Objednávat a dotazovat se můžete také telefonicky nebo pomocí SMS na číslechVolejte  731 800 400 nebo 731 800 600  |  KONTAKT
01. February 2007

Nový typ detektoru za zaváděcí cenu

Nový typ detektoru za zaváděcí cenu

Od 1.2.2007 je v nabídce nový typ radarového detektoru s názvem Beltronics Target Euro 550. Tento detektor na rozdíl od ostatních typů od společnosti Beltronics (995, 965, 945), které byly upravovány v ČR byl upraván pro použití v celé Evropě a to přímo výrobcem Beltronics.

Výkonnostně jsou oba způsoby úprav zhruba na stejné úrovni a detektory pracují velice podobně. Citlivostně se tento detektor rovná detektorům s tzv. CZ úpravou, mnohdy je i předčí. Detektor Beltronics Target Euro 550 je také velice odolný vůči zdrojům rušení a četnost falešných poplachů má skutečně minimální. Jedinou nevýhodou tohoto detektoru je ne ůplně nejlepší odrušení vůči mobilním telefonům v síti T-Mobile. Pokud je T-Mobile v kombinaci se starším typem mobilního telefonu, který hodně ruší, občas se stane (zejména na vzdálenost mobilu od detektoru do jednoho metru), že detektor při probíhajícím hovoru na chvíli spustí poplach. V ostatních parametrech je tento detektor skutečně na vynikající úrovni.

Target Euro 550 navíc jako jeden z mála detektorů umí detekovat infra přisvícení kamer u úsekových měřičů rychlosti. Co se týče poměru cena/výkon, je tento detektor se zavádějící cenou 11 895 zřejmě nejlepším detektorem na českem trhu.

Podrobnější informace o tomto produktu naleznete zde: http://www.antiradar­y.net/antiradar-belt­ronics-target-euro-5­50/">Antiradar Target Euro 550