Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů:Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT

Detektor není určen pro ČR

Bohužel, Váš detektor není určen pro ČR.

Pravděpodobně jste byli napáleni. Někteří prodejci, zejména anonymní, na aukčních serverech nabízejí pod taktovkou verze EURO neupravené antiradary, nebo antiradary svou úpravou nevhodné pro použití v ČR. Zákazník se tak často dostává do svízelné situace, kdy s dobrým úmyslem nakupuje, avšak po koupi je (ne)funkčností zařízení nepříjemně překvapen. V této situaci zákazníkům doporučujeme pokusit se s prodejcem dohodnout na zrušení kupní smlouvy a poohlédnutí se po detektoru z ověřeného zdroje se zárukou funkčnosti a vhodnosti pro ČR.

Jako subjektu zodpovědnému za budování jména značek BELTRONICS a ESCORT RADAR je naší povinností snažit se, aby výrobky těchto značek v ČR měly pouze ty nejlepší reference. Prodejem verzí neurčených pro ČR, však často nastává situace opačná. Pomožte nám udržet jméno světových top značek a poskytněte nám pomocí následujícího formuláře podrobnější informace, například kde byl detektor Váš antiradar zakoupen, za jakých podmínek atd.

Zanecháte-li také vaše kontaktní údaje, budeme Vás moci kontaktovat a poradit Vám vhodný postup, jak vrátit zboží prodejci, který Vám prodal pro ČR nevhodné zařízení. Poté samozřejmě doporučujeme zakoupit přístroj z oficiálního distribuce, s garantovanou funkčnosti, a to buďto přímo u nás, nebo u některého z autorizovaných prodejců. Děkujeme.

Online formulář
Užitečné informace
Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky u našich specialistů: Volejte  731 800 200 nebo 731 954 954  |  KONTAKT