Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů:Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT

LaserTrack LT400 - Automatický otvírač garážových vrat

Detail: LaserTrack LT400 - Automatický otvírač garážových vrat
Target LaserTrack - čidloTarget LaserTrack - obsah baleníTarget LaserTrack - balení
Target LaserTrack - externí čidlo LT400Target LaserTrack - externí čidlo LT400Target LaserTrack - balení

Cena bez DPH: od 6 194,21 Kč

Cena vč. DPH: od 7 495 Kč

Hodnocení:

Záruční doba: 2 roky

Dostupnost: prodej byl ukončen

Prodej tohoto zařízení byl ukončen a byl nahrazen novinkou AntiLaser Priority - Víceúčelový parkovací systém.

S Target LaserTrackem jste doma dříve. Kdykoli je Vaše vozidlo v dosahu, Vaše garážová vrata se automaticky otevřou a rozsvítí se vnitřní osvětlení garáže. To je velice komfortní, pohodlné a také bezpečné. O tom je také celý systém: Pohodlí a bezpečnost.

 • Vynikající cena
 • Minimální rozměry
 • Jednoduchá instalace
 • Slabší výkonnost
Funkce
 • Tento systém je unikátní, protože nabízí uživatelům automatické otevření garážových vrat, elektrických bran, nebo externího osvětlení automaticky a bez mačkání tlačítek. Zařízení vyšle unikátní kód, který bude automaticky rozpoznán domácím přijímačem kdykoliv budete v jeho dosahu. Laserová třída 1 nepředstavuje zdravotní riziko a funguje mnohem spolehlivěji, než klasické dálkové ovladače pro otevírání dveří.

  S LaserTrackem jsou uživatele spokojenější a uvolněnější, jelikož nemusejí hledat ztracené klíče či dálkové ovladače. Jelikož lze každý domácí přijímač spárovat s jedním až padesáti LaserTracky (vysílači ve vozidlech), je tento systém ideální jak pro soukromý, tak i pro firemní sektor.

LaserTrack

 • Prakticky všechny laserové systémy, které používají infračervené světlo, vysílají informace na 904 nanometrech, na frekvenci, která se stala celosvětovým standardem. Laserové pistole pro měření rychlosti, které používá policie, využívají tuto frekvenci stejně tak, jako LaserTrack. Proto je LaserTrack schopen tato zařízení rozpoznat. Po rozpoznání a diagnostikování (cca 6 vteřin) jakéhokoliv neznámého infračerveného signálu se LaserTrack automaticky vypne, aby zamezil případnému konfliktu s jinými infra systémy, nebo laserovými měřiči rychlosti. Samozřejmě Vás o tom bude informovat světelným a zvukovým signálem.
 • Target LaserTrack - LT400 vyvinuli inženýři z Target Automotive, kteří doluhodobě spolupracují s největším výrobcem radarových detektorů na světě, firmou BELTRONICS. Systém je vyráběn v Holandsku a je sestaven z vysoce kvalitních dílů. LaserTrack od Targetu je velice spolehlivý systém a splňuje ty nejvyšší evropské standardy pro automobilové příslušenství. Je vyráběn v EU a splňuje veškeré dané normy, které zaručí dlouhotrvající spolehlivé fungování. Oproti konvenčním systémům je zde samozřejmostí plná dvouletá záruka.Můžete jej tedy bezpečně používat kdekoliv po světě.
 • Vysílač ve vozidle (DxŠxV): 75x40x18 mm
Instalace do vozidla
 • K TaserTracku zajišťujeme odbornou montáž na jakékoliv vozidlo. Bližší informace včetně cen montáží na telefonu.
Provedení
 • Target LaserTrack je k dispozici :
Použití tohoto zařízení může být v některých zemích považováno za nelegální.
Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů: Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT