Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů:Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT

AntiLaser - AL G8 - Víceúčelový laserový systém

Detail: AntiLaser - AL G8 - Víceúčelový laserový systém
Laserová rušička AntiLaserLaserová rušička AntiLaserLaserová rušička AntiLaser SINGLE
Laserová rušička AntiLaser DUALLaserová rušička AntiLaser DUALAntiLaser vs Blinder - rozměry

Cena bez DPH: od 10 657,02 Kč

Cena vč. DPH: od 12 895 Kč

Hodnocení:

Záruční doba: 2 roky

Dostupnost: prodej byl ukončen

Prodej tohoto zařízení byl ukončen a byl nahrazen novinkou AntiLaser Priority - Víceúčelový parkovací systém.

Pevná sada pro instalaci do vozidel, v prodeji jako stavebnice. Toto zařízení obsahuje aktivní senzory včetně kabeláže a ovládacích prvků, čidlo s vysílači – aktivní senzor se instaluje do přední masky vozidla, spínač napájení a reproduktor pro signalizaci poplachu se umísťují do kabiny řidiče. Při kombinaci použití s radarovým detektorem, máte prakticky 100% ochranu proti změření běžně používanými policejními radary.

Funkce
  • Tento produkt nese oficiální označení, jako víceúčelový parkovací senzor, tuto funkci také bravurně zvládá. Navíc při policejní kontrole nelze rozeznat, zda se jedná o zařízení umožňující rušení policejních laserových radarů.
Rušení
  • Po dopadu laserového paprsku začne rušička ve zlomku vteřiny vysílat náhodné pulsy proti měřiči rychlosti. Zároveň je řidiči signalizován poplach. Laserový měřič není schopen změřit rychlost vozidla a měřící laserové zařízení LIDAR buď hlásí operátorovi chybu anebo vůbec nic.
Instalace zařízení do vozidla
  • K AntiLaseru zajišťujeme odbornou montáž na jakékoliv vozidlo. Bližší informace včetně cen montáží na telefonu.
Kvalita
  • Rušičky AntiLaser jsou v současné době tím nejlepším, co lze na trhu nabídnout. Tato rušička byla velmi důkladně testována proti přístrojům, které v současné době používají městské policie v ČR a výsledky byly více než uspokojivé. Při správné montáži byla účinnost prakticky 100%.
Specifikace
  • Interní jednotka (DxŠxV): 85x22x40 mm
  • Externí jednotky (DxŠxV): 50x20x50 mm
  • Testováno oproti všem v ČR používaným laserovým pistolím
Provedení
  • Přístroje AntiLaser jsou k dispozici určených pro různé velikosti motorových vozidel:
Guys Of Lidar - Test

Tabulka znázorňuje výkonnost laserových rušiček oproti laserovým pistolím používaným policií v ČR. Jedná se o údaje ve stopch (cca 30cm) a vzdlenost, na kterou se vůz při testech podařilo změřit. JTG znamená, že se vůz změřit nepodařilo.

Použití tohoto zařízení může být v některých zemích považováno za nelegální.
Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů: Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT