Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů:Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT
10. srpna 2008

Novinka na trhu - AntiLaser G9 (nástupce AntiLaser G8)

Novinka na trhu - AntiLaser G9 (nástupce AntiLaser G8)

Co nového lze nalézt u verze AntiLaser G9 (dále jen AL G9): přesto, že ALG9 vypadá na první pohled obdobně jako jeho předchůdce, velmi dobře známý AntiLaser G8, u nového modelu bylo zapracováno na několika zásadních změnách...

Nejprve si všimnete nového designu externích senzorů, které byly podstatně zkráceny pro usnadnění montáže do zadní části vozu. Senzory mají nyní speciální čočky pro zajištění daleké detekce zepředu a naopak velice úhlově zaměřené u detekce zadní. Vynikající detekce laseru byla dosažena zejména díky kompletně novému pojetí jak mechanickému, tak softwarovému zpracování přijímací části zařízení. Paměť u ALG9 byla zdvojnásobena, což umožňuje přidání mnoha nových programovacích funkcí. Nová generace využívá nižší voltáž a menší odběr elektrické energie a proto její součásti nejsou vzájemně kompatibilní se součástmi minulé generace produktu. Byla kompletně přepracována funkce parkovacího asistenta, který nyní pracuje na srovnatelné úrovni jako konvenční jednoúčelové parkovací asistenty. Pro uživatele je však nejzásadnější změnou to, že jedno čidlo, oproti minulé generaci, prokryje zhruba dvojnásobnou plochu automobilu, zajišťuje lepší ochranu před změřením laserovou pistolí. Proto ke 100% ochraně na většinu (i větších) automobilů postačí jedno, nemísto v minulosti používaných dvou čidel.

Katalog produktu AntiLaser Generace 9 naleznete zde: AntiLaser G9

Podrobné informace o produktu AntiLaser Generace 8 naleznete zde: AntiLaser G8

Zásadní vylepšení nové generace:
  • Nový, přepracovaný design senzorů, menší rozměry
  • Speciální senzory pro přední/zadní použití
  • Kompletně inovovaná elektronika, přijímací i vysílací část
  • Zdvojnásobená paměť, větší možnosti programování
  • Nižší použité napětí, nižší odběr el. energie
  • Kompletně inovovaná funkce parkovacího asistenta
  • Zdvojnásobená výkonnost, na většinu vozů postačí jeden senzor

Pevná sada je v prodeji jako stavebnice. Toto zařízení obsahuje aktivní senzory včetně kabeláže a ovládacích prvků, čidlo s vysílači - aktivní senzor se instaluje do přední masky vozidla, spínač napájení a reproduktor pro signalizaci poplachu se umísťují do kabiny vozu. V kombinaci s radarovým detektorem máte prakticky 100% ochranu proti změření běžně využívanými policejními radary.

Tento produkt nese oficiální označení: „víceúčelový parkovací asistent“ a tuto funkci také bravurně zvládá. Navíc při policejní kontrole nelze rozeznat, zda se jedná o zařízení umožňující rušení policejních laserových radarů.

Po dopadu laserového paprsku na měřené vozidlo, začne rušička ve zlomku vteřiny vysílat náhodné pulsy proti měřiči rychlosti. Zároveň je řidiči signalizován poplach. Laserový měřič není schopen změřit rychlost vozidla a měřící laserové zařízení LIDAR buď hlásí operátorovi chybu v podobě špatného odrazu, anebo vůbec nic.

K AntiLaseru zajišťujeme odbornou montáž na jakékoliv vozidlo. Pro bližší informace, včetně cen montáží, kontaktujte našeho prodejce. Doporučujeme svěřit instalaci naší odborné firmě, jelikož disponujeme laserovou pistolí na měření rychlosti, a proto se po namontování zařízení můžete sami přesvědčit, že zařízení 100% funguje.

Rušičky AntiLaser jsou v současné době nejlepším produktem na trhu. Tato rušička byla velmi důkladně testována proti laserovým měřičům v ČR a výsledky byly více než uspokojivé. Při správné montáži byla účinnost prakticky 100%.


Specifikace:
  • Řídící jednotka (DxŠxV): 85x22x40 mm
  • Externí senzory (DxŠxV): 42x20x50 mm
  • Testováno oproti všem v ČR používaným laserovým pistolím

AntiLaser G9

AntiLaser G9

AntiLaser G9

AntiLaser G9 - prohlášení

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů: Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT