Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů:Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT

BLINDER M27, M47 X-TREME - Laserová rušička

Detail: BLINDER M27, M47 X-TREME - Laserová rušička
Laserová rušička Blinder M47 X-TREMEAntiLaser vs Blinder - rozměryBlinder M27 M47

Cena bez DPH: od 6 524,79 Kč

Cena vč. DPH: od 7 895 Kč

Hodnocení:

Záruční doba: 2 roky

Dostupnost: do 3 dnů

Rušičky Blinder patří na českém trhu do segmentu low-endových rušiček, tomu samozřejmě odpovídá jejich výkonnost a cena. Jedná se o produkt vhodný zejména pro nenáročné uživatele, kteří dávají přednost zejména nízké prodejní ceně. Stavebnice aktivní rušičky laserových měřičů rychlostí – BLINDER M27 a M47 jsou zařízení, která se skládají ze 2 respektive 4 aktivních senzorů včetně kabeláže a ovládacích prvků. Čidla s vysílači – aktivní senzory se instalují do přední masky vozidla, spínač napájení a reproduktor pro signalizaci poplachu se umísťují do kabiny vozu.

Jako vhodnější alternativu k tomuto produktu doporučujeme AntiLaser Priority - Víceúčelový parkovací systém.

Kategorie "Levné antiradary", do které spadá tento produkt, obsahuje nejen levné a jinde draze nabízené low-end modely, ale také v ČR omezeně funkční zařízení. Zboží z této kategorie našim zákazníkům příliš nedoporučujeme, některé z nich nedržíme skladem, nicméně jsme je schopni dodat za srovnatelných, nebo lepších cenových podmínek než konkurence.

  • Jednoduchá obsluha
  • Slabší výkonnost
  • Větší rozměry a počet čidel
  • Zastaralá technologie
Upozornění
  • Jelikož algoritmy rušení u tohoto produktu nejsou 100% optimalizovány na české lasery, může se stát (a dle zkušenísti uživatelů rušiček Blinder se stává), že policistovi měřičímu vaši rychlost vyskočí v hledášku "chyba měření - rušeno". Upozorňujeme Vás tedy, že použití laserových rušiček je v ČR nelegální!
Funkce
  • Po dopadu laserového paprsku začne rušička ve zlomku vteřiny vysílat náhodné pulsy proti měřiči rychlosti. Zároveň je řidiči signalizován poplach. Laserový měřič není schopen změřit rychlost vozidla a měřící laserové zařízení LIDAR buď hlásí operátorovi chybu anebo vůbec nic.
Kvalita
  • Rušičky Blinder M27 a M47 patří do segmentu méně výkonných rušiček. Byly naším teamem velmi důkladně, dlouhodobě a objektivně testovány proti přístrojům, které v současné době používají státní i městské policie v ČR. Účinnost byla řádově mezi 75 až 80%.
  • Produkty Blinder k rušení používají tzv. "LED DIODY" které mají až 100x nižší výkonnost než moderní "laserové diody" používané u většiny konstrukčně novějších rušiček. Proto BLINDER prakticky nemůže dosáhnout srovnatelných výsledků, jako nové typy rušiček od jiných výrobců.
  • Produkty Blinder většinou selhávají při měření laserem na krátké vzdálenosti, kdy přijímač v laserové pistoli očekává podstatně silnější odraz vlastního signálu, avšak "falešné protipulzy", které Blinder vysílá nejsou dostatečné silné a laserová pistol je pak většinou nerozezná.
Provedení
  • Přístroje Blinder jsou k dispozici určených pro různé použití:
Guys Of Lidar - Test Použití tohoto zařízení může být v některých zemích považováno za nelegální.
Fotogalerie
Laserová rušička Blinder M47 X-TREMEAntiLaser vs Blinder - rozměryBlinder M27 M47
Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů: Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT