Antiradary v elektromobilech

30. ledna 2024

V současné době, kdy elektromobily získávají na oblibě, roste u jejich majitelů i zájem o instalace radarových detektorů. To není překvapivé, protože díky nízké hladině hluku v kabině a okamžitému zrychlení elektromobilů je velmi snadné přehlédnout překročení rychlostního limitu, což může snadno vést k problémům.

Zkušenosti s instalacemi do elektromobilů

Nyní můžeme říci, že máme bohaté zkušenosti s instalací radarových detektorů do elektromobilů. Naši technici jsou odborně vyškoleni, což nám umožňuje provádět instalace s maximální přesností a přizpůsobením se individuálním požadavkům zákazníka. Bezpečnost a spolehlivý provoz našich detektorů jsou pro nás klíčové.

Splňujeme elektrotechnické předpisy

Samozřejmostí je, že naše instalace probíhají v souladu s platnými předpisy. Provádějí je kvalifikovaní technici v oblasti elektrotechniky v souladu s elektrotechnickou vyhláškou č. 50, § 6, která stanovuje normy a požadavky na instalaci elektronických zařízení do motorových vozidel.

Radarové detektory a antiradary ve vozech tesla

Při instalaci těchto zařízení dbáme na zachování estetiky minimalistického designu interiéru a uživatelského pohodlí. Instalace probíhá šetrně a vše je zapojeno tak, aby byly zásahy do vozidla minimalizovány. Napevno instalované systémy GENEVO navíc téměř neovlivňují spotřebu energie baterie.

Elektromobily a přenosné radarové detektory

Většina elektromobilů je vybavena tzv. pokoveným čelním oknem, nazývaným také determálním, které sice napomáhá teplotnímu komfortu ve voze, ale zároveň výrazně omezuje funkčnost přenosných radarových detektorů. Více informací o rozpoznání takového okna najdete v článku o pokovených oknech. Řešením pro vozy s pokoveným oknem je pak instalace pevné sady s radarovou anténou umístěnou za předním nárazníkem, jako je například systém GENEVO PROTECTOR II Live, nebo GENEVO PRO II, prohlédněte si některé níže.


Ukázky provedených montáží do elektromobilů

Antiradar ve voze Tesla

Antiradar ve voze Porsche Taycan

Antiradar ve voze BMW IX

1. Antiradar GENEVO PROTECTOR II v elektromobilu Tesla model 3
2. Antiradar GENEVO PROTECTOR II ve voze Porsche Taycan
3. Antiradar GENEVO PRO II v elektromobilu BMW IX

Antiradar ve voze Škoda Enyaq

Antiradar ve voze BMW XM

Antiradar ve voze Hyundai Ioniq

1. Antiradar GENEVO PRO II ve voze Škoda Enyaq
2. Antiradar GENEVO PROTECTOR II v hybridním BMW XM
3. Antiradar GENEVO PRO II ve voze Hyundai Ioniq

Ukázky interiérů

Antiradar ve voze Tesla

Antiradar ve voze BMW IX

Antiradar ve voze BMW X7

1. Antiradar GENEVO PROTECTOR II v elektromobilu Tesla model 3
3. Antiradar GENEVO PRO II v elektromobilu BMW IX
3. Antiradar GENEVO PRO II v hybridním BMW X7 M60i


Články, aktuality a informace o ze světa antiradarů