Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů:Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT
10. května 2010

GARANCE nejvyšší výkonnosti: Další prvenství AntiLaser G9 RX

GARANCE nejvyšší výkonnosti: Další prvenství AntiLaser G9 RX

Rušičky AntiLaser jsou dlouhodobě synonymem pro nejlepší a nejúčinnější laserovou rušičku na světě. Ač se to zdá téměř nemožné, 1.5.2010 vstoupila do prodeje další inovovaná varze s ještě lepší výkonností, kdy opět posouvá hranice možností laserové rušičky.

AntiLaser G9 RX REV 2 je nejúčinnější laserová rušička na světě! Garantujeme nejvyšší účinnost AntiLaser G9 RX REV 2 v porovnání s kterýmkoliv konkurenčním produktem...

AntiLaser G9 RX REV 2 je nejúčinnější laserová rušička na světě! Garantujeme nejvyšší účinnost AntiLaser G9 RX REV 2 v porovnání s kterýmkoliv konkurenčním produktem. Pokud prokážete, že konkurenční výrobek fungujé lépe, dostanete nejnovější AntiLaser G9 RX REV 2 ZDARMA!

G9-RX

Přestože AntiLaser G9 RX - REV 2 - 5.2010 vypadá na první pohled stejně jako jeho předchůdce, u nového modelu bylo zapracováno na několika dalších změnách a to zejména uvnitř:

Co je nového u inovované verze AntiLaser G9 RX REV 2 (2010)
  • Nejúčinnější laserová rušička na světě je nyní ještě účinnější. 32KB procesor umístěný v každém čidle neustále vyhodnocuje okolní podmínky pro dosažení maximálního výkonu za každých okolností. AntiLaser je tak jako jediný na světě naprosto imunní vůči falešným poplachům.
  • AntiLaser zajišťuje maximální výkonost a nejvyšší úhel ochrany = menší nároky na přesnost instalace čidel = výhoda při měření v zatáčkách a z nadjezdů, kde prakticky všechny konkurenční rušičky selhávají.
  • Jako jediný systém na trhu dokáže AntiLaser G9 RX fungovat také na vozidlech Infinity (FX35, FX50...) s laserovým tempomatem ACC a na vozidlech Volvo (XC60) s laserovým bezpečnostním systémem City Safety.
  • Záruka výrobce: Ve srovnání výrobků se stejným počtem čidel, bude AntiLaser vždy a za každých okolností fungovat lépe než jakýkoliv konkurenční produkt!

Podstránku produktu AntiLaser G9 RX REV 2 naleznete zde: AntiLaser G9 RX REV 2

Informační článek o předchozí verzi - AntiLaser G9 RX - 2009 naleznete zde: AntiLaser G9 RX

Podrobné informace predcházejících verzích produktu AntiLaser - Generace 9 naleznete zde: AntiLaser G9

POZOR! AntiLasery G9 a G9 RX jsou jediným zařízením schopným 100% detekovat infra přisvícení úsekových měření rychlosti! Jedná se o naprosto jedinečnou funkci a AntiLaser opět potvrzuje, že je absolutní špičkou na trhu!Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů: Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT