Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů:Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT
01. září 2012

Společnost AntiRadary.NET s.r.o. získala výhradní zastoupení výrobce Genevo

Společnost AntiRadary.NET s.r.o. získala výhradní zastoupení výrobce Genevo

Společnost AntiRadary.NET s.r.o. se stala výhradním zástupcem výrobce Genevo pro ČR. Antiradary Genevo přináší mnoho pozitivních novinek, jedná se o první přenosná zařízení komunikujicí v českém jazyce, první přenosná zařízení s kvalitně zpracovanou GPS databází radarů v ČR, nebo první zařízení, která vzdáleností detekce mohou konkurovat světovým jedničkám Beltronics a Escort Radar. V neposlední řadě jsou antiradary Genevo nabízeny za bezkonkurenčně nízkou cenu, kdy všechny přenosné modely jsou v nabídce pod 10 000Kč vč. DPH.

Antiradar - Genevo One
  • Antiradar Genevo One je nejmenším radarovým detektorem na trhu, navíc v decentním černém provedení. Je jedním z mála antiradarů obsahující GPS modul s databázi pro detekci jinak nedetekovatelných radarů (úsekového měření, stacionárních radarů - tzv. ptačích budek, kamer na červenou), navíc kvalita databáze je nejlepší ze všech dostupných, jelikož je spravována přímo námi a našimi partnery - profesionály v oboru.
    Radarový detektor Genevo One se dále vyznačuje velmi dobrou citlivostí a kvalitním odrušením vůči falešným poplachům. V neposlední řadě jsou ovládání a hlášení tohoto antiradaru plně lokalizovány do českého jazyka.

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů: Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT