Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů:Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT
06. prosince 2009

100% garance nejnižší ceny antiradarů v ČR!

Věděli jste, že?

Jsme oficiálním zástupcem renomovaných světových výrobců antiradarů BELTRONICS a ESCORT RADAR a laserových rušiček ANTILASER pro ČR!

Garantujeme nejnižší ceny na veškerý sortiment
radarových detektorů a laserových rušiček!

Garance nejnižší maloobchodní i velkoobchodní ceny

Garantujeme nejnižší ceny v ČR na veškerý sortiment antiradarů, laserových rušiček i dalšího příslušenství a to jak na antiradary, které jsou zalistované na našich stránkách, tak i na zboží, které na našich stránkách nenajdete. Hlavním důvodem nezalistování některých antiradarů, nebo laserových rušiček je jejich slabá výkonnost, ale jelikož jsou i tyto produkty některými prodejci často prezentovány jako TOP zboží a zákazník je přesvědčován o jejich výkonnosti, můžete i toto zboží u nás zakoupit levněji.

Co nabízíme?

Po předložení konkurenční nabídky na srovnatelné zboží Vám nabídneme cenu ještě o 500 Kč nižší + nesrovnatelné technické a servisní zázemí a především jistotu spokojenosti!

Garance nejrychlejšího dodání

Veškerý zalistovaný sortiment antiradarů vedeme skladem v množství minimálně deseti kusů. Osobní odběr zboží je možný ihned, při dodávce formou dobírky obdržíte zboží druhý den po objednání. Zboží zasíláme také kurýrem, kde je dodání po Praze možné do několika hodin od objednávky.

Garance nejlepšího servisu

Nebudete-li si u Vašeho antiradaru s čímkoliv vědět rady, jste koncový uživatel nebo třeba montážní středisko a potřebujete poradit s montáží? Naše zkušenosti spojené s enormním objemem prodaných kusů jednotlivých produktů zajišťují okamžitou radu u každého i neobvyklého problému. Naši technici jsou samozřejmě na telefonu 24 hodin denně. Jako jediní v ČR jsme vybaveni laditelnými imitátory všech radarových i laserových pásem používaných k měření rychlosti v ČR! Disponujeme také laserovými pistolemi identickými s těmi, které používá PČR. S antiradarem od nás máte 100% jistotu funkčnosti a neobjevujete případné nedostatky až v provozu. Chcete si na vlastní kůži (ne)změřit Vaše vozidlo s rušičkou? Mít 100% jistotu, že je Váš řidičský průkaz v bezpečí? Tuto možnost máte v ČR pouze u nás!

Garance nejvyšší solidnosti

Jsme jediným prodejcem v ČR s kamennou provozovnou, kde jsme dostupní prakticky nepřetržitě. Kterýkoliv ze tří prodejců se Vám může okamžitě věnovat a naše stálá poloha a zázemí nám zajišťuje nejvyšší důvěryhodnost, solidnost a jistotu vyřešení případných problémů nebo reklamací obratem. Není náhodou, že si nás k spolupráci vybrala většina světových výrobců antiradarů. Nemusíte se obávat jednání obvyklého u některých e-shopů, kde Vám zboží prodají a v tu chvíli se od Vás distancují.

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů: Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT