranu proti radarům, GENEVO PROTECTOR II LIVE, systém určený pro skrytou montáž s online funkcemi pro nejlepší ochranu ve své třídě.

Antiradar Protector AL - kompletní systém
Detail: Antiradar Protector AL - kompletní systém

cena bez DPH: od 69 248 Kč

Komplexní řešení pro ochranu proti radarům, Protector AL je určeno pro pevné zabudování - skrytou montáž do vozidla a jedná se o nejlepší a nejkomplexnější dostupnou ochranu řidiče jak pro jízdu v České republice, tak ve zbytku Evropy.

Samozřejmostí je nejen výborná detekce mikrovlnných radarů, ale také detekce jinak nedetekovatelných fixních měřičů rychlosti (např. ptačích budek a nechvalně známého úsekového měření). V neposlední řadě je tento antiradar "legální" ve všech státech světa.

Označení AL (AntiLaser) pak znamená, že Vás Protector AL ochrání také před měřením laserovými měřiči. Verze AL2 nabízí základní přední ochranu, verze AL4 pak nabízí kompletní přední i zadní laserovou ochranu.

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů: Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT