Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky nebo pomocí SMS na číslechVolejte  731 800 400 nebo 731 800 600  |  KONTAKT

GPS detektory

Moderní GPS detektory jsou zařízení obsahující GPS modul jsou řízeny mikroprocesorem, který kontinuelně prohledává databázi a v blízkosti radaru (cca 250 metrů) je řidič varován zvukovým i světelným signálem. Systém inteligentní signalizace samozřejmě zobrazuje vzdálsnot od radaru. Databáze v závislosti na typu zařízení a verzi databáze obsahuje informace o stacionárních radarech, kamerách na červenou, nebo například úsekových měřeních.

Antiradar GENEVO GPS+
Detail: Antiradar GENEVO GPS+

cena bez DPH: od 3 219 Kč

První GPS detektor komunikující v českém jazyce!

Zařízení GENEVO GPS+ je novinkou podzimu 2014 a je modelem určeným k ochraně řidiče před pokutami za překračování povolené rychlosti pomocí zabudovaného GPS modulu. S řidičem komunikuje v českém jazyce a jeho hlavními funkcemi jsou detekce kamer na červenou, úsekových měřičů rychlosti (GPS databáze) a v kombinaci s pevně zabudovatelnou radarovou anténou GENEVO HD+ také mikrovlnných radarů (X / K / Ka narrow pásem) a laserových pistolí. Navíc kvalita databáze je nejlepší ze všech dostupných, jelikož je spravována přímo námi a našimi partnery - profesionály v oboru.