Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů:Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT

Víceúčelové laserové systémy - Starší produkty

Některými funkcemi víceúčelových laserových systémů může být funkce rušení policejních laserových pistolí. Zařízení pomocí inteligentních algoritmů a vysoce výkonných laserových čidel vysílají proti měřící pistoli protipulsy. Tato měřící zařízení účinně matou a tím účinně zamezují změření rychlosti měřeného vozidla. Vozidlu vybavenému laserovou rušičkou prakticky není možné změřit rychlost. Laserový měřič rychlosti se chová stejně, jakoby se policistovi “třásla ruka” a nebyl schopen udržet vozidlo v hledáčku.

Laserová čidla se instalují do čelní masky vozidla, ovládací prvky a reproduktor se instalují do kabiny vozidla.

LaserTrack LT400 - Automatický otvírač garážových vrat
Detail: LaserTrack LT400 - Automatický otvírač garážových vrat

cena bez DPH: od 6 194 Kč

Prodej tohoto zařízení byl ukončen a byl nahrazen novinkou AntiLaser Priority - Víceúčelový parkovací systém.

S Target LaserTrackem jste doma dříve. Kdykoli je Vaše vozidlo v dosahu, Vaše garážová vrata se automaticky otevřou a rozsvítí se vnitřní osvětlení garáže. To je velice komfortní, pohodlné a také bezpečné. O tom je také celý systém: Pohodlí a bezpečnost.

AntiLaser - AL G9 RX REV 2 - Víceúčelový laserový systém
Detail: AntiLaser - AL G9 RX REV 2 - Víceúčelový laserový systém

cena bez DPH: od 12 310 Kč

Prodej tohoto zařízení byl ukončen a byl nahrazen novinkou AntiLaser Priority - Víceúčelový parkovací systém.

15.11.2010: 100% legálnost v ČR: Jediný produkt tohoto druhu který je homologován pro montáž do vozidel! Při správném používání tohoto zařízení garantujeme jeho legálnost v ČR. Více podrobností na telefonu a v tomto článku.

1.5.2010: AntiLaser G9 RX REV 2 je nejúčinnější laserová rušička na světě! Garantujeme vyšší účinnost AntiLaser G9 RX REV 2 v porovnání s kterýmkoli konkurenčním produktem. Pokud prokážete, že konkurenční výrobek fungujé lépe, dostanete nejnovější AntiLaser G9 RX REV 2 ZDARMA!

Rozdíly mezi AntiLaser G9 RX a G9 RX REV 2 - ZDE

Představujeme nový AntiLaser G9 RX. RX je zkratkou "Revision X" a je synonymem pro již desátou generaci nejúčinnější laserové rušičky na světě! AL G9 RX je horkou letní novinkou roku 2009, je nástupcem dobře známého a doposud také nejúčinnějšího rušícího systému, AntiLaseru G9. Přestože ALG9 RX vypadá na první pohled obdobně jako jeho předchůdce, u nového modelu bylo zpracováno na několika zásadních změnách.

AntiLaser - AL G9 - Víceúčelový laserový systém
Detail: AntiLaser - AL G9 - Víceúčelový laserový systém

cena bez DPH: od 12 310 Kč

Prodej tohoto zařízení byl ukončen a byl nahrazen novinkou AntiLaser Priority - Víceúčelový parkovací systém.

AntiLaser G9 (9. generace) je novinkou léta 2008. Je nástupcem dobře známého a doposud také nejúčinnějšího rušícího systému na světě, AntiLaseru G8. Přestože ALG9 vypadá na první pohled obdobně jako jeho předchůdce, u nového modelu bylo zpracováno na několika zásadních změnách.

AntiLaser - AL G8 - Víceúčelový laserový systém
Detail: AntiLaser - AL G8 - Víceúčelový laserový systém

cena bez DPH: od 10 657 Kč

Prodej tohoto zařízení byl ukončen a byl nahrazen novinkou AntiLaser Priority - Víceúčelový parkovací systém.

Pevná sada pro instalaci do vozidel, v prodeji jako stavebnice. Toto zařízení obsahuje aktivní senzory včetně kabeláže a ovládacích prvků, čidlo s vysílači – aktivní senzor se instaluje do přední masky vozidla, spínač napájení a reproduktor pro signalizaci poplachu se umísťují do kabiny řidiče. Při kombinaci použití s radarovým detektorem, máte prakticky 100% ochranu proti změření běžně používanými policejními radary.

Laser Interceptor DUAL / QUAD - Laserová rušička
Detail: Laser Interceptor DUAL / QUAD - Laserová rušička

cena bez DPH: od 8 674 Kč

Rušičky Laser Interceptor patří na českém trhu do segmentu low-endových rušiček, tomu samozřejmě odpovídá jejich výkonnost a cena. Jedná se o produkt vhodný zejména pro nenáročné uživatele, kteří dávají přednost zejména nízké prodejní ceně. Stavebnice aktivní rušičky laserových měřičů rychlostí – Laser Interceptor DUAL/QUAD jsou zařízení, která se skládají ze 2 respektive 4 aktivních senzorů včetně kabeláže a ovládacích prvků. Čidla s vysílači – aktivní senzory se instalují do přední masky vozidla, spínač napájení a reproduktor pro signalizaci poplachu se umísťují do kabiny vozu.

Jako vhodnější alternativu k tomuto produktu doporučujeme AntiLaser Priority - Víceúčelový parkovací systém.

BLINDER M27, M47 X-TREME - Laserová rušička
Detail: BLINDER M27, M47 X-TREME - Laserová rušička

cena bez DPH: od 6 525 Kč

Rušičky Blinder patří na českém trhu do segmentu low-endových rušiček, tomu samozřejmě odpovídá jejich výkonnost a cena. Jedná se o produkt vhodný zejména pro nenáročné uživatele, kteří dávají přednost zejména nízké prodejní ceně. Stavebnice aktivní rušičky laserových měřičů rychlostí – BLINDER M27 a M47 jsou zařízení, která se skládají ze 2 respektive 4 aktivních senzorů včetně kabeláže a ovládacích prvků. Čidla s vysílači – aktivní senzory se instalují do přední masky vozidla, spínač napájení a reproduktor pro signalizaci poplachu se umísťují do kabiny vozu.

Jako vhodnější alternativu k tomuto produktu doporučujeme AntiLaser Priority - Víceúčelový parkovací systém.

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů: Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT