Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky nebo pomocí SMS na číslechVolejte  731 800 400 nebo 731 800 600  |  KONTAKT
05. October 2017

Přenosné detektory GENEVO! Jaké jsou mezi nimy rozdíly a který byste si měli pořídit!

Přenosné detektory GENEVO! Jaké jsou mezi nimy rozdíly a který byste si měli pořídit!

Přenosné radarové detektory GENEVO jsou perfektní kombinací spolehlivé detekce, elegantního designu a široké nabídky produktů. Jejich předními vlastnostmi je 100% legálnost v ČR, skvělá detekce s minimem falešných poplachů, neustále aktualizovaná GPS databáze upozorňující na úsekové měření, stacionární radary a jiné jinak nezjistitelné hrozby, minimalistický design, jednoduché ovládání a pro české zákazníky také rodný jazyk.

Ruku v ruce s rostoucí policejní radarovou výzbrojí roste i rodina detektorů GENEVO. Nejen aby Vás byla stále schopná chránit i proti těm nejnovějším hrozbám, ale aby uspokojila i ty nejnáročnější zákazníky. Mezi přenosné detektory rodiny GENEVO patří GENEVO One Eco, GENEVO ONE, GENEVO ONE S, GENEVO ONE S Black Edition, GENEVO ONE M a GENEVO GPS+. Máte tedy možnost vybrat si detektor přesně na míru. Jaký detektor je pro Vás tedy ten pravý?

Antiradar AntiLaser Priority

Než se pustíte do výběru, je potřeba vzít v potaz pár důležitých věcí. První je ta, že i když přenosné detektory umí zaměřit laser, v okamžiku detekce už je velmi často pozdě, protože jste již byli změřeni. Jedinou účinnou ochranou proti laserovému měření je pevná sada AntiLaser Priority nebo GENEVO FF. Druhou věcí jsou neoznačené policejní vozy s cejchovanými tachometry. Takový vůz Vás totiž vůbec nepotřebuje měřit. Jednoduše se za Vás „pověsí” a natočí si, jak překračujete povolenou rychlost. Jediná spolehlivá ochrana proti takovému dohledu nad dopravní situací je dívat se do zpětného zrcátka a dávat pozor. Těchto vozů však jezdí po českých silnicích jen pár kusů a proto většinu policejních vozů detektory GENEVO spolehlivě detekují.

GENEVO GPS+ je nejlevnějším přenosným detektorem z rodiny GENEVO. Varuje Vás ovšem pouze před statickými hrozbami, které jsou obsaženy v precizní a prakticky stoprocentní GPS databázi. Máte tedy ochranu před úsekovými měřeními, stacionárními radary, kamerami monitorujícími průjezd červenou a podobně. Pro koho je tedy určené? Pokud se Vám nestává, že byste překračovali povolenou rychlost příliš často a spíše Vás rozptyluje soustředit se na přítomnost úsekových měření nebo statických radarů na vjezdu do obce, nebo jezdíte-li často různé nové trasy, pak je GENEVO GPS+ právě pro Vás. Musíme Vás ještě upozornit na fakt, že GPS anténa se stává znatelně nepřesnou u aut s pokoveným čelním sklem. Proto u GENEVO GPS+ v balení dostáváte také externí GPS anténu, kterou můžete umístit mimo kabinu vozu (například do předního nárazníku).

Genevo GPS+

Genevo ONE ECO

Nejlevnějším radarovým detektorem, který detekuje jak stacionární, tak mobilní hrozby, je GENEVO ONE Eco. Jeho největší předností je nízká cena. Dokáže detekovat všechny v ČR používané radary a zároveň Vás upozornit na to, že jste byli změřeni laserem. Odolnost proti falešným poplachům je u tohoto detektoru také velmi dobrá. Proč je jeho cena tak nízká? GENEVO ONE Eco sice dokáže spolehlivě detekovat libovolné policejní radary, dokáže na ně ale upozornit pouze na relativně krátkou vzdálenost. Pokud se Vám tedy stane, že překročíte povolenou rychlost výrazněji, může se Vám bohužel stát, že budete změřeni, jelikož nestihnete na žádanou rychlost zpomalit. Z tohoto důvodu doporučujeme GENEVO ONE Eco pouze řidičům, kteří potřebují pouze základní ochranu před radarovým měřením, ale nepřekračují povolenou rychlost o více než několik málo desítek kilometrů v hodině. Zároveň se také nedoporučuje řidičům vozidel s pokoveným čelním sklem.

Světovým standardem radarových detektorů je velmi povedené GENEVO ONE. S vylepšenou reakční dobou, perfektní GPS databází a jednoduchým nastavovacím menu patří GENEVO ONE mezi opravdu kvalitní radarové detektory. Zvedá laťku pro všechny konkurenční zařízení a to ať už svou funkčností, diskrétním designem nebo jednoduchostí ovládání. Je vhodné takřka pro každého řidiče, který chce mít přehled o všech měřeních dostatečně dlouho dopředu. Tvoří tedy nejlepší možnou volbu v poměru cena/výkon. Samozřejmě se stejně jako u každého jiného přenosného detektoru objevuje problém s pokovenými čelními skly a IR okny.

Genevo ONE

Genevo ONE S

Pokud se Vám stává, že povolenou rychlost překročíte i o několik desítek kilometrů v hodině a potřebujete vědět o měření opravdu hodně dlouho dopředu, pak Vám rodina detektorů GENEVO může nabídnou dvě naprosto špičková high-end přenosná zařízení, kterým by i leckterý pevně zabudovaný radarový detektor mohl závidět. GENEVO ONE S a GENEVO ONE S Black Edition. GENEVO ONE S přináší excelentní detekci radarů používaných v České republice. S verzí S budete o měření vědět vždy dostatečně dlouho dopředu a s verzí Black Edition to budete vědět ještě dříve než samotná policie. Obě verze navíc přináší vylepšený display a mnoho dalších prémiových funkcí, které Vám zpříjemňují používání Vašeho detektoru.

Posledním přírůstkem do rodiny detektorů GENEVO je zbrusu nový GENEVO ONE M. Je prvním přenosným radarovým detektorem z rodiny, který dokáže detekovat i MultaRadary CD/CT, přičemž si stále zachovává stejný miniaturní design. MultaRadary jsou pro běžné radarové detektory prakticky nedetekovatelné. Používají se v několika zemích evropské unie a proto ho vřele doporučujeme všem klientům, kteří často jezdí například na Slovensko, do Rakouska, nebo do Polska. Dále se s těmito radary můžete setkát v Litvě, Portugalsku, Španělsku nebo Nizozemsku.

Genevo ONE M

Antiradar Genevo GPS Plus

Takže suma sumárum: Jezdíte opatrně a chcete vědět, kde jsou úseková měření a stacionární hrozby? Pak je pro Vás to pravé GENEVO GPS+. Stane se Vám, že překračujete povolenou rychlost jen velmi zřídka a o málo? Pak sáhněte po GENEVO ONE. Máte-li silnější vůz a čas od času Vám to pořádně ulítne? Pak si pořiďte GENEVO ONE S a nebo pro úplnou jistotu GENEVO ONE S Black Edition. No a pokud se často vydáváte za hranice, pak tu pro Vás máme novinku GENEVO ONE M.

Ať už se rozhodnete jakkoliv, budete se s přenosnými detektory GENEVO cítit bezpečně a spokojeni.