Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů:Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT
05. října 2017

Přenosné detektory GENEVO! Jaké jsou mezi nimy rozdíly a který byste si měli pořídit!

Přenosné detektory GENEVO! Jaké jsou mezi nimy rozdíly a který byste si měli pořídit!

Přenosné radarové detektory GENEVO jsou perfektní kombinací spolehlivé detekce, elegantního designu a široké nabídky produktů. Jejich předními vlastnostmi je 100% legálnost v ČR, skvělá detekce s minimem falešných poplachů, neustále aktualizovaná GPS databáze upozorňující na úsekové měření, stacionární radary a jiné jinak nezjistitelné hrozby, minimalistický design, jednoduché ovládání a pro české zákazníky také rodný jazyk.

Ruku v ruce s rostoucí policejní radarovou výzbrojí roste i rodina detektorů GENEVO. Nejen aby Vás byla stále schopná chránit i proti těm nejnovějším hrozbám, ale aby uspokojila i ty nejnáročnější zákazníky. Mezi přenosné detektory rodiny GENEVO patří GENEVO ONE S, GENEVO ONE S Black Edition, GENEVO ONE M, GENEVO MAX a GENEVO GPS+. Máte tedy možnost vybrat si detektor přesně na míru. Jaký detektor je pro Vás tedy ten pravý?

Antiradar AntiLaser Priority

Než se pustíte do výběru, je potřeba vzít v potaz pár důležitých věcí. První je ta, že i když přenosné detektory umí zaměřit laser, v okamžiku detekce už je velmi často pozdě, protože jste již byli změřeni. Jedinou účinnou ochranou proti laserovému měření je pevná sada AntiLaser Priority nebo GENEVO FF. Druhou věcí jsou neoznačené policejní vozy s cejchovanými tachometry. Takový vůz Vás totiž vůbec nepotřebuje měřit. Jednoduše se za Vás „pověsí” a natočí si, jak překračujete povolenou rychlost. Jediná spolehlivá ochrana proti takovému dohledu nad dopravní situací je dívat se do zpětného zrcátka a dávat pozor. Těchto vozů však jezdí po českých silnicích jen pár kusů a proto většinu policejních vozů detektory GENEVO spolehlivě detekují.

GENEVO GPS+ je nejlevnějším přenosným detektorem z rodiny GENEVO. Varuje Vás ovšem pouze před statickými hrozbami, které jsou obsaženy v precizní a prakticky stoprocentní GPS databázi. Máte tedy ochranu před úsekovými měřeními, stacionárními radary, kamerami monitorujícími průjezd červenou a podobně. Pro koho je tedy určené? Pokud se Vám nestává, že byste překračovali povolenou rychlost příliš často a spíše Vás rozptyluje soustředit se na přítomnost úsekových měření nebo statických radarů na vjezdu do obce, nebo jezdíte-li často různé nové trasy, pak je GENEVO GPS+ právě pro Vás. Musíme Vás ještě upozornit na fakt, že GPS anténa se stává znatelně nepřesnou u aut s pokoveným čelním sklem. Proto u GENEVO GPS+ v balení dostáváte také externí GPS anténu, kterou můžete umístit mimo kabinu vozu (například do předního nárazníku).

Genevo GPS+

Genevo ONE S

Pokud se Vám stává, že povolenou rychlost překročíte i o několik desítek kilometrů v hodině a potřebujete vědět o měření opravdu hodně dlouho dopředu, pak Vám rodina detektorů GENEVO může nabídnou dvě naprosto špičková high-end přenosná zařízení, kterým by i leckterý pevně zabudovaný radarový detektor mohl závidět. GENEVO ONE S a GENEVO ONE S Black Edition. GENEVO ONE S přináší excelentní detekci radarů používaných v České republice. S verzí S budete o měření vědět vždy dostatečně dlouho dopředu a s verzí Black Edition to budete vědět ještě dříve než samotná policie. Obě verze navíc přináší vylepšený display a mnoho dalších prémiových funkcí, které Vám zpříjemňují používání Vašeho detektoru.

GENEVO ONE M. Je prvním přenosným radarovým detektorem z rodiny GENEVO, který dokáže detekovat i MultaRadary CD/CT, přičemž si stále zachovává stejný miniaturní design. MultaRadary jsou pro běžné radarové detektory prakticky nedetekovatelné. Používají se v několika zemích evropské unie a proto ho vřele doporučujeme všem klientům, kteří často jezdí například na Slovensko, do Rakouska, nebo do Polska. Dále se s těmito radary můžete setkát v Litvě, Portugalsku, Španělsku nebo Nizozemsku.

Genevo ONE M

GENEVO MAX

Posledním přírůstkem do rodiny detektorů GENEVO je zcela nový GENEVO MAX. Pyšní se doposud nejvýkonnější radarovou anténou, která spolehlivě detekuje všechna běžně používaná radarová pásma. Spolu s novou technologií laserové detekce, používané i v armádním sektoru a kompletní GPS databází stacionárních hrozeb celé Evropy, je GENEVO MAX vybaven na všechny Vaše cesty. GENEVO MAX implementuje nové komfortní funkce. Nový magnetický držák umožňující vertikální i horizontální uchycení v jednom, automatickou úroveň hlasitosti s ohledem na hluk v kabině vozidla, motion senzor pro bezdotykové ovládání, senzor okolního světla pro automatický jas nebo třeba OLED displej.

Suma sumárum: Jezdíte opatrně a chcete vědět, kde jsou úseková měření a stacionární hrozby? Pak je pro Vás to pravé GENEVO GPS+. Stane se Vám, že překračujete povolenou rychlost jen zřídka a o málo? Pak sáhněte po GENEVO ONE S. Máte-li silnější vůz a čas od času Vám to pořádně ulítne? Pak si pořiďte GENEVO ONE S Black Edition Pokud se často vydáváte za hranice, pak pro Vás bude to pravé GENEVO ONE M. Pokud však chcete opravdu jen to nejlepší a láká Vás nejmodernější detektor na trhu, nedělejte kompromisy a sáhněte po GENEVO MAX.

Antiradar Genevo GPS Plus

Ať už se rozhodnete jakkoliv, budete se s přenosnými detektory GENEVO cítit bezpečně a spokojeni.

Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů: Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT